Rivera Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 Witam, kupiłem niedawno RedArc'a i chyba mam mały problem. Mianowicie według mnie oś (nie wiem jak fachowo się to nazywa) do której przykręcona jest szpula ma za duże luzy, tzn. ok. 2mm (dół, góra)! Chciałbym wiedzieć czy to norma czy może mój egzemplarz jest niedorobiony i czy można to jakoś wyeliminować?? Wiem, że kilku forumowiczów miało albo ma przyjemność używać tego kołowrotka, więc proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich!Rivera
rapia Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 Witam.Ja posiadam dwa modele 10300,10400 i w obu jest taki luz trzpienia.Użytkuje je już drugi i trzeci sezon i obydwa kręcą się jak nowe,a pracują w ekstremalnych mrozach i upale.Jestem tak z nich zadowolony że nie zamierzam ich wymieniać do puki się całkiem nie rozsypią.PZDR Piotrek.
Rivera Opublikowano 17 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 17 Stycznia 2010 Kamień z serca już się bałem, że coś jest nie tak. Jeszcze nawet nie nawinąłem żyłki na niego, pierwszy test na otwarcie sezonu pstrągowego za dwa tygodnie! Mam nadzieje, że wytrzyma mrozy i inne nieprzewidziane nieprzewidywajki
rapia Opublikowano 17 Stycznia 2010 Opublikowano 17 Stycznia 2010 Ja najpierw kupiłem tego większego i używam go do połowu troci,sandaczy i szczupaków na grubą żyłkę a najczęściej na plecionkę i sprawuje się znakomicie. Najczęściej łowie w Wiśle na ciężkie główki i duże gumy.Ten mniejszy kupiłem zachwycony jakością większego modelu i używam go na pstrągi,bolenie,okonie,klenie itd.Ostatnio w pażdzierniku na zawodach przy jego pomocy złowiłem dwa szczupaki 74i66cm na żyłkę 0.20mm.Hamulec pracuje bardzo sprawnie i się nie zacina.Polecam wszystkim te kołowrotki.PZDR Piotrek.
Rivera Opublikowano 17 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 17 Stycznia 2010 Miałem kupować starą wersje Shimano Exage z przeceny za 170zł, ale jak zobaczyłem RedArca za 270 nie zastanawiałem się długo
spinningista1988 Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 Spro Red Arc... kolowrotki prawie nie do zajechania zakup na wiele sezonow zapewne
dzerwys Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 Exage tez jest ok bo i ten mlynek mam ale redem kreci sie przyjemniej te kolowrotki potrafia wiele zniesc moj tez ma taki skok wiec nie ma sie co martwic.
hasior Opublikowano 23 Lutego 2010 Opublikowano 23 Lutego 2010 luzy techniczne musza być to jest luzik na szafcię żłobionym trzpieniu .wiec nie boj się to mocne maszynki,dobry wybór
fishbartek1 Opublikowano 24 Lutego 2010 Opublikowano 24 Lutego 2010 Red arc to dobry kołowrotek trzeci sezon katuje rozmiar 300 i nie ma zadnego problemu pzdr Bartek
TwoFlower Opublikowano 3 Czerwca 2010 Opublikowano 3 Czerwca 2010 Odświeżę Temat. Czy dobrze rozumiem??? że wszystkie te pozytywne opinie o Spro Red Arc równie dobrze Pozytywnie można wyrażać o innych klonach Ryobi Zauber. Takich jak blue arc, black arc, Penn, i nawet Team Dragon. Czy dobrze rozumuje? Jeśli nie to proszę wyjaśnijcie mi opisowo w czym się mylę że te kołowrotki to ten sam model tyle ze w rożnych barwach trochę odmiennych kształtach i oczywiście innym logo oraz cenie adekwatnej do danej marki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się