Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

KONKURS z okazji XX-lecia pracowni FISHING CENTER - wygraj nagrodę o wartości 1200 złotych !!!

konkurs pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18593 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 luty 2011 - 00:13

Wybiła północ, zateg zgodnie z regulaminem czas zakończyć głosowanie. W głosowaniu wzięło udział 384 Forumowiczów. Najwięcej głosów - 120 - oddano na artykuł @krzyśka Szwecja na dziko.

Gratuluję raz jeszcze zwycięzcy, wszystkim autorom którzy nadesłali swoje artykuły oraz Forumowiczom którzy licznie oddawali swoje głosy.

Podsumowanie - w dniu jutrzejszym.

#22 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6186 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 luty 2011 - 00:17

Na gorąco chciałbym wszystkim serdecznie podziękować: czytelnikom, autorom, redakcji j.pl! Naprawdę - to dla mnie ogromne wyróżnienie. Bardzo, bardzo dziękuję!!!

Jutro (a właściwie rano) pozwolę sobie skrobnąć kilka słów – jeśli można.

Pozdrawiam,
k


#23 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18593 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 luty 2011 - 00:18

oczywiście - nawet trzeba :D też sobie na to pozwolę, w końcu to był pierwszorzędny konkurs, pierwszorzędna rywalizacja do samego końca no i - nie byle jaka nagroda :mellow:

#24 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6186 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 luty 2011 - 08:03

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Forumowiczom, którzy zdecydowali się oddać swój głos na moją relację. Cieszę się, że sprawiłem Wam przyjemność moją pisaniną. To bardzo miłe uczucie, kiedy wysiłek zostaje doceniony. Na pewno opiszę kolejną wyprawę i zamieszczę artykuł na Forum. Dziękuję również pozostałym głosującym, którzy stworzyli atmosferę napięcia, oczekiwania i współzawodnictwa. Dałem się jej ponieść i z dnia na dzień rozemocjonowany śledziłem wyniki głosowania. To była świetna zabawa!

Gratuluję Danielowi (Hlehle). Walka była bardzo wyrównana; uważam, że w pełni zasłużył na zwycięstwo. Danielu, szczerze doceniam twój wysiłek włożony w udział w tej wspaniałej wyprawie i w napisanie artykułu. Kawał dobrej roboty! Wierzcie mi, że stworzenie tekstu o objętości kilkudziesięciu tysięcy znaków, obróbka zdjęć, a następnie poskładanie tego w przemyślaną całość to duże wyzwanie i ciężka praca: kilkanaście – kilkadziesiąt godzin ślęczenia przed komputerem. Coś o tym wiem.

Dziękuję Krzyśkowi za zdjęcia i notatki. Bez nich ten artykuł nie mógłby powstać.
________________

Gratulacje i podziękowania należą się wszystkim autorom artykułów. Konkurs ujawnił duży potencjał, jaki drzemie w użytkownikach tego Forum. Zarówno podróżniczy jak i pisarski. Myślę, że wielu czytelników – tak jak ja – z wypiekami na twarzy oglądało świetne zdjęcia salmonidów Lukomata i srebrniaków FISH-a, czytało pełną treści i wielkich ryb relację Hlehle, śledziło zmienne koleje losu na szkierowych wyprawach Roberta i Analityka…

Jestem biernym obserwatorem kilku portali wędkarskich, (czynnym użytkownikiem tylko jednego) i widzę, że z wyjątkiem nielicznych rodzynków ciężko znaleźć w polskim Internecie podobnie równy i trzymający wysoki poziom cykl artykułów. Wiadomo, że każda sroczka swój ogonek chwali, ale moją opinię można przecież łatwo zweryfikować. Widzę, że pod względem publikowanych treści j.pl utrzymuje się od dłuższego czasu na fali wznoszącej. To zasługa mądrej polityki zarządzania portalem oraz – oczywiście – użytkowników.

Myślę, że w tym roku j.pl powinien wyjść z podobną inicjatywą konkursową. Niekoniecznie z aż tak atrakcyjnymi nagrodami. Sam fakt publikacji i uznania szerokiego gremium kolegów po kiju powinien nobilitować autorów w wystarczającym stopniu. Panowie, pióra w dłoń! Pokażmy w tym roku, na co nas stać!


#25 OFFLINE   harry

harry

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:S

Napisano 28 luty 2011 - 09:15

Ja chciałem pogratulować wszystkim wspaniałych przeżyć, i podziękować za ciekawe artykuły. Myślę, że dla wielu z nas będą one swoistymi motywatorami do realizowania swoich marzeń wędkarskich.
Wiem, że najważniejszym krokiem w realizacji takiej fajnej wyprawy jest krok pierwszy czyli podjęcie decyzji. Relacje kolegów z różnych, czasem bardzo odległych miejsc pokazują, że można i że warto realizować te nawet wydawałoby się nieosiągalne marzenia.
Wszystkim, w tym sezonie życzę takich właśnie wspaniałych przygód, a sobie wielu ciekawych relacji do poczytania.
Pozdrawiam.
Harry

#26 OFFLINE   Ireneusz Matuszewski

Ireneusz Matuszewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów

Napisano 28 luty 2011 - 10:23

Witam,

Dziękuję wszystkim którzy uczestniczyli w naszym wspólnym konkursie. Oczywiście gratuluję zwycięzcy i zapraszam do pracowni aby zrealizować nagrodę.
Ostatni punkt regulaminu konkursu brzmi:Organizator Konkursu zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu Konkursu z mocą obowiązującą od daty ogłoszenia tych zmian. Chciałbym wprowadzić jedną zmianę. Ponieważ uważam, że wszyscy uczestnicy konkursu napisali wspaniałe artykuły, chcę aby wszyscy byli nagrodzeni. Dla każdego uczestnika konkursu dodatkowo fundujemy 20% zniżkę na dowolne jedno wybrane wędzisko z naszej oferty. Zniżka ważna jest do końca marca 2011.

Jeszcze raz serdecznie dziękujmy i pozdrawiamy,
Zespoł Fishing Center


#27 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6186 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 luty 2011 - 10:39

Serdecznie dziękuję za gratulacje i zaproszenie! Mam już nawet pewien plan i raczej będą to dwie wędki niż jedna :D
Myślę, że bonus dla wszystkich uczestników to świetny pomysł.

#28 OFFLINE   jamesty

jamesty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 443 postów
  • LokalizacjaMaków Mazowiecki
  • Imię:Jakub

Napisano 28 luty 2011 - 10:46

Gratulacje Krzysiek :lol:



#29 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 28 luty 2011 - 10:58

Krzysiek, szczere gratulacje!

Skoro to nie mi było dane zwyciężyć, to cieszę się, że właśnie Twój artykuł zajął pierwsze miejsce. Nowatorskie podejście do wyjazdu, fajnie opisane, garść porad i do tego klimatyczne foty. Pisałem już kilka miesięcy temu, że jest to mój faworyt i się nie pomyliłem :D


#30 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6186 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 luty 2011 - 11:50

Przyznam szczerze i trochę nieskromnie Embarassed , że miałem trzech faworytów na trzy pierwsze miejsca i moje typowania również się sprawdziły. Za to kolejność nie była już taka oczywista, co z reszta pokazało głosowanie. Miałem dużo szczęścia.

Bardzo mnie cieszą Twoje słowa uznania w duchu fair play. Piękny gest, dziękuję! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz staniemy w szranki. :mellow:


#31 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18593 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 luty 2011 - 11:57

Ponieważ uważam, że wszyscy uczestnicy konkursu napisali wspaniałe artykuły, chcę aby wszyscy byli nagrodzeni. Dla każdego uczestnika konkursu dodatkowo fundujemy 20% zniżkę na dowolne jedno wybrane wędzisko z naszej oferty. Zniżka ważna jest do końca marca 2011.


Irku, piękny gest !!! Gratuluję :D

@all
Jak już słusznie zauważyło kilka osób, konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. To pokazuje możliwości Użytkowników jerkbait.pl oraz potwierdza, że warto sobie czasem postawić wyżej poprzeczke, żeby wspólnie coś osiągnąć.

Mam nadzieję, że takie nastawienie będzie towarzyszyło również kolejnym konkursom na jerkbait.pl. Mamy już zresztą konkretne plany na 2011 rok - ale to ujawnimy dopiero jutro, więc proszę jeszcze wszystkich o chwilę cierpliwości B)

@krzyśku
uchyl rąbek tajemnicy i powiedz czy wymyśliłeś już jaką wybierzesz nagrodę? Czy będa to wędki, czy komponenty do budowy wędek czy może jakieś elementy wyposażenia warsztatu rodbuildera ? Jestem bardzo ciekawy, myślę że nie tylko ja :lol:

Pozdrawiam serdecznie raz jeszcze wszystkich Autorów którzy opublikowali swoje artykuły - jak dla mnie, wszyscy jesteście zwycięzcami :D




#32 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6186 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 luty 2011 - 12:00

@krzyśku
uchyl rąbek tajemnicy i powiedz czy wymyśliłeś już jaką wybierzesz nagrodę? Czy będa to wędki, czy komponenty do budowy wędek czy może jakieś elementy wyposażenia warsztatu rodbuildera ? Jestem bardzo ciekawy, myślę że nie tylko ja :lol:



Widzisz, ja praktycznie nie mam wędek typu UL/L. No w ostateczności jakaś wklejka pa prochówka by się znalazła… Zamierzam pójść w tym kierunku (tzn. L, a nie wklejanek <_< ). Do jeziora, na które planujemy tegoroczną wyprawę trollingowe wpadają liczne rzeki. Wieść gminna niesie, że jakieś salmonidy da się stamtąd wyłuskać, a ja nie mam czym… :(

Jak już wspomniałem będą to dwa kijki, jeden pewnie gotowy, a jeden w postaci komponentów; swoją nagrodą zmierzam się z kimś podzielić. Kto wie może (jako siła sprawcza naszych wypraw) zasługuje na nią bardziej niż ja :D


#33 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18593 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 luty 2011 - 12:02

No to umawiamy sie w Fishing Center na rozdanie nagród w takim razie :mellow: zrobię mały fotoreportaż - strasznie jestem ciekawy co to konkretnie będzie.

Ale czekaj czekaj - jak myślisz o salmonidach w Szwecji to UL/L bym nie ryzykowal - moze byc za slabo

#34 OFFLINE   Robson1981

Robson1981

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 luty 2011 - 13:44

Serdeczne gratulacje Krzysiek :D! To był świetny artykuł.

#35 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6186 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 luty 2011 - 13:46

Bardzo dziękuję! Mam nadzieję, że w tym roku też coś skrobniesz - z przyjemnością poczytam :D

#36 OFFLINE   FISH

FISH

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 619 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 28 luty 2011 - 15:34

Gratuluję zasłużonego zwycięstwa Krzyśku,to była bardzo dobra relacja.

#37 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6186 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 luty 2011 - 19:59

FISH,
Dziękuję! :D O takich fotkach jak niektóre w Twojej relacji możemy na razie tylko pomarzyć... Na jedno z nich głosowałem nawet w konkursie :mellow:

#38 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 01 marzec 2011 - 09:26

Gratulacje @Krzysiek! Zasłużone zwycięstwo jak najbardziej, jednak i drugie miejsce nie przyniosłoby ujmy, bo artykuł Daniela @hlehle również był świetny. Między tymi dwoma rozważałem głos i długo się wahałem, poważnie podszedłem do przywileju głosowania :mellow: Zaważył charakter i klimat wyjazdu, choć do Mongolii bardziej chciałbym się wybrać. Gratuluję wszystkim uczestnikom udanych zmagań i dzięki za piękny cykl artykułów, które świetnie się czytało, dzięki za zdjęcia, które można oglądać cały czas z przyjemnością. Całość przedsięwzięcia na 6+

Pozdrawiam
Grzesiek

#39 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6186 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 01 marzec 2011 - 09:58

Grześku,
Bardzo dziękuję za słowa uznania! Myślę, że artykuły były trudno porównywalne, bo miały nieco inny charakter i nieco inne przesłanie. Artykuł Daniela był ciekawszy, bardziej przygodowy, do końca trzymał w napięciu (czekałem na te wielkie ryby jak na szpilakch ). Ja poszedłem w utylitaryzm, chciałem pokazać, że inny świat (wędkarski) jest w zasięgu ręki… Osobiście podobał mi się również artykuł Lukomata, szczególnie jego druga część. Zarówno Lukomat jak i Daniel włożyli w swoje relacje ogromny nakład pracy (mają objętość jak prace magisterskie :huh: ). Myślę, że to się zwróci, że trwale wpisze się w historię a także w standard jakościowy naszego portalu.

W pozostałych artykułach także znalazłem dla siebie coś, do czego z przyjemnością wracam: bardzo dobre zdjęcia, osobisty charakter pisania, lekkie pióro. Znalezienie się w takim gronie autorów zobowiązuje, dlatego nie zamierzam spocząć na laurach :D


#40 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18593 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 marzec 2011 - 11:38

dlatego nie zamierzam spocząć na laurach :D



:mellow: na to licze Krzysiek. Mi w Twoim artykule bardzo podobało się to że naprawdę starałś się przekazać bardzo dużo konkretnej wiedzy - bez ściemniania, bez owijania w bawełne, bez niedopowiedzeń. Wiedzy, którą przecież przyszło Ci zdobywac nakładem sił, środków no i przez czas jakiś. Myślę że ta bezinteresowność w dzieleniu się wiedzą została przez Forumowiczów doceniona i zapewniła Ci wygraną :D chociaż stara poczciwa Szwecja z pewnością nie przemawia tak do wyobraźni jak wciąż ezgotyczna Alaska czy Mongolia. W tych warunkach - tym wieksze wyrazy uznania :D





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konkurs, pracownia