harp Opublikowano 18 Stycznia 2010 Opublikowano 18 Stycznia 2010 Mam pomalowane woblerki. Czym oskrobać oczka z farby i lakieru? Nie chcę tego podrapać. Może gorącym gwożdziem? To zmiękczy farbę i powinno zejść?!
WOBLER-W1 Opublikowano 18 Stycznia 2010 Opublikowano 18 Stycznia 2010 Taki lakier czyści się przy pomocy nożyka . Doprawdy nie musiałeś zaczynać nowego tematu . Woblerowa wariacja jest od tego . PS: Proszę moderatornię o usunięcie mojego postu i przekierowanie tego pytania z postu wyżej do właściwego tematu . Pozdrawiam .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się