Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

KŁUSOWNICY!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 07 kwiecień 2006 - 10:29

Ja myślę (chociaż nie wszystkich miałem okazje poznac w realu) że 99% użytkowników tego forum zaczęło już dawno od siebie a wiekszosćw miarę swoich możliwości robi znacznie wiecej :mellow: B)

#22 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 07 kwiecień 2006 - 14:26

proszę bardzo,jeśli mamy od czegoś zacząć, to proponuję ratujmy szczupaka!!!Pora na to jest wielka,bo wszystkie rowy połączone z jeziorkami,są teraz wypełnione tą właśnie rybką,a wzdłuż tychże rowów całe rzesze różnej maści kosynierów,wyposażonych w widły, ościenie ,grabie i bóg wie co jeszcze,pilnują tarła jak nikt z nas.Propozycja jest prosta,ruszmy tyłki i pojeżdzijmy po okolicy,a każdą taką sytuację zgłaszajmy na policję.Tak że bez wysiadania z samochodu i narażania się na bezpośrednie zagrożenie, zrobimy dla tej ryby więcej niż kiedykolwiek nam się to uda,siedząc przed komputerem. :(

#23 OFFLINE   ORION99

ORION99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Rafał

Napisano 07 kwiecień 2006 - 17:16

Idzcie ludzie nad wode :lol:
Bo widze, ze bardzo sie nudzicie. :unsure:
Chociazby 'popilnowac' tych szczupakow.
Niech sie chociaz kilka ostatnich wytrze w tym kraju. :(

Rafal B)

#24 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 07 kwiecień 2006 - 19:19

@jacavip

......też mnie do kłusowników zaliczasz????

Widziałem Marku jak kłusowałeś w Szwecji.
Więc może w Polsce także to robisz ?
Czemu oburzasz się na innych kłusowników ?????

#25 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 07 kwiecień 2006 - 21:59

@cezorator

Kolego Pacocha !!!

Wypraszam sobie robienia chamskich i do tego nieprawdziwych komentarzy pod moim adresem.

Niestety widzę, że chamstwo to twoja natura, co udowodniłeś juz kilka razy na innych forach w postaci bezczelnych komentarzy. Obrażasz ludzi nie mając do tego prawa, ani żadnych podstaw, inni użytkownicy WCWI także zwrócili uwagę na twoje kąśliwe wypowiedzi. Szydzenie, ośmieszanie i drwiny to dla ciebie codzienność, dla mnie jest to objaw infantylności.

Odnoszę wrażenie, że ty nawet nie znasz definicji kłusownictwa skoro za okazyjne łowienie poza strefą(z czystej ciekawości i chęci poznania reszty zbiornika)nazywasz mnie i Krzyśka(też łowił poza strefą) kłusownikami. Jesteś strasznie sztywno myślącym człowiekiem, kurczowo trzymającym się prawa, którego i tak dobrze nie znasz. Na szczęście ja nie mam tak nieelastycznej konstrukcji psychicznej jak ty i co prawda nie czułem się całkowicie komfortowo łowiąc tam gdzie nie powinienem, ale do kłusowania to jest jeszcze daleka droga.

Jeśli juz musisz komuś dosrać i dopiec to przynajmniej przedstaw jakieś twarde dowody. Ja tobie udowodniłem całkowity brak wiedzy na temat legalności dzikiego zarybiania w EU, poparłem swoją wypowiedż przepisami dyrektywy wodnej i prawem europejskim....czarno na białym tam jest napisane co jest legalne!!!......dziwi mnie tylko to, że ty jako ekolog, człowiek zajmujący sie ochroną przyrody w Polsce, nie znasz tak podstawowych aktów prawnych.......to jest kompromitacja !!!........ ale niestety takich własnie urzędasów mamy w naszym kraju.

Napisałem również o twoim irracjonalnym zachowaniu na łodzi, gdzie dostałeś kompletnego mentalnego odjazdu na widok 50cm fali na j.Asunden i prawie zacząłeś mnie lać wiosłem w amoku i panice. Może i to jest dla niektórych zabawne, ale uwierz mi, że zarówno mnie jak i Krzyśkowi do śmiechu wtedy nie było, byliśmy mocno przerażeni twoją, jakby nie mówić psychopatyczną reakcją.
Niestety ty się kompletnie nie nadajesz do łowienia z łodzi.

Krótka rada dla ciebie.......zrejestrowałeś się na jerkbait.pl dopiero w lutym tego roku, liczba postów 19, to nie jest twoje prywatne forum, oprócz ciebie są setki innych użytkowników tak jak ty mających wady i zalety, nie pouczaj tej społeczności co i jak ma pisać, bo to po prostu nieelegancko, ty starasz się dbać o poprawną polszczyznę, inni nie dbają, smutne to jest, ale różni są ludzie i trzeba to uszanować.......niestety ty tego nie potrafisz.

*** do Admina
Remku, przepraszam za te wycieczki osobiste i ostre słownictwo, wiem, że to powinno pójść na priva, ale niestety nie mogę po raz kolejny tolerować obrażających mnie postów autorstwa @cezoratora, to się staje niesmaczne i upierdliwe, dlatego też postanowiłem umieścić ten tekst w wątku. Przynajmniej ostrzegę innych przed wspólną wyprawą na ryby z w/w . Myślę, ze się nie obrazisz, że tak właśnie zrobiłem. Jest to równiez ostatni mój post w tym wątku.

Pozd.


#26 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 08 kwiecień 2006 - 06:35

Wielka szkoda , że takie fajne forum ,staje się miejscem toczenia prywatnych wojenek.Panowie umówcie się na udeptanej ziemi,i problem wyjaśnicie od ręki,a to forum zostanie przy tematach dla których powstało.Z góry dziękuję.

#27 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 08 kwiecień 2006 - 07:21

Kolego Wojtkowski

Post dotyczył kłusownictwa, a ja tylko odpowiedziałem na Twoje pytanie.
Fakt, że kłusowałeś na jeziorze Asunden jest oczywisty:
Wielokrotne łowiłeś bez zezwolenia na części jeziora, za którą nie zapłaciłeś.
A przede wszystkim zabijałeś i zabierałeś ryby w ilościach większych niż przyjęte na tym jeziorze limity. (mroziłeś, a później nie chciałeś ich zabrać do Polski).
Pamietaj, że nie byliśmy na tym wyjeździe sami.
Co do reszty to nie jest temat na tym forum tylko na innych.
Cezary Pacocha

@ heniutek - Przepraszam





#28 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 kwiecień 2006 - 10:42

Panowie,
Jeśli macie jakieś nierozwiązane sprawy, zaszłości, z innych forów proszę przenieść dyskusję na inny poziom. Być może dobrym rozwiązaniem będą prywatne wiadomości. Szczerze mówiąc nie mam ochoty czytać przepychanek w takim stylu - również w innych wątkach. To forum o wędkarstwie a nie ring bokserski.


Pozdrawiam
Remek


#29 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 09 kwiecień 2006 - 14:43

@cezorator

Kolego Pacocha !!!

Wypraszam sobie robienia chamskich i do tego nieprawdziwych komentarzy pod moim adresem.

Niestety widzę, że chamstwo to twoja natura, co udowodniłeś juz kilka razy na innych forach w postaci bezczelnych komentarzy. Obrażasz ludzi nie mając do tego prawa, ani żadnych podstaw, inni użytkownicy WCWI także zwrócili uwagę na twoje kąśliwe wypowiedzi. Szydzenie, ośmieszanie i drwiny to dla ciebie codzienność, dla mnie jest to objaw infantylności.

Odnoszę wrażenie, że ty nawet nie znasz definicji kłusownictwa skoro za okazyjne łowienie poza strefą(z czystej ciekawości i chęci poznania reszty zbiornika)nazywasz mnie i Krzyśka(też łowił poza strefą) kłusownikami. Jesteś strasznie sztywno myślącym człowiekiem, kurczowo trzymającym się prawa, którego i tak dobrze nie znasz. Na szczęście ja nie mam tak nieelastycznej konstrukcji psychicznej jak ty i co prawda nie czułem się całkowicie komfortowo łowiąc tam gdzie nie powinienem, ale do kłusowania to jest jeszcze daleka droga.

Jeśli juz musisz komuś dosrać i dopiec to przynajmniej przedstaw jakieś twarde dowody. Ja tobie udowodniłem całkowity brak wiedzy na temat legalności dzikiego zarybiania w EU, poparłem swoją wypowiedż przepisami dyrektywy wodnej i prawem europejskim....czarno na białym tam jest napisane co jest legalne!!!......dziwi mnie tylko to, że ty jako ekolog, człowiek zajmujący sie ochroną przyrody w Polsce, nie znasz tak podstawowych aktów prawnych.......to jest kompromitacja !!!........ ale niestety takich własnie urzędasów mamy w naszym kraju.

Napisałem również o twoim irracjonalnym zachowaniu na łodzi, gdzie dostałeś kompletnego mentalnego odjazdu na widok 50cm fali na j.Asunden i prawie zacząłeś mnie lać wiosłem w amoku i panice. Może i to jest dla niektórych zabawne, ale uwierz mi, że zarówno mnie jak i Krzyśkowi do śmiechu wtedy nie było, byliśmy mocno przerażeni twoją, jakby nie mówić psychopatyczną reakcją.
Niestety ty się kompletnie nie nadajesz do łowienia z łodzi.

Krótka rada dla ciebie.......zrejestrowałeś się na jerkbait.pl dopiero w lutym tego roku, liczba postów 19, to nie jest twoje prywatne forum, oprócz ciebie są setki innych użytkowników tak jak ty mających wady i zalety, nie pouczaj tej społeczności co i jak ma pisać, bo to po prostu nieelegancko, ty starasz się dbać o poprawną polszczyznę, inni nie dbają, smutne to jest, ale różni są ludzie i trzeba to uszanować.......niestety ty tego nie potrafisz.

*** do Admina
Remku, przepraszam za te wycieczki osobiste i ostre słownictwo, wiem, że to powinno pójść na priva, ale niestety nie mogę po raz kolejny tolerować obrażających mnie postów autorstwa @cezoratora, to się staje niesmaczne i upierdliwe, dlatego też postanowiłem umieścić ten tekst w wątku. Przynajmniej ostrzegę innych przed wspólną wyprawą na ryby z w/w . Myślę, ze się nie obrazisz, że tak właśnie zrobiłem. Jest to równiez ostatni mój post w tym wątku.

Pozd.



#30 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 09 kwiecień 2006 - 15:16

Witaj Marku!!!
Niestety mimo ze napisales ze jest to twój ostatni komentrz jestem zmuszony tez zabrac glos w tej dyskusji midzy tob a
Czarkiem gdyz uzyles mojej osoby jako swiadka ,a wic musz dla wyjasnienia napisac jak bylo .
Otóz piszesz ze prawo jest elastyczne i to co robiles na Asunden to nie bylo klusownictwo.Musz temu zaprzeczyc mimo ze dwa razy bylem z tob w strefie za któr zesmy nie zaplacili(kierowala mn ciekawosc po opwiesciach twoich jakie to metrówki ci si urywaly czego tez i do dzisiaj zaluj )i NIESTETY TO BYLO KLUSOWNICTWO. gdyz przepisy mówi wyraznie co wolno a czego nie .PRAWO TO NIE GUMA OD MAJTEK DO NACIGANIA W KAZD STRON JAK KOMU PASUJE
To jest odpowiedz na twoje pierwsze wyjasnienie .
Co zas tyczy si zachowania Czarka na lodzi to sam sobie jestes winny i bardziej przerazala mnie twoja upartosc i zlosliwos niz niespodziewana reakcja Czarka lub akcja pod nazw WIOSLO
Ten czlowiek wyraznie mówil ze boi si duzej fali i prosil ciebie dobre pól godziny zebys plywal midzy wyspami gdzie woda byla spokojna lub odstawil go na brzeg czego ty niestety nie zamierzales respektowac .
Wielkim tez nieporozumieniem jest ostrzegac kolegów przed wspólnymi wyprawami w pszyszlosci z Cezarym .
Mysl ze ten problem glównie dotyczy Ciebie samego i zmien si chlopie bo wkrótce zabraknie Ci znajomych z samochodem na wspóln wypraw jak tak dalej bdziesz postpowal .
pozdrawiam !!!
krzysztof
ps.
mysl ze wyjsnilismy sobie wszystkie wtwpliwosci i juz do tej sprawy powracac nie bdziemy

#31 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 kwiecień 2006 - 19:47

Drogi Krzysztofie prosiłem o zaprzestanie takich działań ... prawda? Jeśli chcecie udowadniać sobie kto kłusuje a kto nie ... proszę przejść na priv, a nie tutaj roztrząsać wszelkie swoje frustracje. Jest mi troszkę przykro, że mimo moich próśb postanowiłeś kontynuować tą martwą dyskusję. Zamykam zatem ten wątek w nadziei, że dalsze rozmowy będą o wędkarstwie i rybach.

Remek