Skocz do zawartości

Zimowy Kropek Drawy 2010 - ZLOT


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie (bo jak widać po ostatnim zlocie i takie uczestniczki się zdarzają) oraz Panowie, chciałbym zaprosić Was na kolejną edycje Zimowego Kropka Drawy, który odbędzie się w terminie: 5, 6, 7 MARCA 2010.

 

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=14460&private=0

 

To już niemal tradycja naszego portalu, że w zimowej scenerii spotykamy się na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego. Standardowo naszą bazą wypadową będzie miejscowość Zatom , a konkretniej sprawdzony, miły, ciepły Gościniec Państwa Domagałów. Boxy mieszkalne (kuchnia + lodówka, łazienka, WC z natryskiem + mieszkalna górna kondygnacja) na 3-4 osoby każdy, nieograniczony dostęp do grilla oraz klimatycznej sali kominkowej. Dodatkowo duży plac między budynkami oraz miejsce, gdzie można pozostawić samochód.

 

Celem zlotu jest integracja oraz zglębianie WSZELKICH (dozwolonych) metod połowu pstrągów, ze szczególnym naciskiem na metody z ruchomą szpulką .

 

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=14457&private=0

 

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=14458&private=0

 

W ramach zlotu Organizator zapewnia:

- dwa noclegi

- dwie obfite obiadokolacje

- niepowtarzalną atmosferę na Zlocie oraz doznania estetyczne - o ryby trzeba będzie postarać się we własnym zakresie :D

 

koszt uczestnictwa w zlocie wynosi: 180,00 zł

 

MAKSYMALNA ilość uczestników 20-23 osoby.

 

Jako potwierdzenie obecności traktujemy zapis na listę oraz wpłatę pełnej kwoty za uczestnictwo do dnia 24.02.2010

Numer konta zostanie podany każdemu uczestnikowi w formie wiadomości prywatnej.

 

 

 

 

Istnieje możliwość zakupu pozwoleń na połów ryb przez organizatora. Koszt takiego zezwolenia to: 14 zł / dzień + ew. 8 zł za postój samochodu na terenie dowolnie wybranych i oznaczonych miejsc biwakowych.

 

W celu wykupienia takiego zezwolenia NIEZBĘDNE są:

- imię i nazwisko

- numer karty wędkarskiej (karty - nie LEGITYMACJI czlonkowskiej)

- adres zameldowania - pokrywający się z adresem wpisanym w dowodzie osobistym

- numer i seria dowodu osobistego

- w przypadku zakupu pozwolenia na parking na polach biwakowych potrzebny jest dodatkowo: nr rejestracyjny samochodu oraz marka, typ, kolor

 

KAŻDY Z UCZESTNIKÓW ZOBOWIĄZANY JEST DO ZAPOZNANIA SIE ORAZ PRZESTRZEGANIA REGULAMINU DPN

 

Dla każdego uczestnika przewidziane są:

- poczęstunek przy grillu (kielbaski, pieczywko, napoje)

- prezent okolicznościowy - niespodzianka

 

uczestnicy:

obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana

 

1. mifek

2. milo26

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

--------

21.

22.

23.

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opublikowano

uczestnicy:

obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana

 

1. mifek

2. milo26

3. szpiegu

4. Jeziorm_1

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

--------

21.

22.

23.

 

Opublikowano

uczestnicy:

obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana

 

1. mifek

2. milo26

3,4. szpiegu +1

5. jajakub

6,7. popper + 1

8,9. Jeziorm_1 +1

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

--------

21.

22.

23.

 

Opublikowano

slawek czasy sa ciezkie i organizator tez wplaci wpisowe - nie ma letko

 

konto jest moje, srodki zabezpieczone wiec... :D

Opublikowano

A dlaczego mnie nie wpisałeś? <_<

 

 

bo chcialem sprawdzic jak czesto zagladasz na forum w godzinach pracy :mellow:

 

uczestnicy:

obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana

 

1. mifek

2. milo26

3,4. szpiegu +1

5. jajakub

6,7. popper + 1

8,9. Jeziorm_1 +1

10. kryst

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

--------

21.

22.

23.

 

Opublikowano

A dlaczego mnie nie wpisałeś? <_<

 

 

bo chcialem sprawdzic jak czesto zagladasz na forum w godzinach pracy :mellow:

 

uczestnicy:

obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana

 

1. mifek

2. milo26

3,4. szpiegu +1

5. jajakub

6,7. popper + 1

8,9. Jeziorm_1 +1

10. kryst

11. mirat

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

--------

21.

22.

23.

 

Opublikowano

A dlaczego mnie nie wpisałeś? <_<

 

 

bo chcialem sprawdzic jak czesto zagladasz na forum w godzinach pracy :mellow:

 

uczestnicy:

obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana

 

1. mifek

2. milo26

3,4. szpiegu +1

5. jajakub

6,7. popper + 1

8,9. Jeziorm_1 +1

10. kryst

11. mirat

12. Bujo

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

--------

21.

22.

23.

 

Opublikowano

Witam,

 

Mifciu- specjalnie z mysla o Tobie :D :D :D Na zlocie NO KILL z mojej strony :D

 

Bujo

 

 

Bujo ale w tym roku no kill widłami czy kijem :lol: :lol:

 

 

Zapomniales: www.lowcynaoscien.pl :D :D :D

 

Bujo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...