mifek Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 Panie (bo jak widać po ostatnim zlocie i takie uczestniczki się zdarzają) oraz Panowie, chciałbym zaprosić Was na kolejną edycje Zimowego Kropka Drawy, który odbędzie się w terminie: 5, 6, 7 MARCA 2010. http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=14460&private=0 To już niemal tradycja naszego portalu, że w zimowej scenerii spotykamy się na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego. Standardowo naszą bazą wypadową będzie miejscowość Zatom , a konkretniej sprawdzony, miły, ciepły Gościniec Państwa Domagałów. Boxy mieszkalne (kuchnia + lodówka, łazienka, WC z natryskiem + mieszkalna górna kondygnacja) na 3-4 osoby każdy, nieograniczony dostęp do grilla oraz klimatycznej sali kominkowej. Dodatkowo duży plac między budynkami oraz miejsce, gdzie można pozostawić samochód. Celem zlotu jest integracja oraz zglębianie WSZELKICH (dozwolonych) metod połowu pstrągów, ze szczególnym naciskiem na metody z ruchomą szpulką . http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=14457&private=0 http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=14458&private=0 W ramach zlotu Organizator zapewnia:- dwa noclegi- dwie obfite obiadokolacje- niepowtarzalną atmosferę na Zlocie oraz doznania estetyczne - o ryby trzeba będzie postarać się we własnym zakresie koszt uczestnictwa w zlocie wynosi: 180,00 zł MAKSYMALNA ilość uczestników 20-23 osoby. Jako potwierdzenie obecności traktujemy zapis na listę oraz wpłatę pełnej kwoty za uczestnictwo do dnia 24.02.2010Numer konta zostanie podany każdemu uczestnikowi w formie wiadomości prywatnej. Istnieje możliwość zakupu pozwoleń na połów ryb przez organizatora. Koszt takiego zezwolenia to: 14 zł / dzień + ew. 8 zł za postój samochodu na terenie dowolnie wybranych i oznaczonych miejsc biwakowych. W celu wykupienia takiego zezwolenia NIEZBĘDNE są:- imię i nazwisko- numer karty wędkarskiej (karty - nie LEGITYMACJI czlonkowskiej)- adres zameldowania - pokrywający się z adresem wpisanym w dowodzie osobistym- numer i seria dowodu osobistego- w przypadku zakupu pozwolenia na parking na polach biwakowych potrzebny jest dodatkowo: nr rejestracyjny samochodu oraz marka, typ, kolor KAŻDY Z UCZESTNIKÓW ZOBOWIĄZANY JEST DO ZAPOZNANIA SIE ORAZ PRZESTRZEGANIA REGULAMINU DPN Dla każdego uczestnika przewidziane są:- poczęstunek przy grillu (kielbaski, pieczywko, napoje)- prezent okolicznościowy - niespodzianka uczestnicy:obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana 1. mifek2. milo263.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.--------21.22.23.
mifek Opublikowano 26 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 26 Stycznia 2010 uczestnicy:obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana 1. mifek2. milo263. szpiegu4. Jeziorm_15.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.--------21.22.23.
mifek Opublikowano 26 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 26 Stycznia 2010 uczestnicy:obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana 1. mifek2. milo263,4. szpiegu +15. jajakub 6,7. popper + 18,9. Jeziorm_1 +110.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.--------21.22.23.
Sławek Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 Mifku dopisz mnie jako 24 osobę - obecną duchem PS Czyżbyś sam sobie przelał należność?
mifek Opublikowano 26 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 26 Stycznia 2010 slawek czasy sa ciezkie i organizator tez wplaci wpisowe - nie ma letko konto jest moje, srodki zabezpieczone wiec...
mifek Opublikowano 26 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 26 Stycznia 2010 A dlaczego mnie nie wpisałeś? <_< bo chcialem sprawdzic jak czesto zagladasz na forum w godzinach pracy uczestnicy:obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana 1. mifek2. milo263,4. szpiegu +15. jajakub 6,7. popper + 18,9. Jeziorm_1 +110. kryst11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.--------21.22.23.
mirat Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 Rafka i ja poproszę o dopisanie na listę.
mifek Opublikowano 26 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 26 Stycznia 2010 A dlaczego mnie nie wpisałeś? <_< bo chcialem sprawdzic jak czesto zagladasz na forum w godzinach pracy uczestnicy:obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana 1. mifek2. milo263,4. szpiegu +15. jajakub 6,7. popper + 18,9. Jeziorm_1 +110. kryst11. mirat12.13.14.15.16.17.18.19.20.--------21.22.23.
Bujo Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 Witam, Prosze wstepnie wpisac mnie na liste Dam znac na 100% w przyszlym tygodniu. Bujo Catch&Roast :D
mifek Opublikowano 26 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 26 Stycznia 2010 A dlaczego mnie nie wpisałeś? <_< bo chcialem sprawdzic jak czesto zagladasz na forum w godzinach pracy uczestnicy:obecnosc potwierdzona - wpłata zaksięgowana 1. mifek2. milo263,4. szpiegu +15. jajakub 6,7. popper + 18,9. Jeziorm_1 +110. kryst11. mirat12. Bujo13.14.15.16.17.18.19.20.--------21.22.23.
mifek Opublikowano 26 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 26 Stycznia 2010 Bujo widze ze masz nowe rozwinięcie C&R
Bujo Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 Witam, Mifciu- specjalnie z mysla o Tobie :D Na zlocie NO KILL z mojej strony Bujo
szpiegu Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 Witam, Mifciu- specjalnie z mysla o Tobie :D Na zlocie NO KILL z mojej strony Bujo Bujo ale w tym roku no kill widłami czy kijem
Bujo Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 Witam, Mifciu- specjalnie z mysla o Tobie :D Na zlocie NO KILL z mojej strony Bujo Bujo ale w tym roku no kill widłami czy kijem Zapomniales: www.lowcynaoscien.pl :D Bujo
szpiegu Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 to się co niektórzy ortodoksyjni zdziwią
skwara Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 JA TEZ JADE NA 100 % NIE WIEM TYLKO JAK MACIEK (AKA PIES SZATANA)
szpiegu Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 JA TEZ JADE NA 100 % NIE WIEM TYLKO JAK MACIEK (AKA PIES SZATANA) <_< <_<
patu Opublikowano 26 Stycznia 2010 Opublikowano 26 Stycznia 2010 Obecny... proszę o wpisanie na listę...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się