didiunik Opublikowano 30 Stycznia 2010 Opublikowano 30 Stycznia 2010 Witam mam pytanko.Posiadam Shimano Stradca z przednim hamulcem 3000 ma juz z 8 lat made in japan.Służył pięknie do ciężkiej orki ( koguty) ale po tak długim czasie zaczął klekotać i cofać się do tyłu( prawdopodobnie z mojej winy bo grzebałem), i mieć luzy na korbce.czy można cos z nim jeszcze zrobić np. wymienić łożyska tuleję itp.Szkoda mi go bo był wspaniały, a tak leży i co jadę na ryby to mi płacze żeby go zabraćJak możecie podsuńcie jakiś pomysłW najgorszym przypadku pójdzie na sprzedaż PozdrawiamDanek
patu Opublikowano 30 Stycznia 2010 Opublikowano 30 Stycznia 2010 @danek, wyślij go do pana Leśniaka - 600 156 166. Myślę, że go wyleczy.
Mekamil Opublikowano 30 Stycznia 2010 Opublikowano 30 Stycznia 2010 Też bym sugerował dobry serwis zamiast eutanazji.
didiunik Opublikowano 30 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 30 Stycznia 2010 @danek, wyślij go do pana Leśniaka - 600 156 166. Myślę, że go wyleczy. dzięki @patu -zadzwonię ciekawe jaki będzie koszt ?A gdzie ten uzdrowiciel mieszka. PozdrawiamDanek
patu Opublikowano 30 Stycznia 2010 Opublikowano 30 Stycznia 2010 Koszt niewielki - a gość jest solidny jak mało kto... wiedzę na temat Shimaniaków ma ogromną. Z tego co pamiętam, mieszka w Słubicach.
didiunik Opublikowano 30 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 30 Stycznia 2010 To chyba po drodze na moje jeziorko do Niesulic Ale pierw sie skontaktuję. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomocPozdrawiamDanek
szpiegu Opublikowano 30 Stycznia 2010 Opublikowano 30 Stycznia 2010 Niesulice to Falubazownia słubice trochę dalej na północ
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się