Skocz do zawartości

Reanimacja STRADIC 3000 z przednim hamem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko.

Posiadam Shimano Stradca z przednim hamulcem 3000 ma juz z 8 lat made in japan.

Służył pięknie do ciężkiej orki ( koguty) ale po tak długim czasie zaczął klekotać i cofać się do tyłu( prawdopodobnie z mojej winy bo grzebałem), i mieć luzy na korbce.

czy można cos z nim jeszcze zrobić np. wymienić łożyska tuleję itp.

Szkoda mi go bo był wspaniały, a tak leży i co jadę na ryby to mi płacze żeby go zabrać

Jak możecie podsuńcie jakiś pomysł

W najgorszym przypadku pójdzie na sprzedaż :(

Pozdrawiam

Danek

 

Opublikowano

@danek, wyślij go do pana Leśniaka - 600 156 166. Myślę, że go wyleczy.

 

dzięki @patu -zadzwonię ciekawe jaki będzie koszt ?

A gdzie ten uzdrowiciel mieszka.

 

Pozdrawiam

Danek

 

Opublikowano
Koszt niewielki - a gość jest solidny jak mało kto... wiedzę na temat Shimaniaków ma ogromną. Z tego co pamiętam, mieszka w Słubicach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...