Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Lech


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
457 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 10 maj 2018 - 13:39

Ale trenera zwolnili.

#362 OFFLINE   Krystianin

Krystianin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 123 postów
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:K

Napisano 10 maj 2018 - 16:26

Dorzuce swoje "pięc groszy ". Zwolnienie Bjelicy ... tak sie tego nie powinno robić , dramat . Bedą jaja jak Lech zdobedzie majstra . Pozdrawiam kibic Jagielloni :)



#363 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 10 maj 2018 - 16:55

Ale jak mialby tym Majstrem zostac? Tu juz potrzebna by byla magia i zaklecia, przez dwie ostatnie kolejki L i J bez punktow?

#364 OFFLINE   Krystianin

Krystianin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 123 postów
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:K

Napisano 10 maj 2018 - 17:04

Ale jak mialby tym Majstrem zostac? Tu juz potrzebna by byla magia i zaklecia, przez dwie ostatnie kolejki L i J bez punktow?

W Ekstraklapie ??? ... kto to wie ;)



#365 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 10 maj 2018 - 17:08

Niby racja 😏 Ale bez przesady, nawet Gajos przyznal, ze z mistrza nici.

#366 OFFLINE   Najeżony

Najeżony

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaWlkp
  • Imię:Sławek

Napisano 15 maj 2018 - 16:27

Na początku myślałem, że to tylko głupi żart, ale huczą już o tym niemal wszędzie 

https://sportowefakt...hem-do-warszawy



#367 OFFLINE   Krystianin

Krystianin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 123 postów
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:K

Napisano 15 maj 2018 - 18:04

To co ostatni  "wyjazd"  Was czeka ??? :D



#368 OFFLINE   Najeżony

Najeżony

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaWlkp
  • Imię:Sławek

Napisano 15 maj 2018 - 18:25

To co ostatni  "wyjazd"  Was czeka ??? :D

Nie ma najmniejszych szans na to, żeby mecz odbył się w Warszawie.



#369 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 15 maj 2018 - 18:34

Na początku myślałem, że to tylko głupi żart, ale huczą już o tym niemal wszędzie 

https://sportowefakt...hem-do-warszawy

Jeśli Legia by zdobyła w Poznaniu mistrza i świętowała po szybkim powrocie w W-wie to znowu na Starówce będą duże zniszczenia . A może nie tylko ? może i na Powiślu i w Śródmieściu. Nie mogę pojąć do tej pory po co było wybijać szyby w sklepach i restauracjach kilka lat temu ? Brak mistrza w W-wie oszczędzi zniszczeń.


  • Guzu lubi to

#370 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 15 maj 2018 - 18:38

Jeśli o mnie chodzi, to nie mam nic przeciwko temu by Legia wygrywając tytuł w meczu z Lechem w Poznaniu, w Poznaniu dostała należne honory. 

 

To zwyczajna sportowa rywalizacja. 

 

Inną sprawą jest potencjalna burda idiotów z jednej czy drugiej strony, jeśli mamy przenosić mecz z uwagi na te okoliczności to, to nie jest już sport, to jest jakieś wynaturzenie. 


  • coloumb i konopaa lubią to

#371 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 15 maj 2018 - 18:41

Jeśli Legia by zdobyła w Poznaniu mistrza i świętowała po szybkim powrocie w W-wie to znowu na Starówce będą duże zniszczenia . A może nie tylko ? może i na Powiślu i w Śródmieściu. Nie mogę pojąć do tej pory po co było wybijać szyby w sklepach i restauracjach kilka lat temu ? Brak mistrza w W-wie oszczędzi zniszczeń.

 

Darek... Poznań sugerujesz mają demolować... mam nadzieję, że nie. :) 



#372 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 15 maj 2018 - 18:46

Chyba w temacie :

Wielka mistrzowska feta odbędzie się w Warszawie lub w Białymstoku. Nawet, jeśli tytuł zdobędzie Legia, to trofeum i medale odbierze nie w Poznaniu, gdzie rozegra ostatni mecz, a w stolicy. Ustalono scenariusze wręczenia trofeum po 37. kolejce Lotto Ekstraklasy.

#373 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 15 maj 2018 - 19:10

Daniel, 

 

a po meczu Real - Liverpool też tak będzie? 

 

Widzę różnicę... niemniej... jeśli u nas ma być tak, że garstka fanatyków będzie przeszkadzać sportowemu świętu... to niech ta garstka wypierdala na księżyc. 

 

Koledzy byli na meczu Romy z Juventusem w ten weekend i było to święto futbolu, rodziny z dziećmi, feta po zwycięstwie... tak ma kurwa być, a nie palenie flag, pijackie przyśpiewki i co tam jeszcze. 

 

Nie zabiorę mojej 5 letniej córki na stadion w obecnych warunkach... nie będę tłumaczył co znaczy  kurwa, chuj itp. 

 

Niech ktoś wreszcie zrozumie, że Ci zapalczywi ludzie szkodzą własnym drożynom. 



#374 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 15 maj 2018 - 19:42

Darek... Poznań sugerujesz mają demolować... mam nadzieję, że nie. :)

Nie, broń Boże. Kibice z miłością demolują ukochane miasto.



#375 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 15 maj 2018 - 21:27

Sacha podrzuc jak mozesz te powybijane szyby w restauracjach i sklepach.Z ciekawosci obejrzę.

Adam Czeski rozumiem ze córka chodzi do obcojezycznego przedszkola?Jesli nie to uwierz ze tam bardzo szybko uslyszy takie slowa.

pozdrowionka😁

#376 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 15 maj 2018 - 22:03

Jeziorm, 

 

nie, chodzi do publicznego przedszkola nr 51 w Poznaniu, dziś była obejrzeć wystawę w Muzeum Powstania Wielkopolskiego... a ja uczę ją miłości do swojej ziemi poprzez głupie... a wiesz, że to jest pyra... Kocham Wielkopolskę, utożsamiam się z wartościami Małej Ojczyzny, moje jej rozumienie polega na budowaniu jej wartości - pracowitości, skuteczności w działaniu i oszczędności, bo tym Wielkopolska słynie, ale rozumiem też, że przeciwko komuś/czemuś niczego się nie buduje. 

 

 

Dlatego napisałem, że nie mam nic przeciwko Legii... jestem za Lechem, ale nie przeciwko komuś... Teraz to jest jasne. :) 



#377 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 15 maj 2018 - 22:33

Sacha podrzuc jak mozesz te powybijane szyby w restauracjach i sklepach.Z ciekawosci obejrzę.

http://warszawa.wybo...420,817261.html

http://warszawa.wybo...420,817261.html

https://legionisci.c...e_starowki.html

Na Rozbrat przy Fabrycznej też narobili syfu tłukąc okna tylko nie pamiętam w którym roku. Mój ówczesny szef tam mieszkał i widział , rano następnego dnia przejechaliśmy po trasie przemarszu przez Nowy Świat i Krakowski i trochę po Starówce.

Uprzedzając Twoje wątpliwości że tam nie można jeździć autami :rolleyes: ..................... niektórymi można  :P



#378 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 16 maj 2018 - 04:48

Jeziorm,

nie, chodzi do publicznego przedszkola nr 51 w Poznaniu, dziś była obejrzeć wystawę w Muzeum Powstania Wielkopolskiego... a ja uczę ją miłości do swojej ziemi poprzez głupie... a wiesz, że to jest pyra... Kocham Wielkopolskę, utożsamiam się z wartościami Małej Ojczyzny, moje jej rozumienie polega na budowaniu jej wartości - pracowitości, skuteczności w działaniu i oszczędności, bo tym Wielkopolska słynie, ale rozumiem też, że przeciwko komuś/czemuś niczego się nie buduje.


Dlatego napisałem, że nie mam nic przeciwko Legii... jestem za Lechem, ale nie przeciwko komuś... Teraz to jest jasne. :)


Wszystko jest super ale nie dasz rady utrzymać dziecka w idealnym świecie... przyjdzie dzien ze dziecko zapyta o kurwę i inne takie i to nie konieczne zaslyszane na stadionie.

Wiesz...kibice Lecha (ci od bluzgów i nie tylko)też kochają waszą Wielkopolskę😁

pzdr

#379 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 16 maj 2018 - 06:56

Znów te kompleksy.
Tylko kto je "Ma" że nader często o nich pisze.
Życie nie kończy się na piłce nożnej, żeby to była wykładnią życia.

Niektórym ciężko zrozumieć że można jak AdasCzeski być za kimś i nie trzeba szukać kogoś przeciw.
Notabene czy to Legia ,Bruk-Bet Lech czy grałyby w pucharach, kibicował bym im Tak samo.

#380 Guest_dziki1916_*

Guest_dziki1916_*
  • Guests

Napisano 16 maj 2018 - 08:04

Odnosnie Poznania to nie do Ciebie tylko ogolnie do Sytuacji

Kokosz

Troche bys pojezdzil itd to moze bys to zrozumial. 90% ludzi mowiacej o kibicach nie ma o tym bo po pierwsze nidy nie byla na meczu. Po drugie nie zna odpowoedzi na pytanie co ooznacza byc kibicem fanatykiem a po trzecie opiera sie w wieksaoaci na tym co przekazuja media. Dyskusja jest jalowa i nie ma sensu.

Użytkownik dziki1916 edytował ten post 16 maj 2018 - 08:09





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych