mirat Opublikowano 31 Stycznia 2010 Opublikowano 31 Stycznia 2010 Proszę o opinie kurtki jak w temacie użytkowników albo osoby które znają produkt. Jednocześnie proszę o propozycje innych kurtek do brodzenia sprawdzonych w boju z niewygórowaną ceną.
mifek Opublikowano 31 Stycznia 2010 Opublikowano 31 Stycznia 2010 miras pogadaj z danielem. z tego co wiem mial do sprzedania dwie fajne kurteczki , troszke uzywane. moze jeszcze ma. jedna to Columbia a drugiej nie pamietam...
mirat Opublikowano 31 Stycznia 2010 Autor Opublikowano 31 Stycznia 2010 OK dzięki Rafał zadzwonię do Daniela. Opinie dalej mile widziane.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się