Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Muchowa Słowenia - nowy artykuł na jerkbait.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 04 luty 2010 - 18:53

A za granicę pojedyncze egzemplarze też wysyłacie,czy tylko prenumeratę? I jeśli tak,to jaki koszt?... bo mnie by trzeba do UK....

Witam, koszt potwierdziliśmy - 25,90 PLN/zagranica/cały świat

#42 OFFLINE   lipion

lipion

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaDorset

Napisano 04 luty 2010 - 19:17

Gwoli ścisłości to pierwsze były dwa numery wędkarstwa muchowego :D
Pojedyncze egzemplarze też, musimy tylko sprecyzować cenę wysyłki


Jasne!!!! O to mi właśnie chodziło! tylko tytuł mi się zmylił :( o te właśnie dwa numery.skleroza,szlag, skleroza :wacko: ale w moim wieku to już nie dziwota :(
Dzięki za sprostowanie i wycenę :D
Jak już pisałem, trzymam kciuki za powodzenie projektu :mellow:

#43 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2135 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 23 luty 2010 - 19:46

No i dziś trafiłem na tą gazetkę, co ja pi..ole to wydawnictwo klasy jakiej jeszcze nie widziałem. w czasie pogawędki w poznańskim Art-Rod przybył pan z przesyłką pełną egzemplarzy czasopisma.
Kurde w życiu nie widziałem na polskim rynku tak wydanej gazety, oprawa graficzna, zdjęcia, no i ten papier na którym to wydrukowane :huh: no i na pierwszej stronie ...@standerus....jakoś bardziej przyjaźnie wyglądający niż Kolendowicz i reszta tych naczelnych w swoich pisemkach.
podsumowując- pierwsza klasa B)
p.s jakby co to nie pisze tego żeby komuś podmaślać itp bo z muchą nie mam nic wspólnego,żal mi tylko dupę ściska że dla spiningu tak dobrej gazety nie ma w tym kraju.
no i uprzedzam tych co licza na darmowe czytanie- każdy egzemplarz jest zapakowany dodatkowo w przeźroczystą folię jak np. WMH - czyli za darmo to można jedynie okładkę liznąć :mellow:


#44 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 luty 2010 - 18:49

Tofik, brzmi bardzo zachęcająco. Czekam na swój egezmplarz. Skrobnę jakąś recenzję jak tylko dostanę :D

Pozdrawiam
Remek

#45 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 24 luty 2010 - 19:06

Tofik, brzmi bardzo zachęcająco. Czekam na swój egezmplarz. Skrobnę jakąś recenzję jak tylko dostanę :D

Pozdrawiam
Remek


To jeszcze nie dostałeś? :unsure:

Zgadzam się z Tofikiem, pismo jest na bardzo wysokim poziomie.

#46 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 luty 2010 - 19:15

Jeszcze nie ale obijam się z prenumeratą :lol: Muszę w końcu założyć no i założę - jeszcze dzisiaj.

Pozdrawiam
Remek

#47 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 24 luty 2010 - 22:25

Akurat Tobie wysłałem z pierwszą paczką - w zeszłą środę...
Mam nadzieję ze dojdzie niedługo.

#48 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 10 marzec 2010 - 16:29

Trochę szperałem po necie i znalazłem ciekawe info -
http://www.ribiska-d...i/eng/index.asp

najlepsze są warunki przyjęcia do klubu.
3 lata stażu kandydackiego, o ile uda się nam złożyć aplikację przed listopadem. Od tego momentu 3 lata kalendarzowe, w każdym roku mamy prawo łowić pod opieką mentora przez 3 dni na rzce i 3 dni na jeziorze. Dodatkowo co roku do przepracowania dla drużyny 50h. Zdanie egzaminu na kartę wędkarską w Słowenii. Roczna opłata członkowska od 85 do 110 euro :D
I rodzi się pytanie - też kraj ex komunistyczny, rozjechany przez historię... a jednak można. Można wprowadzić normalne zasady stowarzyszenia wędkarskiego, które jest właścicielem czy dzierżawcą wody. Nic się nie należy bo tak. Można wprowadzić 3 letni staż kandydacki, niezależnie od papierów z innych krajów, w czasie którego kandydat zmuszony jest działać dla rzeki i poddawany jest bacznej obserwacji i ew odstrzałowi ze stowarzyszenia. ITD. A u nas... jak zwykle... ryby łowić to prawo naturalne, kartę dostać można nawet przez internet. Nikt nikogo nie sprawdza, jeśli capną na kłusownictwie zawsze można się przenieść do innego koła i po problemie... A niedajboze powiedzieć że powinno być inaczej - przypominam dyskusje o stażach kandydackich do PZW które przetoczyły się przez kilka for - m.in. FFF (co za pojechana nazwa - 666 :D ).
A później jak zwykle mamy nie kończące się lamenty o naprawie PZW tudzież o likwidacji PZW.
Powiedzcie - jak to możliwe (tu bez złośliwości, po prostu nie rozumiem) że im się udało a nam nie? Jak to możliwe że oni sobie z aparatczykami i betonem dali radę, ze mają normalną gospodarkę wodami, ryb jest sporo, wycieczki jeżdżą z całej zamożnej Europy zostawiając ciężką kasę, jak to działa ze u nas leśne dziadki potrafią sparaliżować każdą inicjatywę, a tam wygląda na to że drużyny funkcjonują bardzo dobrze? Brak centralnego nowotworu i potrzeba konkurencji? Mocniejsze wpływy zachodu niż sowietów? Nie rozumiem...

Tak sobie tez o tym myślałem przemierzając wysterylizowane z rybiego życie wody Drawy... Dlaczego nawet w DPNie pływają ludzie i trzepią ryby agregatem. Przecież my na zlocie zostawiliśmy kilka tysięcy lokalnym ludziom. Naprawdę nikt nie potrafi wykonać tak trudnego ćwiczenia umysłowego by pojąć, że jest grupa ludzi gotowa wydać wspólnie pewnie lekko licząc 10 koła (noclegi, licencje, dojazdy, żarcie etc) aby w 20 złowić jednego króciaka 36cm? Że ta sama grupa chętnie zapłaciłaby o wiele więcej od głowy i przyjechała w każdej wolnej chwili, gdyby rzeka oferowała normalne pogłowie jakichkolwiek ryb? Czy naprawdę lepiej siedzieć w odrapanych PGRach, gdzie okolica wygląda jak ze STALKERA, niż trzepać kasę i to sporą na turystach?

#49 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 750 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 marzec 2010 - 17:22

A jak Czechom udało sie zrobić w pół roku prywatyzacje kuponową i po probemie. A u nas ciągle biorą w ramach tejże prywatyzacji. A dlaczego w Czechach kastrują gwałcicieli i pedofilów(mimo, że Unia stęka) a u nas wypuszczają przed terminem. A dlaczego bandyta co wiercił wiertarką ludziom kolana skarży Rzeczyspospolitą o odszkodowanie bo ma złe warunki? Dlaczego emeryci nie mają co jeść nieraz?
To tylko z pozoru off top
U.

#50 OFFLINE   lipion

lipion

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaDorset

Napisano 10 marzec 2010 - 22:08

A dlaczego w wielkich i super demokratycznych USA jest dwie partie polityczne i wystarczy, a w małej Polsce 10? 15? i dlaczego na kiełbasę wyborczą dostają grube miliony złotych z budżetu państwa ??????? :huh: Nie ma na szpitale, nie ma na szkoły, ale na bibki aparatczyków jest zawsze. Taki to niestety chory kraj.

#51 OFFLINE   NiSz

NiSz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2010 - 01:02

Wiem że to co napiszę będzie samokrytyczne i może nie uprzejme...

Jest tak, bo JA jak i każdy (ewentualnie większość) z was jest ludźmi inteligentnymi, wykształconymi - a jak nie to mają mózg i prawdziwe poczucie wartości, bo tak wychowali was rodzice, czy wraz z wiekiem sami to poczuliście i doceniliście prawdziwe wartości. Nie interesuje was polityka ani dorwanie się do władzy, bo widzicie od lat co sie dzieje, i wiecie oraz zdajecie sobie sprawę że niby łatwo można by było coś z tym zrobić - ale jak się dłuzej zastanowić, to banda kolesi blokuje tam dostęp i trzepie ten piękny kraj jak tylko się da, a przy tym i tych wspaniałych ludzi, jakimi są Polacy...

Można na ten temat pisać i pisać, mam nadzieję że kiedyś ktoś, weźmie tych wszystkich normalnych ludzi złączy i nasz kraj będzie przykładem dla całego świata - bo stać nas na to...

Wiecie to wy i ja. Tylko trzeba coś z tym zrobić. Pisząc tu nie wiele zwojujemy, trzeba się ogarnąć w wielką grupę, trzymać sie razem i systematycznie zdobywać kolejne szczeble, aż w końcu wejdzie się na sam szczyt drabiny i wprowadzi ład.

Tylko że to forum jest do wymiany wiedzy wędkarskiej, ale może wędkarstwo kiedyś da nam siłe aby zawojować więcej. Trzeba w każdym razie od czegoś zacząć.

Ja głęboko wierzę, że kiedyś tutaj będzie państwo środka!!

#52 OFFLINE   xenon

xenon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2010 - 06:42

Mam nadzieję że w nastepnych numerach będzie więcej czytania <_<
Bo moja opinia o sztucenia łowienia to bardziej album ze zdjęciami :mellow:
Co do papieru,jakości pisma itp to super-bajka :D

#53 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 11 marzec 2010 - 10:01

Mam nadzieję że w nastepnych numerach będzie więcej czytania <_<
Bo moja opinia o sztucenia łowienia to bardziej album ze zdjęciami :mellow:
Co do papieru,jakości pisma itp to super-bajka :D


Cenna uwaga. Staramy się aby już w drugim numerze było więcej sosu dla doświadczonych muszkarzy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych