Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

Po konsultacjach z Bujo i 2 czolowymi Polskimi rod builderami

dokonalem wyboru blankow.

Ale Was tez spytam sie o zdanie.

Z racji tego ze wzgledow na transport preferowany sa 3 i ewentualnie 2 sklady co do spinningow co do muchowki 4 sklady.

Pierwszy blank juz wybrany na jerki i ciezkie woblery - bedzie to

batson IC747-3 - 14-60g .

drugi blank taki bardziej uniwersalny casting - batson XST1025f Salmon/Steelhead RX8 2,6m 10- 28 g

 

pod spinning :

batson XST1025f Salmon/Steelhead RX8 2,6m 10- 28 g

albo batson HS1021F - universalny spinning - 2.60m - 10-28g

jak spotkam sie z bujo to przynajmniej jeden z nich oblukam.

 

Muchowki-taki dostalem wybor:

batson IF905-4 - universalny kij pod sucha i mokra

Batson RX8+ dlugosc 2,75m- #5

RX8 XF905-4 i XF906-4 -

Bujo proponuje composit development.

 

Jakie sa Wasze propozycje i uwagi?

Opublikowano

witam,

Po konsultacjach z Bujo i 2 czolowymi Polskimi rod builderami

dokonalem wyboru blankow.

 

 

... no cóż, to chyba ciężko będzie coś dodać :lol:

 

propozycja batson HS1021F - universalny spinning - 2.60m - 10-28g jest jak na mój gust bardzo trafiona o muchówkach się nie wypowiadam bo się nie znam :D

 

Opublikowano
z muchowkami sie nie spiesze z racji tego ze jestem poczatkujacy w tym temacie i jestem na etapie nauki rzutow w parku (no dobra troche tam lowilem na muche - ale rzuty jeszcze sa kiepskie ) wiec najpierw trzeba sie nauczyc rzucac a do tego celu mam g.loomis'a imx 6 , st.croix avid 5. i pare innych
Opublikowano

z muchowkami sie nie spiesze z racji tego ze jestem poczatkujacy w tym temacie i jestem na etapie nauki rzutow w parku (no dobra troche tam lowilem na muche - ale rzuty jeszcze sa kiepskie ) wiec najpierw trzeba sie nauczyc rzucac a do tego celu mam g.loomis'a imx 6 , st.croix avid 5. i pare innych

 

Hej,

 

IMX to super wedka. Nie pozbywaj sie pod zadnym pozorem :D

 

Bujo

 

Opublikowano

z muchowkami sie nie spiesze z racji tego ze jestem poczatkujacy w tym temacie i jestem na etapie nauki rzutow w parku (no dobra troche tam lowilem na muche - ale rzuty jeszcze sa kiepskie ) wiec najpierw trzeba sie nauczyc rzucac a do tego celu mam g.loomis'a imx 6 , st.croix avid 5. i pare innych

 

Hej,

 

IMX to super wedka. Nie pozbywaj sie pod zadnym pozorem :D

 

Bujo

 

 

... taaaa zawsze mozesz oddac bujo :mellow:

Opublikowano

Witam,

 

Mifek- nic chodzi zeby zaraz oddawac tylko ze wedka bardzo mi pasowala gdy ja kiedys mialem w rekach. W sumie moglbym wymienic na jakiegos spina gdyby przypadkiem podpasowal @koksowi :D :D :D

 

Bujo

Opublikowano
Bujo jak sie spotkamy to pogadamy . Daj tylko znac kiedy bedziesz mial sprzet z Polski to sie spotkamy - zapraszam do siebie tylko powiedz jakiego browara lubisz. A co do muchowek to mam greys #6 9.6ft g-tech i scott #6 scs jak dobrze pamietam i je chyba bede myslal sprzedawac w niedlugiej przyszlosci.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...