Leszczu Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Witam! Szanowni forumowicze, jak przymocować sam ogonek twistera do woblera ( oczywiście robionego samodzielnie)?
Sławek Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Nie próbowałem, ale cyjanoakryl powinien wystarczyć
Ziom Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Ja zawsze po prostu nagrzewałem zapalniczką jedna część i na ciepło przykładałem do drugiej Zawsze się trzymało
Bendericus Opublikowano 2 Lutego 2010 Opublikowano 2 Lutego 2010 Ja polecam super glue-nadaje się do tego znakomicie- oczywiście wtedy, jak zrobisz w woblerze otwór i do niego wsadzisz kawałek korpusu twistera. Raczej nie przyklejaj twistera do powierzchni lakierowanej za pomocą kleju cyjanokrylanowego, bo lakier zmatowieje
Krystek Opublikowano 3 Lutego 2010 Opublikowano 3 Lutego 2010 Witam! Szanowni forumowicze, jak przymocować sam ogonek twistera do woblera ( oczywiście robionego samodzielnie)? Umnie wygląda to tak: pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się