Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bardzo ciężki spinning


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Maraky

Maraky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • LokalizacjaMesogeios

Napisano 10 luty 2017 - 09:35

a nie miałeś do czynienia z deiva procaster spin ? 

 

Poszukaj yt kanału Shore Fishing Games, gość z Czarnogóry łowił w Adriatyku jakaś daiwą 40-100g i na jego filmach dość wyraźnie widać jak kij pracuje z przynętą a jak pod rybą.

Nie pamietam czy to był procaster czy megaforce, filmy przed czerwcem ub. roku bo wtedy oberwał piorunem i zmienił kij.



#82 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Łukasz

Napisano 23 maj 2021 - 11:31

Czołem.
Potrzebuje jako uzupełnienie mojego dotychczasowego kija szczegółowego coś mocniejszego. Powiedzmy od 30-50g do 90-130g.
Kij głównie pod miekkie przynęty. Nie mam preferencji co do rodzaju spinning czy casting. Kij musi być szybki ale nie palowaty z dość delikatnym szczytem. Cena około 1k do 1.3k. Jeśli coś tańszego będzie dawać radę to jak najbardziej. Polecicie coś?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  • spinspektor lubi to

#83 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1111 postów

Napisano 23 maj 2021 - 13:15

Westin W4 powercast 40-130g. Co prawda mam w castingu ale jest też wersja spiningowa. Fajnie miota przynęty już od 30-40gr i nie jest to sztywna pała, rybki z niego nie chcą spadać. Jak taniej to wersja W3
  • scOOtt lubi to

#84 OFFLINE   spinspektor

spinspektor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 420 postów
  • Lokalizacjaxyz

Napisano 23 maj 2021 - 23:37

Czołem.
Potrzebuje jako uzupełnienie mojego dotychczasowego kija szczegółowego coś mocniejszego. Powiedzmy od 30-50g do 90-130g.
Kij głównie pod miekkie przynęty. Nie mam preferencji co do rodzaju spinning czy casting. Kij musi być szybki ale nie palowaty z dość delikatnym szczytem. Cena około 1k do 1.3k. Jeśli coś tańszego będzie dawać radę to jak najbardziej. Polecicie coś?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka




W tym budżecie powinieneś spokojnie zrobić już coś ciekawego w
pracowni. Przemyśl to, ponieważ będziesz miał dokładnie to co chcesz. Napisz do „Profila Nieaktywnego” vel Łukasza Boruckiego - Sparta Rods, dobrze doradzi.

Użytkownik spinspektor edytował ten post 23 maj 2021 - 23:37