Gość White-fish Opublikowano 17 Lutego 2010 Opublikowano 17 Lutego 2010 Witam i o drogę pytam Tak jak w temacie postu zwracam się z zapytaniem czy płytka szpula matchowa od kołowrotka Shimano Super X 4000GTM będzie pasowała do modelu Shimano Super X 3000GT?? Pytam się bo nie chciał bym bawić się w podkłady itp... itd... kupienie takiej szpuli zniwelowało by moje lenistwo <_< Pozdrawiam Łukasz.
Jozi Opublikowano 18 Lutego 2010 Opublikowano 18 Lutego 2010 Czasem może lekko ocierać ale zasadniczo pasują.
szpiegu Opublikowano 18 Lutego 2010 Opublikowano 18 Lutego 2010 powinna pasować ewentulanie mogę ci podać namiary na kolege ktory może miec od 3000 do sprzedania
Piotrek Milupa Opublikowano 18 Lutego 2010 Opublikowano 18 Lutego 2010 Mam obydwa modele szpula od 3000 pasuje do 4000 idealnie i odwrotnie , właśnie sprawdziłem tylko że ze zwykłą szpulą a nie match
Gość White-fish Opublikowano 27 Lutego 2010 Opublikowano 27 Lutego 2010 Mam obydwa modele szpula od 3000 pasuje do 4000 idealnie i odwrotnie , właśnie sprawdziłem tylko że ze zwykłą szpulą a nie match Milupa skoro pasuje szpula o standardowej głębokości będzie i pasować szpula matchowa <_< bynajmniej mi się tak wydaje
pitt Opublikowano 1 Marca 2010 Opublikowano 1 Marca 2010 Tak wiec dzięki za pomoc. Tak więc temat nieaktualny.Tak więc chyba można usunąć by nie zaśmiecać forum... skoro otrzymales informacje na tym forum, to wypadaloby chyba ja pozostawic dla innych uzytkownikow tego forum?
Gość White-fish Opublikowano 1 Marca 2010 Opublikowano 1 Marca 2010 skoro otrzymałeś informacje na tym forum, to wypadałoby chyba ja pozostawić dla innych użytkowników tego forum? Panie moderatorze się robi images/smiley_icons/icon_redface.gif
Gość White-fish Opublikowano 5 Maja 2010 Opublikowano 5 Maja 2010 Powiem ze sprawdziłem i pasuje jak ulał
Gość White-fish Opublikowano 8 Maja 2010 Opublikowano 8 Maja 2010 Mam jeszcze jedno pytanie czy mogel Super X 4000GT różni się wielkością korpusu od Modelu 3000GT? Wydaje mi się ze zmienione są tylko wnętrzności ale pewny nie jestem dlatego się pytam
Piotrek Milupa Opublikowano 8 Maja 2010 Opublikowano 8 Maja 2010 Dobrze ci się wydaje , wnętrze jest inne i szpula .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się