Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

sprzedaż sprzętu na giełdzie - proszę o oficjalną odpowiedź Administratora


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2120 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 02 czerwiec 2015 - 23:27

Poniesiesz tylko koszt wysyłki , niekoniecznie zgodny z cena Poczty czy Kuriera :)
  • Tomasz eS lubi to

#22 OFFLINE   Stary Baca

Stary Baca

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • Lokalizacjaw czcinach tutejszy
  • Imię:Jacek

Napisano 02 czerwiec 2015 - 23:58

Regulaminy są dla ludzi a nie odwrotnie. Wystarczy uszczegółowić ten który jest poprzez dodanie zapisu. Np. w postaci " użytkownik o stażu jeden rok (czy ile tam moderacja uważa za stosowne) na forum może sprzedawać na giełdzie sprzęt na zasadach "ogłoszenia grzecznościowego" czyli na prośbę kolegi itp. Sprzedaż następuje na takich samych zasadach odpowiedzialności jak w przypadku sprzętu którego jest się właścicielem.


  • kokosz77 lubi to

#23 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 10:04

Panowie, aby zakończyć tą nierówną walkę, w której i tak jestem z góry na przegranej pozycji, chodzi mi głównie o to, że NIGDZIE w Regulaminie nie było zapisu o tym, że nie można umieszczać ogłoszeń "grzecznościowych"/koleżeńskich. Ostatni post do Regulaminu forum z tym związany dopisał @Mario, po całej akcji wynikłej z moich ogłoszeń.

 

Stąd uważam, że absolutnie niesłusznym i niezgodnym z Regulaminem była jego decyzja o usunięciu moich ogłoszeń i podanie prozaicznego powodu "zaczerpniętego z czapki", że "nie można i już" i dopiero po tym stworzenie takiego zapisu w Regulaminie.

Szkoda mi tylko, że teraz każdy użytkownik wystawiający sprzęt na podobnych zasadach co ja (koleżeński), będzie "ściemniał" i nic o tym nie pisał. Szkoda mi też, np Przemka @Hasiora, który sprzedawał przecież nie swoje kołowrotki, aby móc zebrać pieniądze na jeszcze bardziej szczytny cel niż mój (pełny szacun Przemek za całą Twoją pracę!)

 

No ale tak jak wspomniałem, to tyko walka z wiatrakami, w której absolutnie szary użytkownik nie ma żadnych szans. Pozostaje mi tylko o tym "pogadać", bo wszelkie moje argumenty odbijają się jak od ściany...

 

Masz Rację Tomek, jest Allegro, jest OLX, przecież tam można wystawić ten sprzęt. I tak też zrobię.

 

Pozdrawiam


Użytkownik Żbiku edytował ten post 03 czerwiec 2015 - 10:10

  • R0BERT i kapi81 lubią to

#24 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3554 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 03 czerwiec 2015 - 16:14

Jeżeli coś nie jest zdefiniowane w regulaminie, to wiążące są decyzje adminów/ modów.

Coś jeszcze?

 

 

O tym, że publicznie kwestionujesz decyzję moda już nie wspomnę...



#25 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 03 czerwiec 2015 - 17:32

Bardzo typowe dla tego forum , ktos zgłasz problem .

 

Moderaja nie wie jak wybrnąć .

 

Jeżeli coś nie jest zdefiniowane w regulaminie, to wiążące są decyzje adminów/ modów.

Coś jeszcze?

 

No i nie wolno

 

O tym, że publicznie kwestionujesz decyzję moda już nie wspomnę...

 

Zamiast podejsc do tematu jak Stary Baca z postu 22 robi sie tak .

 

Za chwile bedzie ze jak cos si nie podoba to nie trzeba wchodzic na to forum . To moderacja wie co i jak najlepiej (choc wydaje mi się ze nie zawsze).

 

 

Ile takich akcji juz tu widzialem .


  • R0BERT i filser lubią to

#26 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 03 czerwiec 2015 - 18:12

nauka.gif

"Jerkbait.pl jest prywatną inicjatywą grupy przyjaciół..."

EOT


  • mdziam_78 i kokosz77 lubią to

#27 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 czerwiec 2015 - 18:23

Mnie to zawsze dziwi jedno ale chyba jeszcze za młody jestem albo już za stary. Serwery, oprogramowanie, cały sztab siedzi pilnuje, utrzymuje, poświęca swój prywatny czas, niekiedy po nocach siedzi, dodajemy kolejne funkcjonalności, mapy, nowe tematy, imprezy ale nas to bawi bo lubimy to robić i pokazywać fajne wędkarstwo a tu ... wchodzi ktoś, wszystko ma za free, chce coś sprzedać i ma jeszcze tysiąc wymagań i muchy w nosie bo coś mu nie pasuje. To ja zapytam - zerknijcie na swój wkład w rozwój tego forum. My tu 10 lat dostarczamy wartość polskiemu wędkarzowi .... nie dwa dni, trzy miesiące, czy nawet rok ... 

Jeszcze raz i do upadłego - 10 lat temu założyłem to forum by wymieniać się wiedza o nowoczesnym wędkarstwie. Giełda jest dodatkiem ułatwiającym wam sprzedaż. My jako administracja i moderacja chcemy poświęcać temu minimum swego czasu.

Mario dobrze napisał. Giełda dla mnie nie jest priorytetem - wielokrotnie o tym pisałem. Świetnie, że możecie sprzedawać, bardzo się z tego cieszę ale ... wymagania w stosunku do nas proszę zostawić dla siebie.

Zamykam temat.