Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Poprad w okolicach Muszyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   krupski

krupski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaKraków/Tylicz
  • Imię:Paweł

Napisano 05 październik 2015 - 12:27

Woblery ktore ja stosuje to salmo hornety , rapale clasic a prawdziwym hitem niejednokrotnie ratujacym tylek sa woblery Janusza Widla i to  tak naprawde od nich zawsze zaczynamy łowienie i bardzo czesto nie trzeba nawet ich zmieniac klenie je uwielbiaja a pstraga jest na tyle malo ze prawie sie go zlowic nie da  :)


  • Janusz Wideł lubi to

#22 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 22 październik 2015 - 17:39

ktos cos? Poprad odwiedzal ostatnio?


  • BenyJLB lubi to

#23 OFFLINE   BenyJLB

BenyJLB

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Beniamin
  • Nazwisko:Olszowski

Napisano 06 grudzień 2015 - 19:58

Piętnastego września od godziny 13:31 mniej więcej do 16
Pstrąg 30cm
Kleń 37cm
Kleń 26cm
Kleń 25cm
Kleń 24,5cm
Kleń 20cm
Okoń 18cm
Okoń 14cm
Wszystko na mepsika jedynkę złotego w czerwone kropki
  • Piotr Boruch lubi to

#24 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 06 grudzień 2015 - 20:58

Cześć Kolego. wiesz od września już trochę czasu minęło może wrzuć coś bardziej na czasie. Może ktoś np. główkę trafił?? ;)


  • BenyJLB lubi to

#25 OFFLINE   BenyJLB

BenyJLB

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Beniamin
  • Nazwisko:Olszowski

Napisano 07 grudzień 2015 - 08:28

Tak bywa jak człowiek za granica , ale wyniki jakieś są jak na tak ograniczony czas , o główce słyszałem może miesiąc temu 2 sztuki złapano jak zobaczyłem krew na zdjęciach to mnie szlak trafił skurw......wo brać takie piękne ryby wogole powinien być zakaz brania ryb na popradzie zeby to wszystko mialo szanse odżyć jak 12/13 lat temu ryba na rybie .... były jakieś zarybienia wiadomo pisać piszą ze były, na popradzie ale śladowe ilości nie pomogą był ktoś przy wpuszczaniu ryb ?
  • Zielony lubi to

#26 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1450 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 07 grudzień 2015 - 20:01

We wrześniu na mepsika nr 1 ? Niech sobie kolega poczyta regulamin.Kretyński przepis ,ale na Popradzie od 01.09 obowiązują przynęty spiningowe powyżej 10 cm.,obrotówki min nr 5.Dodatkowa opłata do spiningu 100 zł.


  • jerzy6, Piotr O. i BenyJLB lubią to

#27 OFFLINE   Siasiu

Siasiu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Imię:Staszek

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:26

Trochę w tym roku po Popradzie pochodziłem, nawet w Muszynie też byłem. Ale coś kiepsko w tym roku mi szło na Popradzie. Na głowatkę nie płacę, więc do sierpnia to głównie za pstągiem goniłem. W Muszynie padły jakieś małe kropki i kleniki, nawet okoń się znalazł a miarowego to miałem na wędce dwa razy w jednym miejscu powyżej Muszyny, ale okazał się lepszy odemnie i pewnie od dziesiątek moich poprzedników



#28 OFFLINE   Siasiu

Siasiu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Imię:Staszek

Napisano 11 grudzień 2015 - 08:42

A co z głowatką koło Muszyny. Zawsze coś tam padało na jesieni a teraz coś nikt się nie chwali



#29 OFFLINE   Artur42

Artur42

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaNOWY SĄCZ
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Ziemnik

Napisano 20 grudzień 2015 - 20:59

Kilka na pewno jest złowionych



#30 OFFLINE   predator69

predator69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 luty 2016 - 17:51

Witam. Wybieram się na głowatki nad Poprad. Bardzo bym prosił kolegów o namiary na jakiegoś przewodnika. Nie chodzi mi o osobę, która Poprad zna z internetu lub łowi nad nim kilkanaście godzin rocznie. Poszukuję osoby z tamtego regionu, która dobrze zna rzekę i ma potwierdzone wyniki z tymi rybami. Pokarze mi gdzie łowić, jak prowadzić przynęty itp. Z góry dziękuję.



#31 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 15 luty 2016 - 18:08

Janusz Wideł - najlepszy pod kontem przewodnictwa i łowienia głowacic - jak jeszcze występują w Popradzie. Napisz do niego priv na pewno odpowie


Użytkownik Piotr Boruch edytował ten post 15 luty 2016 - 18:28


#32 OFFLINE   predator69

predator69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 luty 2016 - 18:50

Ok pytanie. Czy ktoś korzystał z jego usług, na tej rzece w tym sezonie? Sory że tak pytam ale jeśli ma być tak że gość skasuje mnie za obwiezienie po miejscówkach nie mając pojęcia czy tam coś żyje, przy okazji wciskając ściemę, to troszkę bezsens. Szukam pewnej osoby. Nie oczekuję że coś złowię na bank ale chcę mieć szanse. Ewentualnie ktoś inny?



#33 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 15 luty 2016 - 19:22

Wiesz Jego woblery głowacicowe są legendą nie tylko w Polsce ale  i w Mongolii i  na Syberi. Tytuł Bacy od głowacic też nie dostaje się na piękne oczy tylko za to że łowi się głowacicę na pucharze głowatki i to tę jedyną bądź największą. Sam musisz podjąc decyzję i odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto ;)



#34 OFFLINE   predator69

predator69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 luty 2016 - 19:41

Rozumie. Ale konkret tj. w tym sezonie byłem z taką czy taką osobą, złowiłem/nie złowiłem, nauczyłem się/nie nauczyłem itp. Już raz się wkopałem w przewodnictwo, swoją drogą z osobą, która cenię i szanuję, koniec końców okazało się że nad rzeką, na której łowiliśmy przewodnik ostatnio był dwa lata wcześniej. Najgorsze że po fakcie jak zwróciłem uwagę że podaje sprzeczne informacje ;). Mam jeszcze prawie 2 tyg. Może ktoś coś poleci. W ostateczności pojadę sam, zawsze można wrócić z zdjęciami krajobrazów :D



#35 OFFLINE   nuka

nuka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 50 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

Napisano 15 luty 2016 - 19:42

Napisz do Artur 42 nie jest sławni medialnie ale gwarantuję ci że jest cholernie skuteczny samo łowienie z nim to szkoła życia wiem coś o tym bo uczyłem się od niego a jest na bieżąco bo widuję go prawie codziennie nad rzeką a i woblery z jego ręki gwarantuję ci że łowią



#36 OFFLINE   Artur42

Artur42

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaNOWY SĄCZ
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Ziemnik

Napisano 21 luty 2016 - 15:13

No i zamarzyła się koledze KRÓLOWA, ale będzie trzeba poczekać do jesieni bo Poprad duży i brudny a do końca sezonu zostało kilka dni.A jeśli chodzi o przewodnika to nikt Ci nie zagwarantuje że głowacice złowisz ani najlepszy przewodnik,ani najlepszy wobler choćby był ze złota to nie jest sandacz czy szczupły i nie możesz mieć żalu że gdzieś tam byłeś i nie złowiłeś a przewodnik nie był tam dwa lata.Poprad się praktycznie nie zmienia ,płynie wśród gór  a jeśli ktoś Cie zaprowadził na miejsca gdzie ryby złowił lub były złowione  to reszta należy do ciebie.Ale pamiętaj że wobler sam nie łowi,a dwa tygodnie może być za mało dla KRÓLOWEJ i mimo wszystko łów bo marzenia się spełniają


  • Krupin, Janusz Wideł i Piotr Boruch lubią to

#37 ONLINE   jerrys

jerrys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 93 postów
  • LokalizacjaCzłuchów
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Stawiarz

Napisano 22 luty 2016 - 22:12

Hm konkret to jest taki , że nieraz się uda coś złapać .....ale z takim nastawieniem Królu daj sobie luz ze złowieniem Królowej .Ale podpowiem  koło pawi złowiłem  , koło kolejowego , na łopacie  i..... tyle na pewno są teraz większe .Przewodnika Ci nie potrzeba skoro znasz miejsca te ryby tak szybko nie przemieszczają się trzeba czytać wodę .Trzeba lat wytrwałości . Bywało tak 10 dni-0 ,10 dni -0 ,12 dni-0 ale i tak 10 dni-3 ,10 dni-1 .Pogoda najlepsza to jak wszyscy siedzą w domu  a ja jestem nad wodą. Ustawiam się na głowatkę , żadnych muchówek czy drobnych spinów .Jedz z kolegami będzie weselej. Przoduj w tym stadzie . Życzę powodzenia .( jezdziłem listopad -grudzień)



#38 OFFLINE   predator69

predator69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 luty 2016 - 09:42

Panowie, po pierwsze czytajcie ze zrozumieniem. Nie mam pretensji że gość nie był 2 lata nad rzeką tylko że kłamał. Nie oczekuję też że coś złowię, oczekuje że ktoś przekaże atmosferę krążącą woków łowienia tej ryby. Jerrys umówiłem się już z muszkarzem łowiącym te ryby, mówisz żeby sobie go odpuścić?



#39 ONLINE   jerrys

jerrys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 93 postów
  • LokalizacjaCzłuchów
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Stawiarz

Napisano 23 luty 2016 - 18:39

Absolutnie  jedz łowić . chodziło o to , że łowie spinem głowę to spinem  jak łowie muchą głowę to muchą, nie biorę snopka wędek jak nie którzy , nie bierze głowa to latają za brzaną. Trzeba pracować i jeszcze raz pracować,dokładnie na każdej wodzie i tyle . Bieganie i ściganie ,się z innymi wędkarzami nic nie daje . Powiem tyle, że miałem kiedyś DAM 4,5m  po dziesięciu dniach miałem dość . Mam kilka set km nad Poprad i wybieram co dla mnie najlepiej do łowienia i najprościej. Dwa spiny dwa kieraty jeden komplet wtedy jest w zapasie .

Pozdrawiam . Udanego połowu !


  • Krupin lubi to

#40 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 27 luty 2016 - 12:59

Z Glowacica jest tak trzeba ja "wychodzic" jak ktos mysli ze zatrudni przewodnika a On po 2 dniach "wystawi" mu rybe ,........................he he he .......


Użytkownik PocoLoco edytował ten post 27 luty 2016 - 12:59

  • Artur42 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych