Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Poprad w okolicach Muszyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3201 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 08 marzec 2024 - 11:19

Możecie wrzucić link do filmu?

#142 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2198 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 08 marzec 2024 - 11:46

Lepiej na priv, aby powszechnie nie promować patologii....



#143 OFFLINE   Wedkarz 1987

Wedkarz 1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 08 marzec 2024 - 12:41

Mówiąc o filmach chłopaków od "sklepu" to nie można ich nazwać patologią... wręcz przeciwnie myśląc o Piotrze B. A to, że podzielili się miejscówkami to już chyba zrozumieli swój błąd.

#144 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów

Napisano 08 marzec 2024 - 21:09

TAK to też ,,gosciu z klasą,,

a wracając do tego miejsca - nie trzeba podawać nazwy miejscowości, wszystko widać na filmie :D


  • szczupak1 lubi to

#145 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów

Napisano 08 marzec 2024 - 23:23

tzn. odniosłem się do postu PePe, bo ktoś chyba przeniósł nasze posty na właściwe miejsce. pisałem o gościu Jo... a nie bron Boże o kimś innym :)

Piotr Boruch wzbudza na filmach moje uznanie za technikę połowu delikatnym sprzętem w tak trudnych warunkach, a przypadkowe brzany puszcza z powrotem natychmiast! To jest gość z prawdziwą klasą!

A chłopaków co widziałem to nie ze sklepu tylko właśnie ci co chyba cały czas tam prześladują to miejsce z brzanami... :D


Użytkownik jerzy6 edytował ten post 08 marzec 2024 - 23:25

  • szczupak1 lubi to

#146 OFFLINE   szczupak1

szczupak1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 813 postów
  • LokalizacjaDaleko od domu.

Napisano 09 marzec 2024 - 00:05


  • jerzy6 i Voldemort lubią to

#147 OFFLINE   Misiek1

Misiek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 162 postów
  • LokalizacjaMyślenice
  • Imię:Michał

Napisano 09 marzec 2024 - 20:19

A co do łowienia brzan na zimowisku to na jednej z grup wędkarskich jest fotka na której gość chwali się brzaną .Szczerze wprawiło mnie to w osłupienie bo jest to oficjalne zimowisko z zakazem łowienia chyba do 1 albo 15 kwietnia , dwa nie wolno tam wynosić poza obręb rzeki a gość robi sobie fotki na trawie. Ponieważ zdjęcie było wrzucone kilka godzin wcześniej to już kilka osób zwróciło uwagę ,ze łowił na zimowisku. Na co ten odpowiedział ,ze był kontrolowany rzekomo i nikt się do niego nie rzucał.   Powiem tak jakby mnie któryś zatrzymał w tym miejscu to by mnie z 4 liter zrobił jesień średniowiecza  a tak są równi i równiejsi 


Użytkownik Misiek1 edytował ten post 09 marzec 2024 - 20:24

  • korol lubi to

#148 OFFLINE   papierzakilures

papierzakilures

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • Imię:piotr

Napisano 09 marzec 2024 - 21:14

To tylķo pokazuje w jakich studiach lowimy skoro pół województwa uprawia orkę jednego bełła i trzeba komitet kolejkowy tworzyć żeby sie załapać . Sztandar wyprowadzić...

#149 OFFLINE   jabadaonbis

jabadaonbis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 55 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Maciek
  • Nazwisko:Pietras

Napisano 09 marzec 2024 - 21:26

Hmmm...raczej pokazuje pazerność ludzi i nie koniecznie na mięso...
  • michaelito lubi to

#150 OFFLINE   szczupak1

szczupak1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 813 postów
  • LokalizacjaDaleko od domu.

Napisano 10 marzec 2024 - 18:42

Jak to mówią życie jest fajnym episodem w zyciu czlowieka ale nie zawsze jest kolorowo i jakos trzeba je pokolorować. Najlepiej kupic sobie maść wiadomo na co ....



#151 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3533 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 10 marzec 2024 - 19:16

?!?
Co interesującego chciałeś nam przekazać?
  • michcio lubi to

#152 OFFLINE   ZlapSeRybe

ZlapSeRybe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 14 marzec 2024 - 23:18

Mówiąc o filmach chłopaków od "sklepu" to nie można ich nazwać patologią... wręcz przeciwnie myśląc o Piotrze B. A to, że podzielili się miejscówkami to już chyba zrozumieli swój błąd.

To miejsca powszechnie znane i bardzo łatwo dostępne. Odkąd pamiętam są okupowane przez okolicznych mięsiarzy. Nie widzę powodu do czepiania się



#153 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 18 marzec 2024 - 18:10

Cześć. Miło widzieć, że wzbudzam takie emocje. Nawet się nie spodziewałem. Filmy tak są i będzie więcej. Mają mieć one przesłankę edukacyjną. Dewizą jest szerzenie kultury wędkarskiej i propagowanie wędkarstwa sportowego z formułą C&R. Sklep jest to prawda bo ktoś musi ponosić tego koszty. Więc coś za coś. A miejscówki. Takie one moje jak i każdego innego. Ważne, żeby wyciągać wnioski i umieć się zachować w odpowiedni sposób. Brzany są, w tym roku ciężko tam o inną rybę. Ale rzeka nie kończy się na 200 metrach jest jej trochę więcej. A to, że popularna. No miejscówka pod mostem w Krościenku też była. Nawet ujście bergla warszawskiego to też popularna miejscówka. Ale od gadania problemu się nie rozwiąże. Macie jakiś pomysł?? Bo ja tak. W tym roku już trochę za późno i będą tylko wzmożone kontrole. A wiecie ilu jest strażników na etacie w NS. Bo ja tak 2. A w przyszłym roku znowu zakażą nam łowić na pewnym odcinku rzeki. Miłego wieczoru



#154 OFFLINE   szczupak1

szczupak1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 813 postów
  • LokalizacjaDaleko od domu.

Napisano 18 marzec 2024 - 20:15

CO przekazać hmm ??? Niech każdy patrzy siebie bo ból może byc ogromny i nawet maśc na ten ból nie pomoże.

Znam autora filmu i wiem że to prawy człowiek.

A woda jest dla wszystkich i nie ma co się nadymać i ochać achać


Użytkownik szczupak1 edytował ten post 18 marzec 2024 - 20:19

  • Tomasz79 lubi to

#155 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1289 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 marzec 2024 - 10:47

Piter nie wiem jaki efekt przyniósł promowanie C&R ale na 100% promowanie mety pod zapora wyszło Ci do tego stopnia że na otwarciu sezonu łowiliście tam w 12-15 osób na odcinku 200 metrów a reszta Dunajca była pusta 😀
  • Guzu i DominikSy. lubią to

#156 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 19 marzec 2024 - 12:48

Piter nie wiem jaki efekt przyniósł promowanie C&R ale na 100% promowanie mety pod zapora wyszło Ci do tego stopnia że na otwarciu sezonu łowiliście tam w 12-15 osób na odcinku 200 metrów a reszta Dunajca była pusta

Dokładnie było 9 osób. Dwóch z Polski reszta sami znajomi. Ten kto był wiedział, że dobrze wybrał bo tam ryb padło najwięcej. Generalnie nie mogę powiedzieć, że to moje tylko wszystkich. A dzięki temu, że kupują licencje i są nad wodą. To po pierwsze ryby nie wyjeżdzają bądź gdzie tylko wracają na powrót do wody. Zresztą dowodem są te same ryby wielokrotnie łowione na przestrzeni lat. Najlepszym sposobem prewencji są wędkarze nad wodą. A po drugie to dzięki kupionym licencjom coraz więcej ryb trafia z zarybieniami do wody. Ma kto strzelać kormorany i takie tam mrzonki.


  • ZlapSeRybe lubi to

#157 OFFLINE   Kokot

Kokot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 347 postów

Napisano 19 marzec 2024 - 17:45

Odnoszę wrażenie, że co niektórzy myślą że pewne odcinki rzek należą tylko do nich, a jak pojawi się ktoś obcy to wróg.
Jak napisał ktoś przede mną, najlepszą kontrolą i postrachem przed kłusownikami jest wędkarz obok. Im więcej nas nad wodą tym woda lepiej kontrolowana.
Najlepszym tego przykładem jest kimkówka, wprowadzono zakaz połowu w nocy z łodzi, dzięki czemu prawy brzeg zbiornika stał się rajem dla kłusowników

#158 OFFLINE   wobler130

wobler130

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaNad wodą
  • Imię:Adam

Napisano 19 marzec 2024 - 17:50

Klimkowka to już osobny temat, tam to sodoma i gomora. Kiedy zaczęła się coś odradzać, zaczęli skutecznie ja zabijać i dobrze im wyszło.

#159 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 20 marzec 2024 - 15:55

Najlepszym tego przykładem jest kimkówka, wprowadzono zakaz połowu w nocy z łodzi, dzięki czemu prawy brzeg zbiornika stał się rajem dla kłusowników

Głównym problemem tego zbiornika jest łowienie na żywca, czy też trupka. Zwał jak zwał. Wiele zupełnie nie pilnowanych wędek na brzegu, do tego głęboko zażarte sandaczyki, które nie mają żadnych szans na przeżycie. Mały zbiornik plus żywiec = brak drapieżników w normalnych rozmiarach. Zostaje tylko to co niedawno zostało wpuszczone i jeszcze nie udało się tego wyłowić.


  • Wolti lubi to

#160 OFFLINE   krakus

krakus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 793 postów
  • LokalizacjaAFG...

Napisano 20 marzec 2024 - 22:42

Piotrze to może jakieś głosowanie w okręgu skoro wiadomo co jest problemem tego łowiska.
Jakiś zakaz połowu na żywa i martwą rybkę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych