Andrzej Stanek Opublikowano 5 Marca 2010 Opublikowano 5 Marca 2010 Waldek - te rękojeści to takie trochę perwersyjne...Może to nowa moda...To tak na wesoło. Świetnie, że mamy o jeszcze jedną możliwość więcej w budowie kija. Kto wie, może kiedyś...
Mekamil Opublikowano 5 Marca 2010 Opublikowano 5 Marca 2010 http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=9083& ;#msg_143449
hasior Opublikowano 7 Marca 2010 Opublikowano 7 Marca 2010 niepodoba mi się styl tych rekojeci i opisy
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się