sebek Opublikowano 7 Marca 2010 Opublikowano 7 Marca 2010 Witam. Czy macie jakieś doświadczenia z przynętami Heddon? Głównie chodzi mi o walkingbait'y i propbait'y
Bezel Opublikowano 7 Marca 2010 Opublikowano 7 Marca 2010 Heddon, wszem miałem dwa modele jak się nie myle.Ten na zdjęciu to Torpedo, miałem taką wersje ale małą czyli Tiny. Latał w miare, przez wode szedł jak przecinak, jak torpeda, śmiegiełko się obracało i mąciło wodę. Okonie miały frajde...Drugi model to był jakiś walk the dog. Pamiętam, że ciężko było go wprowadzic w stan robienie zygzaków na powierzchni i zauważyłem, że najlepiej pracuje bez przyponu.
pitt Opublikowano 7 Marca 2010 Opublikowano 7 Marca 2010 to wabiki firmy 'starej jak wedkowanie', bardziej na bassy niz na drapiezniki z nad wisly niektore z nich to prawdziwy kult http://www.jerkbait.pl/?p=27 plus http://www.heddonlures.com/index.htma reszte najlepiej sprawdzic organoleptycznie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się