TomSuw Opublikowano 11 Marca 2010 Opublikowano 11 Marca 2010 Witam, Mam pewną zagadkę. Chodzi mi o rozmiary haka jigowego do kopyta Mann's 55mm. Na F-M jest podany, że hak w rozmiarze 2/0...tymczasem hak 1/0 Mustad nie pasuje do gumy ( a może się mylę???). Zaufałem główką Mustad, więc jaka będzie idealnie pasować do tego kopytka? Może jednak hak 1/0 będzie odpowiedni. Niech wypowie się ktoś kto dysponuje komplecikiem gumy i główki Mustad o tej wielkości haka. ja niestety posiadam masę gum, zaś główki Mustad w tym rozmiarze nie mogę się dokopać, a pora uzupełnić zapasy na wiosnę więc proszę o pomoc.
Kuba Opublikowano 11 Marca 2010 Opublikowano 11 Marca 2010 Wez gume i idz do sklepu, przypasuj sobie.
TomSuw Opublikowano 11 Marca 2010 Autor Opublikowano 11 Marca 2010 Uwierz mi gdybym miał możliwość, to zrobiłbym to w sklepie, ale niestety nie mam takiej możliwości...
remek Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 Może ktoś z forum będzie miał możliwość dopasowania w domu, w sklepie. Ja niestety nie pomogę bo nie mam tych gumek.
maroni Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 używam główek mustada i sprawdziłem, do rippera mannsa pasuje hak 1/0, hak 2/0 jest do tej gumki troszkę za długi i będzie prze sztywniał ogonek
pitt Opublikowano 12 Marca 2010 Opublikowano 12 Marca 2010 gdyby to nie musial byc mustad a np. sazame, to pasuje #1 i #2
TomSuw Opublikowano 12 Marca 2010 Autor Opublikowano 12 Marca 2010 Dzięki wielkie za informacje. ja studiowałem katalog, i są tam główki w skali 1:1 i wyszło, że najlepsza będzie główka Mustad Classic24 nr 1, hak 1/0 będzie minimalnie za duży jak na moje oko do kopytka 55mm.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się