szewer Opublikowano 15 Marca 2010 Opublikowano 15 Marca 2010 Witam, Poszukuje informacji o tym kiju, pod kątem łowienia głównie na sucharka.
Trout Opublikowano 15 Marca 2010 Opublikowano 15 Marca 2010 Witam.Ciężko będzie znależć info o tych kijkach.Wejdź na stronę http://www.flytiers.pl i tam chyba coś było o tym kijku o ile pamiętam.Tu masz link do testu ze strony Niemieckiej tej serii SST+ ale w 8 klasie.http://www.fliegenfischer-forum.de/scierr13.html
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się