hasior Opublikowano 16 Marca 2010 Opublikowano 16 Marca 2010 witam jak w tytule ,poszukuję takiego kijka i zdaje sie na wasze doświadczenie,myśle klasa 7-8 i dł 270-290cm max koniecznie 4 skład, jak pisałem główna ryba to szczupak ale nie jakis tam kloc,a jedynie polski stadnard do 75cm nalekkich strimkach 10cm,więc myślę ze kij nie powinien byc za cięzki,ale i nie za lekki na 5 za długo to trwa.raczej coś z sztywniejsztch patyków,żeby mi sie nie lało,ugięcie po sama rękojeśc raczej wykluczam, więc wedka raczej z tych szybszych niz wolniejszych. liczę na waszą pomoc
hasior Opublikowano 17 Marca 2010 Autor Opublikowano 17 Marca 2010 przyznam że myśłałem o takim czyms własnie,tymbardziej ze sa na nie promocje ,po wejściu nowego modelu Xi3 ten to #6 powiadasz że styknie ?,czekam na dalsze propozycje,chciałbym kilka opini poznac na temat róznych kijków
hasior Opublikowano 17 Marca 2010 Autor Opublikowano 17 Marca 2010 dzięki za pomoc,będe niedługo w Wawie to mysle znajdę chwilke by obadać ten blank w Fc,rozumiem że jest to raczej sztywniejszy blanczek?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się