Skocz do zawartości

woblery szczupakopodobne


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam. Chciałem zapytać jakie macie doświadczenia z woblerami imitującymi szczupaka, a szczególnie Salmo. Jeśli tak, to jakie są wasze największe połowy, czy dorwaliście jakiegoś grubego kanibala? Czy lepsze efekty odnosi się tylko na wodzie stojącej, czy na rzekach do takiego woblera też potrafi wyjść szczupak?

post-3459-1348914664,7308_thumb.jpg

Opublikowano
Osobiście uwielbiam łowić takimi woblerami, niestety nie siadają na nie same ,,mamuśki, zagryza wszystko od 40 w górę, sandacze też je lubią :D
Opublikowano
Ja natomiast byłem swiadkiem jak kolego z który 2 lata temu 1 maja wedkowalismy kanale (odnodze wisły) i załozył salmiaka łamanego w kształcie szczupaka dł 9cm a walnął w niego kanibal dl 12cm :lol: .jak bym nie widział to bym nie uwierzył.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...