sebek Opublikowano 16 Marca 2010 Opublikowano 16 Marca 2010 Witam. Chciałem zapytać jakie macie doświadczenia z woblerami imitującymi szczupaka, a szczególnie Salmo. Jeśli tak, to jakie są wasze największe połowy, czy dorwaliście jakiegoś grubego kanibala? Czy lepsze efekty odnosi się tylko na wodzie stojącej, czy na rzekach do takiego woblera też potrafi wyjść szczupak?
Panek Opublikowano 16 Marca 2010 Opublikowano 16 Marca 2010 Osobiście uwielbiam łowić takimi woblerami, niestety nie siadają na nie same ,,mamuśki, zagryza wszystko od 40 w górę, sandacze też je lubią
Mariano Mariano Opublikowano 16 Marca 2010 Opublikowano 16 Marca 2010 Ja na takiego o dł.11cm pływajacego złapałem na ZZ przed przyducha bolenia ok 65cm.Walnał nieopodal podwodnej łaki dlatego jak zobaczyłem bolka zamiast szczupaka byłem bardzo zdziwiony
kjan Opublikowano 17 Marca 2010 Opublikowano 17 Marca 2010 Witam,no to w temacie coś o mamuśkach na Salmo Pike, relacja z jesieni 2009 i nowy PB Piotra Piskorskiego właśnie na Salmo Pike.Było już w Salmo Newsletterze.http://salmo.com.pl/page.php?id=382 PozdrawiamKrzysiek
Bury knives Opublikowano 17 Marca 2010 Opublikowano 17 Marca 2010 Ja natomiast byłem swiadkiem jak kolego z który 2 lata temu 1 maja wedkowalismy kanale (odnodze wisły) i załozył salmiaka łamanego w kształcie szczupaka dł 9cm a walnął w niego kanibal dl 12cm .jak bym nie widział to bym nie uwierzył.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się