Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zbiornik Domaniów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   XYT

XYT

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów
  • Imię:xyt'u

Napisano 11 czerwiec 2016 - 01:47

Slip zrobiony przy dworku w ostatnim czasie to się jedynie na pontony nadaje. No i tylko te mniejsze. Za to ten przy domku Prezesa - Mistrzostwo ;)


  • michal7709 lubi to

#82 OFFLINE   XYT

XYT

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów
  • Imię:xyt'u

Napisano 11 czerwiec 2016 - 01:57

Jeszcze a propo Domaniowa, to właśnie tak kończyły się nasze kontrole na tym zbiorniku jak jeszcze jeździliśmy i chcielismi dobrze. Na wpływie w zakamarkach i zakrętach gdzie ryba się tarła co roku zdejmowalismy tam kilka siatek. Nasze kontrole to 3-5 chadzacych brzegiem i 2 na łódce, pływanie nocą i kotwica po dnie i efekty były... Wtedy też Zarząd mówił że jest ok...
Na Jagodnie też jest ok:)

Dużym OK jest też zrobiony przez Zarząd slip przy rybaczówce, z którego nikt się nie woduje bo jest jednym wielkim nieporozumieniem.  Za tyle lat płacenia składek dodatkowych domaniów + środki pływające postanowili zrobić slip przy dworku ten jest ok.

Zarządzenie tym zbiornikiem to największy Ok ze wszystkich OKÓW ;)  Nie może być dobrze jak na Domaniowie odbywają się zawody na żywej rybie w których brałem udział a pan leśny DZIAD wysoko z Zarządu  podpływa zmierzyć rybę i strzał w łepetyne i do bakisty...  Nie wspomnę o wykorzystywaniu silnika z łódki okręgowej do celów prywatnych na zbiorniku Wióry - to też niezły OK ;)

Sad bad true

 

Dziad chciał tylko fotkę pstryknąć z rybką. Ponoć te fotki lipnie wyszły ;)



#83 OFFLINE   womaly23

womaly23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1500 postów

Napisano 11 czerwiec 2016 - 12:17

Że wskazaniem na "lipnie" :)

Użytkownik womaly23 edytował ten post 11 czerwiec 2016 - 12:45


#84 OFFLINE   Barthez204

Barthez204

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaRadom/Warszawa
  • Imię:Bartek

Napisano 11 czerwiec 2016 - 16:14

A tak w ogóle. Połowił ktoś tam drapieżnika w tym sezonie??? 



#85 OFFLINE   XYT

XYT

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów
  • Imię:xyt'u

Napisano 12 czerwiec 2016 - 16:02

A tak w ogóle. Połowił ktoś tam drapieżnika w tym sezonie??? 

Tak.

Niedawno jak wypłynęła siata z ryabami, której kłusole nie sciągły to w środku były 2 sandałki i sumek na ponad 150 kg ryb. Choć w sumie to raczej nie łowienie. Oczywiście cisza. No bo o czym tu gadać. "My wpuszczamy. A pilnujcie sobie sami". Z ostatnich drapieżników to sumy w marcu pięknie brały (oczywiście przyłów), no i był boleń ale jak wyszedł na tarło dwa lata temu to jeszcze nie wrócił.

Lipa jak ......


  • michal7709 lubi to

#86 OFFLINE   womaly23

womaly23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1500 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 17:22

Uwaga:)
W dniu 04 czerwca 2016 r. w Stanicy Wędkarskiej PZW obradował Zarząd Okręgu PZW w Radomiu wg następującego porządku:
Jeden z hitow
Po analizie opublikowanych na stronach internetowych kontrowersyjnych opinii, agresywnych komentarzy i innych materiałów zawierających insynuacje, tzw. półprawdy czy wręcz oszczerstwa Zarząd Okręgu wyraził zgodę na pociąganie do odpowiedzialności karnej i organizacyjnej osób publikujących na stronach internetowych treści zawierające pomówienia, znieważeniaoraz
rozpowszechniających nieprawdziwe, wprowadzające w błąd informacje mające na celu wyrządzenie szkody innym osobom lub wizerunkowi Okręgu PZW w Radomiu. Ściganie przestępstw nie wyklucza możliwości dochodzenia roszczeo w drodze cywilnej, za naruszenie dóbr osobistych.
Każdy, kto pełniąc funkcje społeczne czuje się pomówiony, może żądad zaniechania niedozwolonych działao, a także usunięcia ich skutków. Ponadto może żądad złożenia oświadczenia odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie, a także naprawienia wyrządzonej szkody.
Zaznaczono przy tym, że istnieje techniczna i prawna możliwośd zlecenia ujawniania autorów wpisów, pomimo tego , że ich autorzy są przekonani o swojej anonimowości, a tym samym bezkarności.

Zabezpieczyli się :)

#87 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1643 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 18:31

Ale bardzo słusznie , znamy takich co najpierw sami podpalają, a potem pokazują palcem na innych, a jeśli ktoś pisze prawdę ..., no cóż też musi mieć jakieś dowody do zabezpieczenia . Bezkarność jest często powodem wielu kłopotów
Tomek

#88 OFFLINE   essewissa

essewissa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 20:04

Fajnie, ryby nie ma i sądami straszą :) Panowie, o jakich Wy drapieżnikach piszecie jak tam leszcza ze świecą szukać :) Na zbiorniku zaporowym, akwenie którego typy przeważnie sa przeleszczone i ta ryba jest plagą ni ma leszcza. :) :)

#89 OFFLINE   Barthez204

Barthez204

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaRadom/Warszawa
  • Imię:Bartek

Napisano 14 czerwiec 2016 - 05:57

Co do siaty to mój kumpel to nagrywał. Ja wrzuciłem ten filmik na fb. Pochodzę z tamtych stron wiem co się tam dzieje. Pytam z ciekawości czy może jednak coś się poprawiło albo pogorszyła.

#90 OFFLINE   Thrill

Thrill

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Wójcik

Napisano 11 sierpień 2016 - 13:33

Witam!

Czy ktoś mógłby podzielić się ze mną wiadomością na temat stanu wody w Domaniowie? Głównie zależy mi na informacji o wodzie na Radomce wpływającej do zalewu :) Czy jest możliwość bezproblemowego wpłynięcia w koryto pontonem? Czy początek zbiornika jest bardzo zarośnięty? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Paweł



#91 OFFLINE   Bednar14

Bednar14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Bednarek

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:54

Dzisiaj akurat tam pływałem :) Bez problemu wpłyniesz w rzekę tylko trzymaj się koryta. Początek zbiornika jest bardzo zarośnięty ale tylko płycizny, koryto jest okey, miejsca do wędkowania też jest dużo ;)



#92 OFFLINE   Barthez204

Barthez204

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaRadom/Warszawa
  • Imię:Bartek

Napisano 12 sierpień 2016 - 05:06

I jak wyniki złowiłes coś?

#93 OFFLINE   Thrill

Thrill

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Wójcik

Napisano 12 sierpień 2016 - 22:40

Dzięki za info! Jak uda się wyholować coś konkretnego to się pochwalę :)



#94 OFFLINE   Bednar14

Bednar14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Bednarek

Napisano 13 sierpień 2016 - 12:24

I jak wyniki złowiłes coś?

 

Sporo drobnego sandacza ale bardzo drobnego, kilka szczupaczków i fajnego okonia


  • Barthez204 lubi to

#95 OFFLINE   womaly23

womaly23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1500 postów

Napisano 18 październik 2016 - 19:17

Jak Panowie dzieje się coś?

#96 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 18 październik 2016 - 20:00

Policja już nie pływa(ponoć) to pewnie hulaj dusza!słoiki napychane.Byłem tam ostatnio za namową kolegi na zawodach okręgowych tzw ,,drużynowych,, i mogę potwierdzić małego sandacza +-30cm jest od zajebania tylko kwestia czy mu dadzą dorosnąć  chociaż w to wątpię!. Sporo było szczupaków i wcale nie małych i z tego co kojaże to największy 78cm i sporo okonia i chyba największy złowiony miał 42cm a trzydziestek przekraczających 30cm było sporo i o dziwo zawody C&R!!!!!!!!

Choć mam bardzo blisko do tego zbiornika to od dwóch lat tam nie bywam!(poza tymi zawodami)pisałem już chyba w tym temacie dlaczego! ,,Jesienne zarybienie szczupakiem,,!!!! Pozdro wszystkich szanujących ryby! Mam być szczery po Domaniowie nikt nie pływa bo WYNISZCZAJĄ WIÓRY!!!!! Rafał.



#97 OFFLINE   marcin186

marcin186

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Marcin

Napisano 18 październik 2016 - 20:17

Metr wody w dół, prace na tamie.

#98 OFFLINE   womaly23

womaly23

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1500 postów

Napisano 18 październik 2016 - 20:26

Metr wody w dół, prace na tamie.


O to mięso bez wywozki, a radomka bez wody:)
  • michal7709 lubi to

#99 OFFLINE   marcin186

marcin186

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Marcin

Napisano 19 październik 2016 - 09:00

Takie realia na naszym podwórku.

#100 OFFLINE   Thrill

Thrill

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Wójcik

Napisano 20 październik 2016 - 13:34

Mięso bez wywózki, Radomka bez wody, a w kałużach i błocie zginie mnóstwo ryby.. I dzieje się tak co roku bez względu na remonty..






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych