Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Klimkówka czy Rożnów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   PiernikTorunski

PiernikTorunski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaToronto Kuj-Pom
  • Imię:Sławek

Napisano 10 sierpień 2015 - 10:27

Jestem nad Rożnowem,duże z kamieniami ale dość mętna woda, to dla tego pewnie ze dużo mułu jest, okonie gonia drobnicę, niestety nic większego nie dostałem oprócz paru okoni w rozmiarze bojowym, woda potencjał pewnie ma ale nie w taka duchotę, byłem od 5:30-9:00 na wodzie.
Wypożyczenie Lodki wędkarskiej wiosłowej bez problemu na plaży głównej cena 20zl za godzine, obok w hotelu Lemon mozna wypożyczyć lodke z silnikiem elektrycznym (sob-nied 90zl godz / pon-piat 70zl ) lub nawet katamaran solarny.

 

Regulamin publikacji zdjęć na JB.PL obowiązuje także w takich  wątkach (dla okonia to 30cm)

 

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  image.jpg   46,95 KB   17 Ilość pobrań
  • Załączony plik  image.jpg   39,15 KB   19 Ilość pobrań

Użytkownik mario edytował ten post 10 sierpień 2015 - 21:46


#22 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1450 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 10 sierpień 2015 - 16:57

Skąd wziołeś takie ceny :D Za 5-6 godzi wypożyczenia łódki u Piotrka w Gródku -"Barbara" zapłacisz 30 zł. -35 zł. Inna sprawa po co teraz na ryby brać łódkę :D Ryba stoi w trawach pod brzegiem .Właśnie wróciłem z rodzinką  z j. Rożnowskiego.W klapkach z brzegu szczupaczek 72 cm.i kilka okoni 27-33 cm. Wszystko na woblerka -"Zawodnicza piąteczka" :) Na gómki biorą teraz  same rybie dzieci :)


  • NARA i Raffaello lubią to

#23 OFFLINE   etherni

etherni

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1832 postów
  • LokalizacjaWschód
  • Imię:Sławek

Napisano 10 sierpień 2015 - 17:19

Na Czorsztynie byłem w połowie lipca , bardzo niski stan wody i cały czas spuszczają na zaporze ( są dwie wersje - że zejdą do zera żeby czyścić zbiornik albo że umowa z flisakami ich zobowiązuje do utrzymania spławności Dunajca).
Wyniki słabe, i pogoda i towarzystwo nie sprzyjały solidnemu połowieniu. Jak nie znasz jeziora polecam trola za sandaczem, woblerki 6-10cm. Przyłowem bywa ładny okoń. Gumy mało skuteczne, wobki zdecydowanie rządziły i w trolu i z ręki.
Warto też przejść się na Dunajec pod most w Kurowie. Tylko raczej nie z lekkim sprzętem. Nie bedzie łatwo coś złowić ale zapewniam że warto spróbować. O ile jeszcze bardziej nie opadł stan wody.
Na Klimkówce nie byłem nigdy, na Rożnowie 18 lat temu wiec tu się nie wypowiem.

#24 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 10 sierpień 2015 - 17:36

Janusz pisałem już Piernikowi o Piotrka ,,zagrodzie,, ale widocznie nie skorzystał!Ale zdjęcie ,małpiej wyspy ,, jakby od Piotrkowej strony zrobione?



#25 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1450 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 10 sierpień 2015 - 17:52

Fotka raczej od woprówki ale to tylko 300m. od Piotrka. :) Byłem nad Rożnowem  trzy godziny pokąpać się z dziećmi z tego może udało mi się dopchać do kija na  pół godzinki a i tak fajnie połowiłem .Córcia przerzuciła kilka okonków ponad 30 cm .i tak jej się to spodobało że nie  chciała oddać wędki :(


  • NARA lubi to

#26 OFFLINE   lopez77m

lopez77m

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 238 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 10 sierpień 2015 - 18:35

Skąd wziołeś takie ceny :D Za 5-6 godzi wypożyczenia łódki u Piotrka w Gródku -"Barbara" zapłacisz 30 zł. -35 zł. 

I jedzonko smaczne ;)


  • NARA lubi to

#27 OFFLINE   PiernikTorunski

PiernikTorunski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaToronto Kuj-Pom
  • Imię:Sławek

Napisano 10 sierpień 2015 - 21:29

Rafał byłem pozno wieczorem wiec nie chciałem dzwonić, co do łódki to 20 zł za godz normalna cena ale dogadałem sie i dostałem taniej, pozatym chciałem zobaczyć od strony jeziora wode by na przyszłość byc moze przyjechać z swoją łódką, ceny za łódke z silnikiem elektrycznym sa z recepcji hotelu Lemon.pzdr

#28 OFFLINE   Raffaello

Raffaello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1263 postów
  • LokalizacjaNad Drzewiczką.
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Pakuła

Napisano 10 sierpień 2015 - 21:37

Rafał byłem pozno wieczorem wiec nie chciałem dzwonić, co do łódki to 20 zł za godz normalna cena ale dogadałem sie i dostałem taniej, pozatym chciałem zobaczyć od strony jeziora wode by na przyszłość byc moze przyjechać z swoją łódką, ceny za łódke z silnikiem elektrycznym sa z recepcji hotelu Lemon.pzdr

Ja Ci mogę udzielić kilku wskazówek więc jak chcesz to dzwoń jutro lub pisz do Janusza pewnie nie odmówi porady a być może razem połowicie?a chyba lepszego przewodnika tam nie znajdziesz!



#29 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1450 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 10 sierpień 2015 - 22:28

Zgadza się Lopez 77m :) Jedzonko u Ani pychota :)



#30 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 12 sierpień 2015 - 14:07

Foty zrobione od strony więzienia. Faktycznie pogoda nie rozpieszcza co do łowienia ryb.Okoń żeruje rano nawet bardzo widowiskowo przy powierzchni. wieczorem przy tych temperaturach jest zdecydowanie gorzej. Szczupaki stoją przy samym brzegu w rośliności wodnej. Co do łowienia okoni wszystko imitujące okonia teraz to podstawowy pokarm większych osobników (sugerowalbym japońskie wynalazki są bezkonkurencyjne), a jak to wszystko uwiąże się na cienkim nanofilu to juz wogóle morderstwo :D Można też łowić klenie wygrzewające się w słońcu są fajne, jednak najlepiej jak lekko powieje i woda się przymarszczy. Szczupaki najbardziej lubię obserwować jek stoją w zielsku i wachlują płetewkami, jak się takiego wypatrzy to nie lada frajda :rolleyes:

 

Ps.: Też znam paru dobrych przewodników takich jak Janusz



#31 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1450 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 12 sierpień 2015 - 16:49

Nie łowię Piotrek na japońskie wynalazki :) "Zawodnicza piąteczka" wystarcza za wszystko.Wczoraj trzy szczupaczki 65-73 cm. ładny klenior i kilka okonków około 30 cm. Wszystko w godzinach popołudniowych do zachodu słońca.Jak na wakacyjne łowienie w klapkach to rewelacja :D


  • MichałAspiusFishing, NARA i Piotr Boruch lubią to

#32 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 12 sierpień 2015 - 17:00

No to prawda klapki, krótkie spodenki, kto by mi teraz kazal łódeczkę wodować okonie faktycznie fajne ostatni największy miał 36cm takich koło 30cm całkiem sporo ogólnie za ranek można złowić mnustwo fajnych rybek, nie nastawiałem się na szczupaka ale faktycznie kilka fajnych ostatnio widziałem zato fajne klenie zdarzają się dośc często można taż połowić wzdręgi tak dla urozmaicenia. Ale delikatne łowienie okoni też dostarcza fajnych emocji....szczegulnie jak większy osobnik zaparkuje w wodorostach. :P


  • Janusz Wideł lubi to

#33 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1450 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 12 sierpień 2015 - 17:50

Ja łowię na żyłeczkę 0,20 mm.i wolfram.Okonki wyrywam z trawy ale z 70 -ami  szczupakami czasami się to nie udaje .Dobrze że woda ciepła i można delikwenta wbitego w trawska wyjąć ręką :) Dzisiaj rano kolega na "Zawodniczą piąteczkę" wytargał sandacza 89 cm  z traw metr od brzegu :)



#34 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 12 sierpień 2015 - 18:00

Jasiu B)  toz to Ty kolo "statku" wczoraj po tym zielsku lazil ;) ?



#35 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1450 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 12 sierpień 2015 - 21:32

Wczoraj po południu  plątałem się po Gródku :)



#36 OFFLINE   rrthc

rrthc

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 235 postów
  • Lokalizacjajaslo

Napisano 13 sierpień 2015 - 05:11

Panowie ile wody w Grodku?
Da sie wyplynac stamtad czy na Malpia Wyspe mozna isc piechota?

#37 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1450 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 13 sierpień 2015 - 06:41

Przedwczoraj był normalny stan letni.



#38 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 13 sierpień 2015 - 18:34

A bolki widać? 



#39 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 13 sierpień 2015 - 18:41

są momenty że woda zaczyna mocno żyć jednak trudno o regularność współpracy, jakiś czas temu trafiłem moment po burzy gdy bił jeden na drugim, obserwowałem też ostatnio ładne ryby z zapory jednak w większości bijących ryb to drobiazg takie koło 40 cm, rada jest taka trzeba być regularnie żeby trafić ten moment ...

Ps. są i takie które mają grubo pona osiem :D  dych



#40 OFFLINE   Janusz Wideł

Janusz Wideł

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1450 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Janusz
  • Nazwisko:Wideł

Napisano 13 sierpień 2015 - 19:12

Te 40-staczki super rokują na przyszłość. :) Po zeszłorocznej powodzi zostało tylko kilka procent dorodnych boleni.Reszta poszła do Wisły :(






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych