Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bolen w okregu PZW Opole - watek wydzielony z Bolenie 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 kwiecień 2010 - 13:44

Nie wiem czym sie kierowano przy pracach nad ta uchwala. Raczej nie zdrowym rozsadkiem ani danymi...

Gdyby to nie 22kwietnia moznaby bic brawo nad super zartem prima aprilisowym.

Kibic czy nie kibic, nikt nikogo nie nie uwiazal jak chlopa do ziemi i istnieje mozliwosc, zeby mozna bylo odwiedzac i inne lowiska.
Jakoz widze, ze w niektore rejony nie bedzie po co jezdzic, co dziwi, ze nikomu nie zalezy na moich pieniadzach.
No to bedzie po staremu, tzn. bedziemy jezdzic po Szwecjach, Norwegiach, Hiszpaniach a to co u nas bedzie sobie kapiało.

Z tego co pamietam nie jest to jedyny ciekawy pomysl tamtego okregu. Innym bylo spowodowanie likwidacji naprawde fajnie dzialajacego osrodka na Turawie.
No i moze tak ma wlasnie byc, zeby przyjezdnego wedkarza z miejsca odrzucało.
Pogratulowac pomyslow i oby tak dalej

Gumo
p.s.Jezeli ktos sie pod czyms podpisuje to to cos oznacza.

#22 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 22 kwiecień 2010 - 14:05

Jak wszyscy wiecie boleń ryba wredna. Po pierwsze ochlapuje spokojnie wędkujących emerytów co biorąc pod uwagę występujące w tej grupie wiekowej liczne schorzenia sercowe może doprowadzić do ich przedwczesnego zejścia. Po drugie realizując słuszną ideę zarybień wpuszcza się różne cenne wędkarsko rybki które przez tegoż rozbójnika bolenia są zjadane jak też i płoszone co źle wpływa na ich przyrosty wagowe i powoduje utyskiwania wędkarzy ż4e łowić nie ma co. Po trzecie to q..a zapłaciłem w tym okręgu składkę i za moją kasę ciężko się ktoś napracował coby to uchwalić.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych