Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wyjazd do Szwecji /Syrsan/ 7dni od 28.05.2010! Wolne miejsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   rafael_h

rafael_h

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaTrzebinia

Napisano 07 maj 2010 - 10:13

Szukamy piątej osoby na wyjazd na ryby do Szwecji (Zatoka Syrsan) od 28.05 do 6.06.2010. 7 dni pobyt na samą zatoką w domku do dyspozycji 2 łodzie z silnikami na 5 osób.

Koszt: ok. 1750 zł (wliczony prom) plus własne jedzenie i zrzutka na paliwo.
Cena zawiera również ubezpieczenie. Jedziemy z biurem podróży wędkarskich. Nie zamieszczam linku, bo wiadomość jest usuwana, więc proszę sobie wygooglać :D

Wyjazd z okolic Krakowa, Chrzanowa i Częstochowy na prom do Gdyni.

Kontakt mailowy: rafal_hrycaniuk@o2.pl, mogę mieć opóźnienia, więc proszę o cierpliwość:)

Zapraszam!

#2 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 07 maj 2010 - 11:36

Witam,
To będziemy sąsiadami w domkach :D Jedziemy w tym samym terminie :D

Pozdrawiam

#3 OFFLINE   rafael_h

rafael_h

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaTrzebinia

Napisano 09 maj 2010 - 18:00

Witam!

Fajnie, że udało nam się nawiązać już jakiś kontakt:) Widzę z opisu, że Śląsk? To w sumie blisko:) To Wasz pierwszy wyjazd? Jak widzisz mamy pewien mały problem, bo jeden z naszych uczestników miał wypadek i nie może pojechać. Próbujemy kompletować ale jest problem. Pomyślałem, że jak macie jeszcze kogoś kto by chciał pojechać to mamy miejsce, a mieszkać będziemy obok siebie.

Jeśli chodzi o nas to dla wszystkich jest to debiut, no i mamy nadzieję, że coś połowimy, choć też nie oczekujemy cudów. Liczymy na fajną przygodę no i kilka ładnych szczupaczków a może jakaś większa sztuka też się skusi... Zobaczymy. Przyznam, że jesteśmy w małej rozsypce i jeszcze nie wiem jak zorganizujemy m.in. jedzenie. Macie echosondę? My na razie nie i nie wiem jak bez tego będzie, bo łowisko nie jest proste. No i te głazy podwodne. Jest trochę trudności, choć ważne, że jest pozytywne nastawienie i oby tylko ryby były:)

Pozdrawiam!
Rafał H.

#4 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 09 maj 2010 - 20:38

Poszedł priv.

PS. Nie ma chętnych na wyjazd w takim terminie w takie miejsce?? :huh:

#5 OFFLINE   Korsarz

Korsarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 maj 2010 - 09:44

Będziemy Rafale w piątek 28 także wyruszać z Warszawy- po doświadczeniach zeszłorocznych pewnie z duużym zapasem czasu :mellow:
Pozdrówka
Korsarz

#6 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 11 maj 2010 - 10:18

No chyba my też wyjedziemy z zapasem, złoty osiemdziesiąt na budziku na obwodnicy trójmiasta to nie jest rozsądna prędkość Prawda?? :unsure:

#7 OFFLINE   rafael_h

rafael_h

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaTrzebinia

Napisano 11 maj 2010 - 13:47

Bardzo mi miło, że udaje się poznać ludzi jeszcze przed wyjazdem. Mam nadzieję, że ten wyjazd zaowocuje dłuższymi znajomościami wędkarskimi.
Jeśli ktoś ma pomysł kto z jego znajomych chciałby (i mógłby) pojechać, to proszę o kontakt. Ciągle szukamy... Wolne miejsce jest dlatego, że przykra okoliczność życiowa pokrzyżowała nieco plany jednemu koledze. Proszę zatem o pomoc i pytanie swoich znajomych po kiju.

Pozdrawiam!

#8 OFFLINE   rafael_h

rafael_h

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaTrzebinia

Napisano 11 maj 2010 - 22:52

Zainteresowanych proszę również o kontakt telefoniczny (nie zawsze mam dostęp do Internetu) Kom: 694188722.

Rafał




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych