Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sport na żywo - aktualne lub przyszłe wydarzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9830 odpowiedzi w tym temacie

#6621 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 maj 2022 - 22:23

Ależ mecz w Paryżu. Dwie legendy dają popis tenisa. Ponad dwie godziny i 1:1 w setach. Walka o każdy gem niesamowita.
  • chlodnica lubi to

#6622 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 797 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 31 maj 2022 - 22:45

Ależ mecz w Paryżu. Dwie legendy dają popis tenisa. Ponad dwie godziny i 1:1 w setach. Walka o każdy gem niesamowita.

Maćku,oglądałeś Alcaraz vs Zverev?To był kosmos...



#6623 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 maj 2022 - 22:47

Byłem na rybach. Nie brały.
  • chlodnica lubi to

#6624 OFFLINE   pmiszk1

pmiszk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 876 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł

Napisano 31 maj 2022 - 23:30

Nadal w 4ech musi 😀

Użytkownik pmiszk1 edytował ten post 31 maj 2022 - 23:30


#6625 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 maj 2022 - 23:42

Chyba nie da rady. Temu spotkaniu należy się pięć setów. To rzadki przypadek w profesjonalnym sporcie, gdzie gra dwóch mistrzów, na stole leży kupa forsy, a oni mają na to kompletnie wywalone. To osobiste porachunki, gra o wielki prestiż, zapisanie się w historii dyscypliny jako ten najwybitniejszy. Może byli ładniej grający w tym turnieju, ale ciężar gatunkowy tego spotkania jest niezwykły.

#6626 OFFLINE   pmiszk1

pmiszk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 876 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Paweł

Napisano 01 czerwiec 2022 - 00:16

VAMOS RAFA !!😀

Użytkownik pmiszk1 edytował ten post 01 czerwiec 2022 - 00:16

  • Del Toro i BOB lubią to

#6627 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 czerwiec 2022 - 00:19

A jednak. Trzymałem kciuki za Nole, ale był dziś wyraźnie słabszy. Nadal po ostatniej piłce cieszył się, jak po wygranym finale. Szacunek dla Hiszpana za kondycję i determinację. Chyba wygra czternasty raz.
  • BOB lubi to

#6628 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 czerwiec 2022 - 14:31

Iga prowadzi z Pegulą 1:0. Set zacięty, a wynik 6:3 może zmylić. Jedna z decydujących piłek, przełamanie na 4:3, wygrana przez Polkę po podwójnym odbiciu. Słaba sprawa, bo sędzia dał ciała, a trudno ocenić, czy winowajczyni miała świadomość błędu. Można sobie wyobrazić lament, gdyby sytuacja była odwrotna. A tu cichuteńko.

#6629 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 01 czerwiec 2022 - 15:11

Brawo Iga :)
  • Maciej W. lubi to

#6630 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10179 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 01 czerwiec 2022 - 15:12

Jakoś dzisiaj byłem dziwnie spokojny o wynik tego meczu ;)  :D

Iga! :clappinghands:  :clappinghands:  :clappinghands:


  • Karpiu95 lubi to

#6631 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 czerwiec 2022 - 15:19

A ja miałem obawy. Przed półfinałem nie mam, bo Kasatkina nie wydaje mi się trudniejszą przeszkodą, niż Pegula. Zagrała nudny, schematyczny tenis w ćwierćfinale i chyba nie ma argumentów w meczu z naszym dobrem narodowym.

#6632 OFFLINE   theslut

theslut

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów

Napisano 01 czerwiec 2022 - 15:25

Może nie zawsze z fajerwerkami, ale póki co Iga robi swoje. Przynajmniej jest trochę adrenaliny, jak z naszymi rybami.

#6633 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10179 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 01 czerwiec 2022 - 15:40

A ja miałem obawy. Przed półfinałem nie mam, bo Kasatkina nie wydaje mi się trudniejszą przeszkodą, niż Pegula. Zagrała nudny, schematyczny tenis w ćwierćfinale i chyba nie ma argumentów w meczu z naszym dobrem narodowym.

Ja obawiałem się spotkania z Chinką, ale podobno zdecydowały "kobiece bóle miesięczne". Jakoś nie chce mi się wierzyć aby nie przewidzieli cyklu i nie mieli sposobu na to aby temu zaradzić (myślę o sztabie) U nich, podobno zupa z żółwia jest rozwiązaniem wszystkich problemów... tych kobiecych i męskich ;)  :P  :D



#6634 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 czerwiec 2022 - 15:58

Myślałem, że szklaneczka gekonówki jest dobrym lekarstwem. Tenis to wymagająca i wyniszczająca zabawa. Kreczy coraz więcej i to nie tylko z powodu fizycznych urazów. Panie wymiękają też psychicznie. Presja mediów, idiotyczne grzebanie w mediach społecznościowych, chęć utrzymania pozycji w rankingu, często zwichrowani rodzice, czy trenerzy. To jeszcze młode dziewczyny i udźwignąć ten ciężar musi być bardzo ciężko. Iga też jest tego przykładem, choć najgorsze ma już chyba za sobą. Halep z atakiem paniki w czasie meczu z Chinką, czy depresja Osaki, to sygnały dla psychologów, a gwarancji na wyjście z problemu i tak nie ma. Idze przydałby się parasol ochronny, który odciął by ją od ciśnienia z zewnątrz. Niestety, chyba rzecz niewykonalna.

#6635 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 01 czerwiec 2022 - 19:03

Łatwo nie było ale dali radę nasi :) 2:1 z Walią. Fajny występ Kuby Kamińskiego.
  • Koincydencja i S.N. lubią to

#6636 OFFLINE   theslut

theslut

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 197 postów

Napisano 01 czerwiec 2022 - 20:12

U nich, podobno zupa z żółwia jest rozwiązaniem wszystkich problemów... tych kobiecych i męskich ;)  :P  :D


Może dawki pomylili i dostała męską, przez co nie były to bóle menstruacyjne tylko normalna erekcja.
  • doktorek lubi to

#6637 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 02 czerwiec 2022 - 10:12

Ja obawiałem się spotkania z Chinką, ale podobno zdecydowały "kobiece bóle miesięczne". Jakoś nie chce mi się wierzyć aby nie przewidzieli cyklu i nie mieli sposobu na to aby temu zaradzić (myślę o sztabie) U nich, podobno zupa z żółwia jest rozwiązaniem wszystkich problemów... tych kobiecych i męskich ;)  :P  :D

Też nie wierzę w dolegliwości, które zaczęły się nagle po dwóch przełamaniach ,a po tajemnej pigule nagle w trzecim latała za piłką jak wściekła.

 

Myślałem, że szklaneczka gekonówki jest dobrym lekarstwem. Tenis to wymagająca i wyniszczająca zabawa. Kreczy coraz więcej i to nie tylko z powodu fizycznych urazów. Panie wymiękają też psychicznie. Presja mediów, idiotyczne grzebanie w mediach społecznościowych, chęć utrzymania pozycji w rankingu, często zwichrowani rodzice, czy trenerzy. To jeszcze młode dziewczyny i udźwignąć ten ciężar musi być bardzo ciężko. Iga też jest tego przykładem, choć najgorsze ma już chyba za sobą. Halep z atakiem paniki w czasie meczu z Chinką, czy depresja Osaki, to sygnały dla psychologów, a gwarancji na wyjście z problemu i tak nie ma. Idze przydałby się parasol ochronny, który odciął by ją od ciśnienia z zewnątrz. Niestety, chyba rzecz niewykonalna.

Najgorsze jest ,to ,że w końcu dojdzie do porażki i aby nie urosła ona do rangi tragedii narodowej.


Użytkownik Dąbek 111 edytował ten post 02 czerwiec 2022 - 10:13

  • BOB i Koincydencja lubią to

#6638 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10179 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 02 czerwiec 2022 - 15:16

6:2 6:1 i jest finał w Paryżu ... nie napisałem dla której zawodniczki ;)  :D  :clappinghands:


  • Maciej W. i Koincydencja lubią to

#6639 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 02 czerwiec 2022 - 15:17

Przyjemny spacerek Igi :) Super.
  • Maciej W., BOB i Koincydencja lubią to

#6640 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 czerwiec 2022 - 15:19

Demolka w Paryżu. W sobotę przekonamy się, czy Polska będzie świętować wielki sportowy sukces. Chyba ciężko wyobrazić sobie inny scenariusz. Świetny półfinał, w którym przewaga była tak duża, że zabrakło emocji.
  • BOB i Koincydencja lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych