Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dzień Dobry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kacper

Kacper

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 12 maj 2010 - 08:35

Mam pytanie ,co sądzicie o silnikach SEAKING 2.6 KM ,jak one sie spisują ,czy nie są awaryjne ? jaką mają kulturę pracy czy są w miarę ciche :D

#2 OFFLINE   arek_755

arek_755

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaGłębokie

Napisano 19 maj 2010 - 10:16

Witam @Kacper.Około dwa miesiące temu też byłem zainteresowany kupnem tego silnika.Słyszałem dobre zdania na jego temat.Nie ukrywam że chciałbym wiedziec wiecej.Dlatego dołączam się do twojego postu.

#3 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 maj 2010 - 21:12

Ja nie bede udawal, ze cos wiem o tych silnikach.. B)

Natomiast dolacze pytanie - jak wyglada serwis w Polsce tych silnikow?

Gumo

#4 OFFLINE   Mirek*

Mirek*

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaHajnówka

Napisano 21 maj 2010 - 09:31

Witam

Na silniku seakinga przepływałem cały zeszłoroczny sezon. Mój silniczek to 4konny jednocylindrowiec. Pływaliśmy plastykową jedno skorupową lekką łódką {70kg}o długości 390cm. Dość swobodnie dało się pływać w trzy osoby {pływać nie wędkować bo na takiej łodzi to już tłok}. We dwójkę lekką łodzią da się już dość żwawo przemieszczać z miejsca na miejsce oczywiście szału nie ma to tylko 4konny silniczek.
Aha eksploatacja: jak to 4km jednostka pali bardzo mało jest bardzo ekonomiczny {z podkreśleniem na bardzo ale to wszystkie małe czterosuwy do 6km palą bardzo mało}.
Przepływałem nim cały zeszłoroczny sezon {byłem i jestem zadowolony} i pływałbym {na razie pływam} dalej gdybym nie zmienił w tym roku łodzi na znacznie cięższą w granicach 140kg a może i więcej {samorubka ze sklejki}.
I teraz jest dylemat co kupić: niby coś tam jest na aukcjach, ale wiadomo jak to w sezonie dobre silniki schodzą jak świeże bułeczki. Jeśli nie znajdę nic ciekawego w dobrej cenie to ,,zostanie” mi kupić nowego seakinga w 8-10km {a dla tego zostanie, bo dla mnie to i tak jest bardzo drogo}.
Pozdrawiam


#5 OFFLINE   terionik

terionik

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 lipiec 2011 - 10:46

Witam,
Arku, Kacprze, czy dowiedzieliście się coś więcej na temat tych silników?

#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 23 lipiec 2011 - 14:39

Kacper,
Witaj! Proszę jednak tytułować wątki zgodnie z treścią. Trudno będzie przeszukiwać forum jeśli każdy nazwie wątek inaczej niż treść zapytania <_<

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych