Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

QUANTUM TOUR EDITION PT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   piotrP

piotrP

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 19 maj 2010 - 14:15

czy ktoś ma doświadczenie z kołowrotkami QUANTUM?
kupiłem Quantum Tour Edition PT VI Cast 101 Speed6.3:1 i chciał bym wiedzieć do jakiego kołowrotka innych firm można go porównać.
łowię niem od listopada i jestem z niego bardzo zadowolony. Zamierzam kupić jeszcze jedną maszynkę o podobnych parametrach, a że nie lubię mieć 2 tych samych rzeczy to proszę o propozycje co polecacie z Daiwy czy Shimano.
podaję link do kołowrotka

http://www.tacklewarehouse.com/Quantum_Tour_Edition_PT_VI_Ca sting_Reels/descpage-QTPVCR.html?from=w2fish

http://www.tackletou...ntumtourpt.html

dodam, że kupiłem go okazyjnie

#2 OFFLINE   artmaniac

artmaniac

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 19 maj 2010 - 15:23

mam taki,z tym że przełożenie 7.1. Bardzo przyzwoita maszynka, którą używam do cięższych gum. Zamiennie do jerków stosuję daiwę fuego. Porównywalne parametry, ale zupełnie inna specyfika hamulca magnetycznego.

#3 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 19 maj 2010 - 17:06

witaj na forum :D

mialem quantumy, starsze PT i kinetic ... i oddalem, poniewaz po dwoch sezonach juz nie byly takie super jak z pudelka ... nie byly wprawdzie zle, ale jak napisalem, slady zuzycia byly wyrazniejsze niz w daiwach lub shimano ... do czego porownac? uzytkowo zdecydowanie z daiwa sol lub alphas 100 i shimano chronarch

#4 OFFLINE   piotrP

piotrP

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 19 maj 2010 - 17:23

dzięki za sugestie
też tam myślę że trwałość kołowrotka nie będzie taka jak daiwy czy shimano ale zobaczymy za jakiś się dowiem ile wytrzyma :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych