Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Komu duże sztuki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Gad1979

Gad1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 20 wrzesień 2015 - 11:09

Ja bardzo lubię łowić samemu,może jest to spowodowane tym ze jeżdżę na ryby by się zrelaksować a smokami chwale się wysyłając MMS do znajomych. Czasami jednak któryś z kolegów zabierze się ze mną jednak nie czyje jakieś presji z tego powodu a wręcz przeciwnie każda rybka cieszy. Dla mnie najważniejsza jest atmosfera i relaks
  • ms80 lubi to

#22 Guest_Jarek K._*

Guest_Jarek K._*
  • Guests

Napisano 20 wrzesień 2015 - 11:20

Broń Boże nie czuje presji w związku z okazami kolegów wręcz zacieszam równo ze swoimi ,presje czuje gdy zjawia się na łowisku mięsna ekipa która nie zwarza na żadne zasady typu choćby limity i okresy ochronne ile razy na pytanie bierze co słyszałem odpowiedz ,, E nic same małe,, to co pan qrwa trzymasz w tej siatce , aż się człowiekowi multi tool w kieszeni otwiera cóż pomimo ze niektórzy zabierają komplety to jak się dobrze przypatrzysz to i tajne komplety jeszcze chętnie dosztukuja

#23 OFFLINE   Gad1979

Gad1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 20 wrzesień 2015 - 12:15

A to już inna bajka :-/
  • kapi81 lubi to

#24 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1039 postów
  • Imię:Zbigniew

Napisano 21 wrzesień 2015 - 16:22

Jak się bierze "amatora" na ryby, to czasem lepiej za dużo mu nie podpowiadać. Założy przynętę, której ja bym nigdy, rzuci tam gdzie ja nigdy i... czasem to właśnie popłaca. Miałem taki kiedyś na brzanowaniu. Chłop nie wiedział jak ta ryba wygląda. W pudełku miał dwa woblery. Jednym z nich był kenart dynamic 5 cm. Oj działo mu się, a ja w pudłach wszystko płytko chodzące... 



#25 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 22 wrzesień 2015 - 17:39

Witam . Zapierdzielam na ryby dość często w moim środowisku wędkarskim można by powiedzieć zawsze na wodzie. Pomimo iż lowie dopiero kilka lat nie jestem wirtuozem każdej z technik metody spiningowej i choć boczny Trok ,drop shot i uganianie się za kleniami nie do końca mi pasi , to w kilku innych aspektach czuje się całkiem niezły i nie powiem mam wyniki tzn.
I właśnie tu zaczynaja się schody lowie dużo ale nie zawsze te duuuuze i największe ,zdarza się ze kolega który zabiera się ze mną na jakiś wypadzik a wodę widział miesiąc temu puknie jakiegoś smoka a u mnie slabiocha nie wiem czy wy tez tak macie ze często gęsto "niedzielny" wędkarz w waszej ekipie swieci trofeami ,bo jak dla mnie chyba nie tylko początkujący ma szczęście .
Pozdrawiam i zycze duuuuuzych ryb . Ps. W tym roku poprawiłem kilka zyciowek może woda w końcu dała za ta wytrwałość

Nie narzekaj - co ma powiedziec Fliper aka Przemek z wynikiem dwoch jazgarzy na sumowy kij?!

#26 OFFLINE   Houdini

Houdini

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 22 wrzesień 2015 - 18:18

Jak się bierze "amatora" na ryby, to czasem lepiej za dużo mu nie podpowiadać. Założy przynętę, której ja bym nigdy, rzuci tam gdzie ja nigdy i... czasem to właśnie popłaca. Miałem taki kiedyś na brzanowaniu. Chłop nie wiedział jak ta ryba wygląda. W pudełku miał dwa woblery. Jednym z nich był kenart dynamic 5 cm. Oj działo mu się, a ja w pudłach wszystko płytko chodzące... 

 

Dokładnie, jeszcze jak się zabierze drugą połówkę ze sobą - bo inaczej się czasami nie da. Zakłada się przebarwione 5cm kopyto relaxa i to w kolorze, którego nigdy bym nie użył. Za chwilę ten komentarz "chyba znowu zaczepiłam", ale przy zaczepie raczej żyłka nie odjeżdża na boki. :D  Efekt okoń 30cm, a Ty dalej biczujesz i nie możesz się przebić powyżej 20cm... 


  • homax lubi to

#27 Guest_Jarek K._*

Guest_Jarek K._*
  • Guests

Napisano 23 wrzesień 2015 - 06:51

Moja połówka nawet jak poplyniemy gumiakiem na wycieczkę to krzyczy czy mógłbyś wyciągnąć ten sterczacy za łódka kij bo jakoś mnie to drażni także z kobieta na ryby nie każdy ma takie szczescie
  • Gad1979 lubi to

#28 OFFLINE   Houdini

Houdini

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 24 wrzesień 2015 - 18:14

Hahaha. No tak, rzeczywiście musi to drażnić :D



#29 OFFLINE   andras

andras

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Andrzej

Napisano 30 wrzesień 2015 - 07:58

Co do kobiet , to moja była ze mną w tym roku pierwszy raz w trolingu

i trafił jej się sumik 8 kg i ile było radosci :) drugi wyjazd znowu 7 kg

a ja w tym czasie nic , więc powiedziała że mnie nauczy łapać :D



#30 Guest_Jarek K._*

Guest_Jarek K._*
  • Guests

Napisano 30 wrzesień 2015 - 15:29

Co do kobiet , to moja była ze mną w tym roku pierwszy raz w trolingu
i trafił jej się sumik 8 kg i ile było radosci :) drugi wyjazd znowu 7 kg
a ja w tym czasie nic , więc powiedziała że mnie nauczy łapać :D

Myśle zł moja widząc sumika wjeżdżającego na łódkę zamieniła by się z nim miejscami i równie szybko wyjechała by ze strachu do wody
  • coma i Houdini lubią to

#31 OFFLINE   Houdini

Houdini

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 01 październik 2015 - 21:23

Myśle zł moja widząc sumika wjeżdżającego na łódkę zamieniła by się z nim miejscami i równie szybko wyjechała by ze strachu do wody

Fajnie, fajnie. Nie trolluję, ale mam nadzieje, że moją kiedyś coś wystraszy podobnie. Dobrze, że pogoda powoli jesienna się robi - czas na duże sztuki w "samotności". ;)



#32 Guest_Jarek K._*

Guest_Jarek K._*
  • Guests

Napisano 01 październik 2015 - 22:24

Fajnie, fajnie. Nie trolluję, ale mam nadzieje, że moją kiedyś coś wystraszy podobnie. Dobrze, że pogoda powoli jesienna się robi - czas na duże sztuki w "samotności". ;)


Ta jesień już daje pierwszy dzień jesieni ,byliśmy z kolega na szczur-pakach i miłe zaskoczenie wypad na dwie godzinki i 103 i 87 jesień będzie gruuuba tego roku ( na to liczę)

#33 OFFLINE   homax

homax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1021 postów
  • LokalizacjaPruszków Poland Europe Earth
  • Imię:Sławomir

Napisano 02 październik 2015 - 08:45

Co do kobiet , to moja była ze mną w tym roku pierwszy raz w trolingu
i trafił jej się sumik 8 kg i ile było radosci :) drugi wyjazd znowu 7 kg
a ja w tym czasie nic , więc powiedziała że mnie nauczy łapać :D


Taaaa. Kobiety, choć piękne, potrafią być bezczelne!!! ;)

#34 OFFLINE   Houdini

Houdini

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 02 październik 2015 - 19:32

Kobiety, choć piękne, potrafią być bezczelne!!! ;)

Hahaha :D

#35 OFFLINE   andras

andras

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Andrzej

Napisano 02 październik 2015 - 21:27

Bez nich było by za smutno :)



#36 OFFLINE   arto83

arto83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 06 październik 2015 - 20:06

Szczęście i uśmiechnie się do Ciebie.Cierpliwości.Idzie jesień a to pora na okazy.Powodzenia



#37 OFFLINE   karbusd

karbusd

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaLidzbark
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Ka.

Napisano 14 październik 2015 - 19:52

W moim wypadku jesień rozpoczyna się słabo... Mam nową wędkę do testów i testerów godnych brak :D