Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ryobi Aurora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   MATT1989

MATT1989

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 398 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Mateusz

Napisano 12 czerwiec 2010 - 01:03

Co sądzicie o tym kiju?


http://allegro.pl/item1067820804_wyprz_ryobi_aurora_270_5_20 g_gratis.html

#2 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 12 czerwiec 2010 - 06:22

Blank ciekawy, przelotki jak w opisie, tylko zbrojenie, sam nie wiem co to za moda aby przelotki low rider dawać do takiej wędki. Kij ma jedną poważną wadę. na końcu fore jest metalowy pierścień. Jest tam sporo luzu ( fore się kręci - mocowanie kołowrotka) i ostre krawędzie. Przy większej rybie lub przy bardzo mocnych wyrzutach może być tak że blank będzie pukał o tą krawędź, co się skończy złamaniem wędki. A, i jeszcze jedno,z tego co wiem to polski dystrybutor Ryobi nie posiada tych wędek w sprzedaży, więc mowa o gwarancji jest podyktowana tylko i wyłącznie przepisami prawa a nie stanem faktycznym.

#3 OFFLINE   MATT1989

MATT1989

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 398 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Mateusz

Napisano 12 czerwiec 2010 - 08:03

Ciekawi mnie niska cena tego kija bo z tego co gdzieś wyczytałem to wartość przelotek fuji sic wynosi +/- 300zł a dodatkowo na aukcji gratis w postaci namiotu plażowego :unsure:

#4 OFFLINE   Czez

Czez

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 czerwiec 2010 - 20:06

Ciekawi mnie niska cena tego kija bo z tego co gdzieś wyczytałem to wartość przelotek fuji sic wynosi +/- 300zł a dodatkowo na aukcji gratis w postaci namiotu plażowego :unsure:

Moim zdaniem, to taki wędkarski outlet :unsure: Końcówka serii, która na rynku pojawiła się parę lat temu. Sięgając pamięcią wstecz, nie przypominam sobie aby kijek miał jakikolwiek internetowo-dyskusyjny-marketing, a co z tym związane przemknął przez tzw. powszechną świadomość niczym meteoryt.
Przypominam sobie tylko jakąś forumową (na jakim forum, zabij...nie pomnę) wzmiankę w jego temacie + fakt, że sprzedawca był z Warszawy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych