Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Statystyki "Użytkowników"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 04 październik 2015 - 07:20

Aktywować użytkowników...
Zróbmy konkurs na relację z wypadu na wodę.

#42 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 04 październik 2015 - 10:05

jakaś aktywizacja na pewno, by się przydała, ale jak to zrobić na większą skalę, to ja nie mam pojęcia, bo jeśli założymy, że np. "aktywny" użytkownik ma więcej niż 250 postów to takich jest około 4% :)



#43 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 04 październik 2015 - 10:11

dodam, że 85% Użytkowników zarejestrowała się przed początkiem tego roku ..... i chyba nie trzeba napisać statystyczno-socjologicznego doktoratu, aby wyciągnąć wnioski :)



#44 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 05 październik 2015 - 09:52

dodam, że 85% Użytkowników zarejestrowała się przed początkiem tego roku ..... i chyba nie trzeba napisać statystyczno-socjologicznego doktoratu, aby wyciągnąć wnioski :)

to dobrze czy źle? w zasadzie należałoby popatrzeć jaka jest dynamika przybywania nowych userów przez te lata, do tego gdzieś będzie coś takiego jak nasycenie rynku,


Użytkownik wuran edytował ten post 05 październik 2015 - 09:52


#45 OFFLINE   Dragster

Dragster

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaKoronowo
  • Imię:Sławek

Napisano 06 październik 2015 - 17:40

Większość zarejestrowanych użytkowników forum czyta głównie opinie na temat sprzętu lub giełdę. Rejestrują się głównie dla tego by widzieć zdjęcia. Sam jestem jestem zarejestrowanym użytkownikiem i korzystam z tej kopalni wiedzy bardziej doświadczonych od przeszło 2 lat.



#46 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 06 październik 2015 - 18:17

Wieksza liczba uzytkownikow to takze plus dla potencjalnych reklamodawcow czyli sponsorow j.pl
Za cos trzeba portal utrzymac. Ja bym uzytkownikow nie ruszal, bo co nam szkodza nieaktywni. Niech maja dostep do zdjec inaczej zaloza kolejne konta pod nowymi nazwami.

#47 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 06 październik 2015 - 20:35

Panowie, gadu, gadu o statystykach ... a zobaczcie ile mamy fajnych rzeczy ostatnio na portalu ... zacznijmy rozmawiać o rzeczach rozwojowych - szukam autorów artykułów - carolina, texas rig itd.
  • Del Toro lubi to

#48 OFFLINE   R0BERT

R0BERT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 06 październik 2015 - 20:47

No, bardzo tu miło, i jacy fajni nowi userzy, moderatorzy tolerują taką dresiarnię ... niejaki NERO HTF sobie bluzga swobodnie :

 

"kiedyś spotkasz kogoś w życiu realnym i Twój malowany język się zablokuje. Nie grożę,lecz ostrzegam. Nie pozdrawiam,nie szanuje"


Użytkownik R0BERT edytował ten post 06 październik 2015 - 20:47


#49 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 06 październik 2015 - 21:20

A Kolego Robercie, nie widzisz takiego przycisku "Report"? Korzystaj, bo warto.

Gorzkie żale nikomu nie pomagają.



#50 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 06 październik 2015 - 21:42

Napisac dobry artykul to sprawa trudna. Dlatego nie ma tlumu chetnych. Brzemie odpowiedzialnosci jest ciezkie. Sensownego recenzenta znalezc jeszcze trudniej.

#51 OFFLINE   R0BERT

R0BERT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 06 październik 2015 - 21:43

Oczywiście skorzystałem, bez efektu.

 

Ale nie w tym problem, moderator widział ten tekst, bo zamknął po nim wątek. Dlaczego nie zareagował ? Właśnie dlatego na tym forum jest taka, a nie inna atmosfera, moderatorzy robią "po uważaniu" ...



#52 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 06 październik 2015 - 21:43

Kolega zgłosił wątek tymczasowo zamknąłem reszta działań jutro bo nie mnie przy komputerze, nie wszystko da się zrobić z telefonu
  • ezehiel i Hunter_pike lubią to

#53 OFFLINE   i_de

i_de

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 06 październik 2015 - 21:43

No i pamietajcie również, że częśc to nowi adepci wedkarstwa - wiedza na forum wielka do przyswojenia, strach pytać, bo na pewno już było... a samemu to i nie ma co się mądrzyć póki co :)



#54 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 06 październik 2015 - 21:56

Zamkniecie tego watku czy tez pozniejsze jego usuniecie nie zalatwi sprawy. Tylko wkurzy adwersarzy. Warto stosowac w takich wypadkach narzedzia nieantagonizujace. Wywalic lub zedytowac posty lamiace regulamin ale reszte zostawic. Uczestnicy dyskusji zwlaszcza rozemocjonowani musza miec mozliwosc wypowiedzi, oczywiscie na poziomie i zgodnie z regulaminem forum. Czy zaklejenie ust ostudzi emocje? Raczej je rozpali jeszcze bardziej. Wkurzeni i czujacy sie poszkodowanymi z powodu niesprawiedliwego wrzucenia ich do jednego worka z pieniaczami , forumowi koledzy wyzyja sie w innym watku albo przestana pisac calkowicie.

#55 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 06 październik 2015 - 22:09

Wieksza liczba uzytkownikow to takze plus dla potencjalnych reklamodawcow czyli sponsorow j.pl
Za cos trzeba portal utrzymac. Ja bym uzytkownikow nie ruszal, bo co nam szkodza nieaktywni. Niech maja dostep do zdjec inaczej zaloza kolejne konta pod nowymi nazwami.

 

przecież broń boże nikt nikogo nie chce usuwać, myślałem, że chodzi raczej o coś odwrotnego :)


Użytkownik bazyloss edytował ten post 06 październik 2015 - 22:09

  • ezehiel lubi to

#56 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 06 październik 2015 - 22:11

Pawle, problem w tym, że wiele wypowiedzi jest zgodnych z regulaminem, acz niesmacznych dla wielu. Z kolei innym to nie przeszkadza, a nawet podoba się. Kim są "pieniacze"? Nie wrzucamy nikogo do jednego wora z mąką. 

Groźba kolegi, którego wpis jest ostatnim w wątku, przesądziła o jego zamknięciu. Oczywiście można tylko usunąć ten wpis, ale ..........

Moderacja to trudna robota, pozwólmy chłopakom pracować i podejmować decyzje. Starają się utrzymać jaki, taki, porządek. 


  • remek i ezehiel lubią to

#57 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 06 październik 2015 - 22:22

Moderacja to bardzo trudny kawal chleba. Troche jak negocjacje tylko wszystko widac jak na dloni i sa tysiace widzow. Nie chcialem oceniac pracy modow a raczej pokazac kierunek ktory mi wydawal sie sluszny.

Kim sa pieniacze to musza ocenic moderatorzy. Ja bym grozbe wywalil bo to przekraczenie granicy ale reszta niech dyskutuje - moge byc oczywiscie w bledzie. Zamykanie watku jak sadze podsyci tylko ogien nienawisci - tak rozumiem ludzka psychike.

Użytkownik ictus edytował ten post 06 październik 2015 - 22:26


#58 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 06 październik 2015 - 22:25

Dola idola  :wacko:

Więcej zaufania do moderacji, mają doświadczenie. Nie pierwsza to gównoburza i nie ostatnia. 


  • Piotrek Milupa, woblery z Bielska i ezehiel lubią to

#59 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4891 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 07 październik 2015 - 05:58

Ilość nigdy przenigdy nie przechodzi w jakość. To nie jest problem moderacji, to problem zdumiewająco nisko uśrednionego poziomu. Co tu moderator ma do roboty ? Normalnie jak w tv - trudno o coś ciekawego albo oryginalnego..Ferdek i kiepski rządzi .. :)


  • krystiano1981r, Franc i ezehiel lubią to

#60 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 07 październik 2015 - 06:23

Może róbmy test na błękitną krew podczas rejestracji...

Moderatorów ostatnio ubyło, ludzi przybyło.
Nie ma co narzekać na pracę modów, część ludzi nie wyniosła kultury z domu, są też tacy w których krew szybko wrze np. Ja, Bujo. Jeżeli mamy do czynienia z gimbusem... Dziecko chce zaistnieć więc rzuca głodne teksty rechocząc przy kompie.

Karać dotkliwiej co większych pieniaczy, banować tymczasowo?
19 lat temu uruchomili 0202122 wtedy rozpocząłem przygodę z netem. W odmentach ircu, forów trzymali nas krótko. Jak człowiek poszalał ban na dzień lub trzy,
często obie strony konfliktu.
Przyznam, że dawało to efekty całkiem dobre.


Użytkownik ezehiel edytował ten post 07 październik 2015 - 15:32

  • jbk lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych