Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Plecionka pęka w locie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   PILOT

PILOT

    :)

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1494 postów
  • LokalizacjaCałyświat:)

Napisano 18 październik 2015 - 20:20

10/30g - dobrałeś dobrze rozmiar pletki ale fakt, że sporo już ludzi nażekało na PP poniżej 0.19 oraz spiderwire łącznie ze mną:), może podróbki... Po drugie to użytkowanie takich multików zwłaszcza na początku może zniechęcić

#22 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 październik 2015 - 20:22

Zawsze możesz obejrzeć ten filmik:

 

 

 

mnie pomógł i obrazowo pokazane jest jak wyregulować hamulec rzutowy, polecam.

 

No i grubsza plećka oczywiście, jeśli nie używasz przynęt UL, tylko takie 30+.

 

Ja odstrzeliłem slidera 10s i kilka gum, to tak zwane frycowe myślę, że każdego początkującego.

 

:)

Czasem nie tylko poczatkującym się zdarza. Rzadko ale jednak... . 

 

 

Najpierw to sprawdź przelotkę szczytową i pozostałe też . Mój 12 letni syn ciska dobrze dobranym zestawem od 4 gram i varivas 0,6 daje radę.

Też tak miałem. Miałem ukruszoną przelotkę szczytową. I co pewien czas następował odstrzał. Zanim się zorientowałem kilka jerków pooooleciało... .



#23 OFFLINE   kolo807

kolo807

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 225 postów

Napisano 18 październik 2015 - 20:46

Stosuje ta 

Spiderwire Stealth Code Red Fletline - 110m

 

Nie mam zastrzezen i w slonej i slodkiej wodzie.

Sprawdz tak ja koledzy pisza  przelotki.



#24 OFFLINE   rothen

rothen

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 674 postów
  • LokalizacjaBłonie k/W-wy
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Nowak

Napisano 18 październik 2015 - 22:57

Wpadnij do Błonia.Raptem 15 minut drogi .Zobaczymy co i jak z tym zestawem i plecionką

Witam, od kilku dni jestem właścicielem pierwszego zestawu castingowego. Multik- abu garcia black max 2 i kijek abu garcia vendetta 10-30 g. Co tu dużo mówić- kupiłem tani zestaw z ciekawości, męczyło mnie rzucanie ciężysz przynęt z kasycznego kołowrotka. Moje wrażenia- zaraziłem się od razu, pierwsze rzuty- zaskakująco dobre, kilka razy broda ale bez tragedii.
 
Problem  polega jednak na tym, ze zerwałem już kilka przynęt, wydaje mi się że na szpuli było wszystko ok, a przy rzucie linka się spinała i pękała. Próbowałem na dwóch plecionkach- Powerpro 0,12 i Spiderwire 0,14 .
 
Koledzy możecie mi podpowiedzieć z czego wynika problem, co robie nie tak. Rzucałem wczoraj za sandaczem- gumy 10, 12 gram i koguty 15 g. 
 
Dzięki z góry.
Damian


  • mifek lubi to