Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zmiany w Redakcji jerkbait.pl - 20.10.2015


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 październik 2015 - 14:19

Dzień dobry,
Miło mi ogłosić, że wprowadzamy kolejne zmiany w Redakcji jerkbait.pl oraz Team Jerkbait. Co się zmieni w dniu dzisiejszym? Kto do nas dołączy?
 
Stawiamy na rozwój portalu. Proponujemy Wam nowe temat, artykuły, usprawniamy kolejne obszary, organizujemy wyprawy, spotkania. Cały czas pracujemy nad innowacyjnymi, na rynku polskim, projektami, które uruchomimy już wkrótce, w nadchodzących miesiącach. Bez wsparcia redakcji, moderatorów oraz osób z Team Jerkbait to miejsce nie byłoby takie same. Mamy ambicje tworzenia świetnego miejsca w sieci, które będzie dostarczało spinningistom najlepszej jakości treści na rynku polskim. By tego dokonać i wprowadzać nową jakość wzmacniamy nasz skład o kolejne osoby.
 
Obecnie dział "Wieści z nad wody" prowadzony jest przez @mario oraz @milupę. Przy okazji ogłaszania nominacji  chcę Wam serdecznie podziękować. Dziękuję Panowie! W dniu dzisiejszym zaprosiliśmy do współpracy naszego forumowicza @sebo0707. Będzie on wspierał @mario oraz @milupę w rozwoju działu „Wieści z nad wody”. Sebastiana poznaliśmy na wyprawie jerkbait.pl Gamleby. Jest świetnym wędkarzem, posiada doświadczenie w moderowaniu oraz administrowaniu portalami. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie Sebastiana pozwoli nam rozwijać portal jerkbait.pl.
 
Kolejna dzisiejsza nominacja dotyczy działu "Baitcasting". Opiekę nad działem chcemy przekazać Michałowi (@meme), który jest fascynatem tejże metody. Użytkował nie jeden sprzęt baitcastingowy, posiada dogłębną wiedzę o wielu produktach, ciągle pogłębia swoją wiedzę, jest entuzjastą nowoczesnych metod połowu.
 
Do Teamu Jerkbait dołączył @Michał P, który wielokrotnie pokazywał na forum poławiane przez siebie ryby jednocześnie dzieląc się z innymi forumowiczami swoją wiedzą, doświadczeniem. O to właśnie chodzi - nie tylko łowić ryby, ale też dawać innym coś od siebie ... tak by mogli być skuteczniejszymi, lepszymi wędkarzami. Michał gratuluję!
 
Panowie, dziękuję za przyjęcie naszej propozycji. Życzę Wam wielu sukcesów i powodzenia. Wiem, że dzięki Waszemu wsparciu jerkbait.pl będzie jeszcze lepszym portalem. Dziękuję!
 
Pozdrawiam
Remek