Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ugly Stik M.Jaki Kołowrotek do około 350zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 lipiec 2010 - 14:47

Widze, ze tutaj mam pewna luke...aktualnie ktore kolowrotki przeznaczone do spiningu sa wyposazone w slimakowa przekladnie?(pomijam przymiotniki niezniszzcalny i markowy)

Gumo

#22 OFFLINE   kwasik

kwasik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 746 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 22 lipiec 2010 - 11:23

Mam i Shimano 3000 GT (japończyk) od kilkunastu lat na chodzie, teraz go oszczędzam, jako pamiątkowy bo pozwolił mi wygrać Salmo Parsęty i od prawie dwu lat Penn Slammera 360 (chińczyk). Oba są świetne, nie trzeba się z nimi cackać, choć po powrocie z wyprawy dbam o nie (wyczyszczam, suszę, jak potrzeba oliwię). Z oboma miałem problemy z kabłąkami, w Shimano pękły mi już dwa, pierwszy na gwarancji, a w Slammerze wylazł z umocowania. Ale mam brata, który jest w stanie naprawić każdy kołowrotek. Jako solidniejszego i prostszego polecałbym Slammera.

#23 OFFLINE   TwoFlower

TwoFlower

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaRóżan

Napisano 22 lipiec 2010 - 14:47

Temat Zakończony
Dziękuję wszystkim bez wyjątku za cenne porady.Miło że wyraziliście chęć pomocy.Bardzo doceniam wasze rady. Zdecydowałem się ostatecznie na
Penn Slammer 360 wynalazłem na Allegro za cenę mieszczącą się w moim zakresie.Zakupiony od polecanego na tym forum użytkownika anastazja69 bliżej znanego jako Pan Michał.Sumienna postać.Kołowrotek już do mnie jedzie kurierem.Mam nadzieję że będę równie zadowolony co inni użytkownicy slammer'a którzy tak gorąco mi go polecali.

Pozdrawiam Paweł.

#24 OFFLINE   Hubertus

Hubertus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1854 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 22 lipiec 2010 - 18:01

Witam
O Slammerku napisano bardzo wiele, mnie zastanawiają inne produkty tej marki, Sargus lub Captiva.
Czy ktoś z kolegów miał z nimi przyjemność, chętnie usłyszę opinie.
Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych