Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Autorstwo artykułów


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1,047 posts
  • LokalizacjaLempäälä

Posted 05 November 2015 - 17:50

Ktoś może powie, że się czepiam; jeśli nawet, to przynajmniej robię to w stworzonym do tego dziale.

 

Nie podoba mi się otóż tryb zamieszczania artykułów na jerkbait.pl. A konkretnie fakt, że pojawiają się one w formie postów wrzucanych przez moderatorów. Na pierwszy rzut oka wygląda, jakby to - dajmy na to - @remek napisał kolejny artykuł, tymczasem autor jest zupełnie inny, a jego personalia skromnie kryją się na dole tekstu. W dodatku, jak rozumiem, klikając "lubię" bezpośrednio pod artykułem, użytkownicy lajkują moderatora, nie faktycznego twórcę (ja akurat tego nie robię, z pobudek ideologicznych, ale rozumiem, że autorowi może sprawić radość). Zapewne jakiś tam silnik czy inny szablon forum odpowiada za taką procedurę, co nie zmienia faktu, że wygląda to mało profesjonalnie i jeszcze mniej elegancko.

Zawsze się cieszę na nowe artykuły i boleję, że w obowiązującej od pewnego czasu formule są tylko dodatkiem do forum - tym bardziej ich twórcy powinni być uhonorowani choćby autorstwem wpisu zawierającego ich artykuł (jeśli, oczywiście, są zarejestrowanymi użytkownikami).


Edited by chub norris, 05 November 2015 - 18:06.


#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26,625 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Posted 05 November 2015 - 20:16

@chub bardzo dobra uwaga. Tak jak napisałeś to rzeczywiście działanie naszego skryptu. Zerknę na ile można to obejść. Fajna uwaga by nasze forum bylo jeszcze fajniejsze wiec wezmę to pod uwagę. Dzięki!
  • Friko and bartsiedlce like this

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26,625 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Posted 06 November 2015 - 15:11

@chub - świetnie --- dzięki Twojej uwadze będziemy teraz publikować zgodnie z autorstwem wpisu. Udało się pogrzebać trochę i ... zrobić to o czym piszesz. Dziękuję!


  • Friko, Guzu and woblery z Bielska like this

#4 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1,047 posts
  • LokalizacjaLempäälä

Posted 08 November 2015 - 16:33

http://jerkbait.pl/t...rów-cz1-korpus/
I o to chodziło. Dzięki!


  • remek, strary and Banjo like this

#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26,625 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Posted 08 November 2015 - 16:37

Pasi, pasi! Dzięki!

#6 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18,606 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 09 November 2015 - 20:55

Bardzo dobra uwaga i bardzo fajnie że udało się znaleźć rozwiązanie. Przyznam że mi ten element też zawsze przeszkadzał ale.... założyłem z góry że nie jesteśmy w stanie tego zmienić z przyczyn technicznych.. A wystarczyło zapytać remka, kurcze. Dzięki, chub !