Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pogrom w świetle przepisów Wisła-Drwęca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   PrzemekL

PrzemekL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 285 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 13 grudzień 2015 - 17:14

Tak więc dziś było zebranie koła miejskiego. Zapewne skoro to największe koło w Piernikowie to ktoś z forumowiczów do niego należy i mógł być i zgłaszać wnioski. Na forumowych żalach jednak się skończyło. Ja byłem i zgłosiłem wniosek o zmianę przepisów tak aby okres ochronny na Wiśle = terminowi na Drwęcy. Na rok 2016 nie da się już nic zrobić. Przepisy są gotowe i wydrukowane. W połowie 2016 roku będzie zebranie okręgu. Wówczas taki wniosek ma zostać przedstawiony.

Dodatkowo na porcie drzewnym nie będzie już połowów tarlaków (ani na Drwęcy).

Na koniec jeden z kolegów zgłosił wniosek o wyłączenie (obwód ochronny) szyjki portu drzewnego z wędkowania jesienią. Tak jak i sprawa troci z Wisły ma być przedstawiona w połowie przyszłego roku.

 

Tak więc Panowie ruszyć zacne cztery litery i próbujcie zmieniać. Inaczej pozostanie Wam tylko żalić się na forach i narzekać jaka ta rzeczywistość jest zła zamiast samemu ją zmieniać i kształtować!!!



#22 OFFLINE   wyjec

wyjec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz

Napisano 14 grudzień 2015 - 14:05

Byłem kolego, nawet nie daleko siedziałem :) . Słuchałem i mało tego przypilnuję, żeby postulaty gdzieś nie przepadły ! Warto żeby koledzy z innych kół też wiercili dziurę to na pewno się uda :) .

 

Dodatkowo na porcie drzewnym nie będzie już połowów tarlaków (ani na Drwęcy).

 Tak panowie można pozbyć się rybaków może nie od razu wszystkich ale od tego roku nie będzie już żadnych bynajmniej w Toruniu więc może i koledzy z innych rejonów Polski też o to powalczą :)



#23 OFFLINE   PrzemekL

PrzemekL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 285 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 14 grudzień 2015 - 15:25

Było się odezwać :P 

 

Teraz kolej na innych forumowiczów aby działali w realnym świecie a nie narzekali jak jest źle. A widziałem nawet na tym forum kilka takich tematów. Nawet u sąsiadów zza miedzy, że narzekają na jakieś zimowisko na Brdzie. Jak nie będziecie próbować to na pewno się nie uda  :rolleyes:



#24 OFFLINE   PrzemekL

PrzemekL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 285 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 29 sierpień 2016 - 17:13

Można? Można :) Koledzy z koła podziałali. Na wodach PZW Toruń okres ochronny na trocie w Wiśle i Drwęcy ma być zrównany. Przepisy mają wejść w życie od 2017 roku :)

Tak więc jak widać można, ale trzeba być na zebraniu swoich kół. Odzywać się, pytać i się nie bać. A nie narzekać zimą na forum :)



#25 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1821 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 29 sierpień 2016 - 18:13

Brawo, brawo, brawo!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych