Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
OGŁOSZENIE

Rybomania 28-29.11.2015 -Lublin - ZAPROSZENIE



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 29 listopad 2015 - 19:02

Nie wiem czy mi umknęło ale chyba nikt nie wspomniał o bardzo zacnej imprezie odbywającej się "po sąsiedzku" (wejście 100-150m dalej) a pewnie nie jeden będzie żałował że nie zajrzał....

LUBELSKIE TARGI PIW !

 

więcej nie trzeba pisać  %%%%%%%%%%%%%%%%%%55  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:



#82 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4961 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 29 listopad 2015 - 19:05

Wcale nie trzeba było aż tak daleko szukać , a trunki przedniejsze niż piwo były w tej samej hali co rybomania  ;)  ;)  :D  :D  :D  :D


Użytkownik miramar69 edytował ten post 29 listopad 2015 - 19:06


#83 OFFLINE   darogryf

darogryf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 258 postów
  • LokalizacjaGryfino

Napisano 29 listopad 2015 - 20:27

Qrcze ten termin całkowicie zajęty na inną imprezę.



#84 OFFLINE   Norbert 78

Norbert 78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 504 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 29 listopad 2015 - 21:04

Targi bardzo mi się podobały, obejrzałem, pomacałem coś tam zakupiłem. Spróbowałem też pysznej trzyletniej imbirówki.Jeszcze raz dzięki za wejściówkę  :D

 



#85 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 29 listopad 2015 - 21:11

Nie wiem czy mi umknęło ale chyba nikt nie wspomniał o bardzo zacnej imprezie odbywającej się "po sąsiedzku" (wejście 100-150m dalej) a pewnie nie jeden będzie żałował że nie zajrzał....

LUBELSKIE TARGI PIW !

 

więcej nie trzeba pisać  %%%%%%%%%%%%%%%%%%55  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

 

Czasami uda mi się kupić na Śląsku piwo PERŁA, zacne.  :)


  • BOB lubi to

#86 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10151 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 29 listopad 2015 - 21:17

...dla tego tak lubię jeździć do przyjaciół z Lubelszczyzny ... na ich łowiska :D


  • Andrzej Stanek i platynowłosy lubią to

#87 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 29 listopad 2015 - 21:31

NA targach piwek rzemieślniczych spędziłem ostatnie dwie godzinki soboty, warto było. Przegadałem trochę z kilkoma wystawcami, prawdziwi pasjonaci. 

Olo, szkoda, że nie odezwałeś się. 



#88 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 29 listopad 2015 - 21:45

Czasami uda mi się kupić na Śląsku piwo PERŁA, zacne.  :)

Andrzej prawdziwych perełek na LTP nie brakowało ojjjjjj ;) 

szkoda szkoda że ja na bezlepkovych jadę ;)


  • BOB lubi to

#89 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 733 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 29 listopad 2015 - 23:00

Warto też było zajrzeć na stanowisko firmy CADDIS. Chłopaki mieli całkiem spory wybór produktów Simmsa w tym nawet najnowsze modele kurtek, koszul, spodnie. Co prawda sami nie wiedzieli jeszcze co ile kosztuje :-) bo dopiero ruszają z tematem ale można było pooglądać i poprzymierzać. Bardzo fajne są najnowsze modele i kolory koszul GT oraz TriComp ale są bardzo drogie i nie są to modele na każdą sylwetkę ponieważ są bardzo dopasowane do ciała. Mieli też sporo nowych modeli kurtek - Pro Dry, Contender, Bulkley, Guide, G3. Warto było zajrzeć-)

A swoją drogą ktoś wcześniej napisał, że szkoda, że nie udało się skupić forumowiczów JB odwiedzających targi wokół jednego stanowiska pod szyldem JB - no trochę szkoda bo widząc chodziażby po wpisach było sporo ludzi :-) no cóż, może na następnych...:-)
  • pietryk lubi to

#90 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15594 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2015 - 23:03

Buffy na szyję jako znak rozpoznawczy proponuję.



#91 OFFLINE   platynowłosy

platynowłosy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1274 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2015 - 23:46

Witam Panowie

 

Mogę?

Dla mnie świetna impreza. Bo:

 

Spotkałem zacnych Towarzyszy: Remek, Friko, Milupa, Barteksiedlce.

Panowie, ukłon niski i serdeczne podziękowania za szczerą rozmowę. Nawet nie wiecie jak bardzo mi pomogliście.

 

Remek, szacunek za relację live. I za widok torby pełnej skarbów muszkarskich - zainspirowałeś nie tylko mnie.

 

Panowie, zwróciliście już uwagę na ciekawych wystawców, nie będę się powtarzał więc powiem tylko: popieram w pełni.

 

Rozdrażniły mnie:

  -Stoisko DAM-a, do licha zbliża się rok 2016, na cholerę mi katalogi z 2015r? Ściana z przynętami, no proszę Was, dla kogo to było? Jako zwiastun upadku firmy, czy co?

- Cormoran, skromnie. Oczekiwałem po tak prężnej firmie znacznie większego zaangażowania w prezentację swoich ofert. Ładne długonogie modelki to nie wszystko.

- Stoisko WW....hm....na moje ciche zapytanie: Panowie, kiedy zaprosicie Wojtka Charewicza? Dla tego Mistrza przyjechał bym z daleka, usłyszałem w odpowiedzi od Pana zapatrzonego w monitor laptopa i opracowującego zdjęcia: aaaa... musiałby pan sam zapytać Wojtka, dlaczego...

Po takim dictum...pomyślałem sobie: Panie Wojtku, oj panie Wojtku....

 

Brakowało mi ofert w kwestii np:

Kamizelek pneumatycznych-jakby nie patrzeć, ważnych w naszym hobby.

Podbieraków, przede wszystkim składanych, szczupakowych (patrz ocenę Cormorana).

Zapytania o niektóre nowe przynęty wprawiały prezenterów w lekkie zakłopotanie...

 

No dobra, nie jestem za bardzo czepilwy.

 

Pozdrawiam

Alek

 

ps: Remku, podaj proszę nazwę i wielkość owych haków, co je nabyłeś na okoliczność przyszłych OGROMNYCH much i nie tylko.


  • remek i urasenty lubią to

#92 OFFLINE   Bandit

Bandit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaLegionowo
  • Imię:Marcin

Napisano 29 listopad 2015 - 23:55

Lublin odpiscilem swiadomie a widze ze jest czego zalowac. Poznania juz sie doczekac nie moge.

O tych nowych seriach od Mikado tez od znajomego slyszalem wiele dobrego.

Jezeli bedzie stoisko Jerkbait to super. W poprzednich latach tego brakowalo a tez czuje że ze spora grupa forumowiczow sie nieswiadomie mijalem.
  • platynowłosy lubi to

#93 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 30 listopad 2015 - 08:35

Olo, szkoda, że nie odezwałeś się.


No szkoda :( Przyznam, że Cie wypatrywałem ale nie wypatrzyłem. Z Krzyśkiem Zielińskim się spotkałem, sądziłem że będziecie razem chodzić na targach. Nie było Cię to załozyłem że coś wypadło i nie przyjechałeś. Friko też mi gdzieś mignął i się zawieruszył później :)
 

Warto też było zajrzeć na stanowisko firmy CADDIS. Chłopaki mieli całkiem spory wybór produktów Simmsa w tym nawet najnowsze modele kurtek, koszul, spodnie.


Fakt, też rzuciła mi się w oczy duża jak na nasze warunki oferta Simmsa. Na stoisku Salara też sporo tego było.

#94 OFFLINE   Bugi86

Bugi86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Maciej

Napisano 30 listopad 2015 - 08:36

Jakby w gadżetach jerkbait udałoby się zrobić kaszkietówki z logo (może z nickiem nawet? ;) )to myślę, że byłoby dużo łatwiej się odnaleźć ;)



#95 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 30 listopad 2015 - 08:50

Panowie ok ... dostaliśmy taką możliwość by w Poznaniu zrobić stoisko. Natomiast po targach i po ich charakterze głównie sprzedażowym mam pewne wątpliwości co miałbym tam prezentować. Może podpowiecie co byście tam widzieli?
  • sslonio lubi to

#96 OFFLINE   Framuga

Framuga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki
  • Imię:Julian Fram.Budu
  • Nazwisko:Radek Kot

Napisano 30 listopad 2015 - 09:12

Panowie ok ... dostaliśmy taką możliwość by w Poznaniu zrobić stoisko. Natomiast po targach i po ich charakterze głównie sprzedażowym mam pewne wątpliwości co miałbym tam prezentować. Może podpowiecie co byście tam widzieli?


jak to co idee C&R oraz SF.
  • remek i ibait lubią to

#97 OFFLINE   platynowłosy

platynowłosy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1274 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 listopad 2015 - 09:16

Cześć Remku

 

Jak to co?

1) 2-3 stoliczki, mały barek a na nim kawa, herbata. Gadżety JB.

2) Podium, co by odwiedzający mogli sobie zrobić zdjęcia z naszymi Mistrzami.

3) Mamy czas-przeprowadzić sondaż jakie przynęty, kije, kręcioły będą hitem w nowym sezonie i dalej to już można temat rozwijać.

4) Wielu naszych Kolegów to świetni, doświadczeni i pełni pomysłów rod- i lurebuilderzy. Zróbmy coś na wzór Jerkbaitowego mini Mrzeżyna (przepraszam Daniela, że używam jego pomysłu jako wzorca). Wielu z nich jest nieznanych szerszemu ogółowi wędkarzy, niech Chłopaki wypłyną na szersze wody.

5) Paru z nas chętnie by opowiedziało o swoich łowiskach, w PL i zagranicą i zaprosiło innych Kolegów na wspólne wyprawy. Np jako guidowie.

6) Prezentacje sprzętu foto-video, który sprawdza się w różnych warunkach wodno-pogodowych.

 

A w ogóle, to fajnie by było, gdybyśmy po prostu mieli swój punkt kontaktowy.

 

 

Pozdrawiam

Alek



#98 OFFLINE   MichałM

MichałM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Michał

Napisano 30 listopad 2015 - 13:36

Wydaje mi się że wystarczy stół i kilka krzeseł, więcej nam do szczęścia nie będzie potrzeba  ;)



#99 OFFLINE   Bednar14

Bednar14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Bednarek

Napisano 30 listopad 2015 - 15:30

Co do tych fajnych wędeczek mikado na 2016 rok to w sklepach mają być od lutego przyszłego roku, taką informację uzyskałem na stoisku Mikado w sobotę a spiny naprawdę fajne. Na mnie duże wrażenie zrobiły również kije Gunki oraz Graphiteleader i oczywiście sprzęt Sakury (jedna wróciła ze mną do domu, fajna okoniowa szpada) :D . Impreza świetna, w przyszłym roku znów mam zamiar odwiedzić. :)



#100 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 733 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 30 listopad 2015 - 16:01

Lucio sprzedawał koszulki i bluzy a miał nawet namiot :-)
Myślę, że dla JB stolik i kilka krzesełek w zupełności by wystarczyło.
  • remek lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ogłoszenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych