Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Shimano beast master 10-30g czy daiwa exceler 10-40g?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Morinio

Morinio

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 lipiec 2010 - 15:33

Witam. Mam zamiar kupić nowy spinning. Zastanawiam się nad tymi dwoma. Łowię z łódki szczupaki na 10-15cm gumy (zastanawiam się czy bm nie będzie zbyt miękki aby podbić gumę), woblery 10-12cm i wirówki nr 5.

#2 OFFLINE   Mirek*

Mirek*

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaHajnówka

Napisano 31 lipiec 2010 - 20:45

Witam

Posiadam shimano beast mastera więc parę spraw koledze mogę naświetlić. Jest to wersja 240cm/50gr do połowu z łodzi. Pierwsze moje wrażenia już w sklepie bardzo pozytywne, kijek idealnie leży w ręku, ma dość szybką akcję, dobrze ładuje podczas wyrzutu; bardzo pozytywnie się o tym kiju wypowiadają moi koledzy, którzy biorą porzucać tym kijem... Z tym, że jest jedno ale ja tym kijem wędkuję cały dzień lub parę godzin, koledzy rzucą parę razy i jest ok a nawet bardzo. Ja natomiast potrzebuję w tej wędce mocniejszego chwytu przy kołowrotku, to ma być wędka szczupakowa a nie kleniowo-jaźiowa{choć ten, który jest też jest dobry, jednym odpowiada drugim mniej ale jest ok}
Proponuję wziąć to pod uwagę i poprosić sprzedawcę czy pozwoli zamontować kołowrotek ... dopiero wtedy sam stwierdzisz, który wolisz. A zachwyt lub rozpacz oby nie dopiero przyjdzie nad wodą.
Pozdrawiam Mirek
http://images37.fotosik.pl/290/cc98739980ad51cfmed.jpg

http://images36.fotosik.pl/182/5ef1db4209072593med.jpg


#3 OFFLINE   Morinio

Morinio

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 sierpień 2010 - 19:29

Mam też pytanie. Czy beastmaster nie jest tzn. kluchą bo słyszałem też takie opinie o nim. A że zdarza mi się łowić z opadu nie wiem czy będzie spokojnie dało się podbić gumę?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych