Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dzisiejsza Szwecja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1644 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 21 listopad 2015 - 21:37

Hej,

poczytałem to:

http://wiadomosci.ga...y.html#MTstream

 

a jak co roku planuje na przyszły być ze dwa razy.... przyznam, ze trochę z obawa a wy? Może zbyt podatny jestem na inf medialne?


  • coma lubi to

#2 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1644 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 21 listopad 2015 - 21:51

Sporo tu jest Kolegów mieszkających w SE... może cos napiszecie jak to  wielokulturowe wspołzycie wyglada na miejscu, na co dzień....


  • platynowłosy lubi to

#3 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15606 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 listopad 2015 - 21:52

Tutaj mała wymiana poglądów. Zamknięta. Trzeba uważać.

 

http://jerkbait.pl/t...pewne-bezrybie/

 

 

Poszli po rozum do głowy? 


Użytkownik godski edytował ten post 21 listopad 2015 - 21:53


#4 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 21 listopad 2015 - 21:59

Nie chcę mówić "a nie mówiłem" :

http://jerkbait.pl/t...ybie/?p=1535886



#5 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 21 listopad 2015 - 22:00

@ygloo, ja również planowałem wyjazd <_<.
Zdaje się że nie tylko Szwedzi zaczynają mieć tego multi-kulti po dziurki w nosie, Niemcy również.
Oczywiście poprawna tv takich wieści nie pokaże.

Użytkownik Zwierzu edytował ten post 21 listopad 2015 - 22:01


#6 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 listopad 2015 - 22:10

Oczywiście poprawna tv takich wieści nie pokaże.


Niedługo telewizja publiczna zostanie "uwolniona" spod obcych interesów to się w końcu dowiemy co się na świecie dzieje;-)

Co do szwedzkiego multikulti m.liveleak.com/view?i=759_1434577072

#7 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 21 listopad 2015 - 22:18

Przykro mi to mówić o ludziach, ale niestety większość pseudo "imigrantów" wpływających do europy to dzicz, która ze względu na wpajaną im od kołyski ekspansywną ideologię pragnie stać się główną siłą na świecie zaprowadzając prawo szariatu wszędzie gdzie tylko się da jako jedyne słuszne.

 

Oni nigdy się z nami nie zasymilują, bo po prostu nie mają takich ambicji, wręcz przeciwnie to my mamy się asymilować do ich tradycji kulturowych a przykłady na poparcie mojej tezy widoczne są coraz wyraźniej w krajach gdzie powoli przepełnia się masa krytyczna liczby muzłumanów względem tubylców.

 

Mam tylko nadzieję, że Europa wreszcie się ocknie i zaprzestanie tego szaleństwa zanim te wszystkie martwiące się o biednych "uchodźców" liberalne dzienniki i liberalne media oraz ich równościowe parady spłyną wyzwoloną od ksenofobii i liberalną krwią a odżegnujący się od prawa szariatu będą kamienowani na alejach jerozolimskich płytami chodnikowymi.


Użytkownik Tomek88 edytował ten post 21 listopad 2015 - 22:26


#8 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1644 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 21 listopad 2015 - 22:33

Panowie, bo się znowu zamknie.... jak wejda emocje.

Nie chodzi o ogolne diagnozowanie, nie chodzi o poglądy tylko o to jak tam jest teraz, co pisza, co się dzieje.  W zeszłym roku czekałem na lotnisku Landvetter ok 4 godz, mogłem się rozgladnąć i wszędzie kolorowi a ta europejska białość to może z 10%



#9 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 21 listopad 2015 - 22:39

Nie wiem w czym masz problem , oni nie jeżdżą na ryby .... za wyjątkiem jednego w kanalgratisdotse :P


Użytkownik m a t edytował ten post 21 listopad 2015 - 22:40


#10 OFFLINE   MIGOTKA

MIGOTKA

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1193 postów
  • LokalizacjaDal niedaleko Oslo
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:szymczak

Napisano 21 listopad 2015 - 22:45

Panowie, bo się znowu zamknie.... jak wejda emocje.

Nie chodzi o ogolne diagnozowanie, nie chodzi o poglądy tylko o to jak tam jest teraz, co pisza, co się dzieje.  W zeszłym roku czekałem na lotnisku Landvetter ok 4 godz, mogłem się rozgladnąć i wszędzie kolorowi a ta europejska białość to może z 10%

Dziwisz się że ludzie piszą  takie rzeczy?

Mają już dosyć tego że na siłę się nam serwuje coś czego prawie nikt nie chce.

I jeszcze pięknie nam sie to "gu..." zawija w  śliczny  papierek i na siłe wpycha serwując bzdety  że  to większość tego chce a ci co są przeciwni( czyli de facto my sami  ) to śmierdzące gnojem ćwoki  z zapizdowa ( Przepraszam za słownictwo)



#11 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1644 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 21 listopad 2015 - 22:48

Mój ukochany camping Harjaro nad Malarenem....  jest teraz ośrodkiem dla uchodźców... i to jest konkret :(

 

kalle7.jpg


  • wobler129 lubi to

#12 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 21 listopad 2015 - 22:54

Mój ukochany camping Harjaro nad Malarenem....  jest teraz ośrodkiem dla uchodźców... i to jest konkret :(

 

 

Chyba żartujesz?! Parę pięknych wyjazdów wędkarskich tam zaliczyłem. Nawet z kolegami zastanawialiśmy się czy nie wyjechać tam ponownie? I co? dupa!!!! 



#13 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 21 listopad 2015 - 22:54

Za portalem Defence24 ""Żołnierze uczyli się, jak obronić imigrantów przed Polakami": Właśnie odbywają się kontrowersyjne ćwiczenia Grup Bojowych UE. Kontrowersje wzbudza scenariusz ćwiczeń, które stawiają uchodźców w roli ofiar, pomimo kryminalnych zachowań, np. kradzieży i napadów na miejscowe sklepy. Lokalni mieszkańcy mają uchodzić za agresorów, próbując wziąć odwet na uchodźcach.  "W ostatnim tygodniu w Drawsku odbyły się pod kryptonimem Common Challenge-15 ćwiczenia wojskowe Grup Bojowych Unii Europejskiej. Żołnierze uczyli się, jak obronić uchodźców przed Polakami. Nie poprawi sytuacji Polaków i innych Europejczyków fakt, że unijna komisarz Elżbieta Bieńkowska postuluje kolejne ograniczenia w udzielaniu pozwoleń na broń."

Słabo mi jak czytam takie rewelacje...sami się wykończymy na zasadzie implozji a muzłumanie dokończą dzieła, dlaczego Izrael im nie zrobi obozów u siebie, nie musieli by przepływać i zaprzedawać majątków dla przemytników ludzi.


  • coma i grzesiekp. lubią to

#14 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1644 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 21 listopad 2015 - 23:02

Bob1.... Harjaro zbite dechami, to zdjęcia z mojej ostatniej wizyty....  nocleg mielismy jednak po drugiej stronie zatoki, w ośrodku tylko slipowalismy łodz.... Pusto głucho, oni jednej przyczepy campingowej które kiedys były na stałe....  A miejsce tętniło życiem....  kiedys

Załączone pliki



#15 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 listopad 2015 - 23:06

Słabo mi jak czytam takie rewelacje...sami się wykończymy na zasadzie implozji a muzłumanie dokończą dzieła, dlaczego Izrael im nie zrobi obozów u siebie, nie musieli by przepływać i zaprzedawać majątków dla przemytników ludzi.


Bo Izrael woli ich ściągnąć swoimi długimi mackami do Europy. Nie po to od lat pozbywają się "swoich" Arabów żeby teraz importować innych.

Użytkownik Pickerel edytował ten post 21 listopad 2015 - 23:07

  • Rebel64 lubi to

#16 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10162 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 21 listopad 2015 - 23:08

Zawsze, w zależności od składu mieszkałem w którymś z tych dużych domów. Statek przy przystani. A w zależności od warunków pogodowych-w prawo w zatokę lub w lewo na otwartą, bezkresną wodę...płakać się chce :(

PS moje piękne wspomnienia nie pasują do tego wątku


Użytkownik BOB1 edytował ten post 21 listopad 2015 - 23:09


#17 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1644 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 21 listopad 2015 - 23:15

To już historia

Załączony plik  Malaren Wrzesień 2009 034.jpg   80,95 KB   16 Ilość pobrań

 

 



#18 OFFLINE   theYard

theYard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:K.

Napisano 22 listopad 2015 - 16:42

A czy już wiadomo do których ośrodków trafią w Polsce ? Zaraz się okaże, że na Mazury nie będzie można jeździć.

#19 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1644 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 24 listopad 2015 - 09:23

Rozmawialem z Kolega, ktory od ponad 10 lat jezdzi autem po SE z racji zawodu, z ostatniego roku ma bardzo duzo cennych uwag, ktore moga nam wszystkim pomoc w drodze na ryby. Mysle ze niedlugo napisze tu, bo teraz wlasnie jedzie po Szwecji....
  • platynowłosy i gulf lubią to

#20 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 24 listopad 2015 - 12:12

Dzisiejsza Szwecja - jutrzejsza Europa. Szwedzi sa trendseterami wielu nowinek...spolecznych, ekonomicznych, filozoficznych, tam juz gdzies tak od lat 50-tych XX wieku trwa wielki eksperyment. Wystarczy siegnac do materialow edukacyjnych, jakie kierowane sa do najmlodszych. Niestety, rozlazlo sie to po swiecie, Anglicy, Amerykanie, Niemcy, Holendrzy, Dunczycy, Francuzi...slabi sa w tej swojej niby szlachetnej naiwnosci 😐