Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zatoka Pucka- Troć.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Bobby0404

Bobby0404

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 410 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 09:36

Witam

Wybieram się do Trójmiasta i nie wiem czy przy okazji nie wypłynąć na ryby na zatokę- mam na myśli troć, łososia i dorsza. Mogę zabrać małą łódkę z silnikiem. Jak myślicie, jest sens? Najbardziej troć mi chodzi po głowie- raz próbowałem na wiosnę i mi się spodobało. Pytanie, czy troć jest teraz blisko brzegu i warto zawracać sobie głowę?

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź.

Pozdrawiam

Bobby0404



#2 OFFLINE   slawito

slawito

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Sławek

Napisano 01 grudzień 2015 - 10:17

Zobacz kolego prognozy pogody. Póki co u nas mocno wieje i nic lepiej się nie zapowiada więc ta mała łódka na zatokę to trochę słaby pomysł.

Poza tym na troć w morzu (w rejonie Trójmiasta) dopiero od dziś zaczynamy polować, więc ciężko stwierdzić gdzie teraz się kręci...



#3 OFFLINE   Bobby0404

Bobby0404

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 410 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 11:40

Widzę, że na razie dmucha, ale może się uspokoi do weekendu, zobaczymy. A w poprzednich latach dobre były efekty w grudniu? Z tego co słyszałem, to dorsze o tej porze roku podchodzą bliżej brzegu. Może jak troci nie będzie to za dorszykiem będzie można popukać o dno.

#4 OFFLINE   tubis

tubis

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 116 postów
  • Lokalizacjatam gdzie plynie woda
  • Imię:Adam

Napisano 01 grudzień 2015 - 12:54

Ja uskuteczniłem takie łowienie dokładnie rok temu o podobnej porze. Jeśli nie masz dobrej jednostki nie ryzykuj. 

Co prawda ja złowiłem kilka dorszy ale byłem dużą 5 metrową jednostką. 



#5 OFFLINE   Bobby0404

Bobby0404

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 410 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 14:06

Łódkę mam mniejszą, ale przy dobrej pogodzie była super zabawa wiosną. Wiadomo, że przy dużej fali nie wypłynę, bo niebezpiecznie, a do tego średnia przyjemność. Pytam tylko, czy o tej porze jest sens się bawić na morzu i gdzie ew. szukać ryb.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych