Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Owiane tajemnicą Hechten Zee


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 17 grudzień 2015 - 08:38

Pozwolicie, że wkleję jeszcze parę zdjęć i nie obrażajcie się, ale nie mam zamiaru nikomu udowadniać co jest co :)  I pozwólcie, że nie będę zdradzał gdzie wypożyczyć łódź, jak licencję, namiary GPS itp. :) 

 

c1e4ac6c3b8672d8med.jpg

 

6891bb244ded7bc2med.jpg



#22 OFFLINE   Zbigart

Zbigart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 10:14

Chcesz wypożyczyć łódź ? 

Proszę :  http://bodden-angeln...svermietung.php

 

Chcesz pływać z przewodnikiem ?

Proszę : http://bodden-angeln...eie_termine.php

 

Z.



#23 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3493 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 17:55

Czytam i tak się zastanawiam czy ja nie łapię ironii w niektórych wypowiedziach czy co? :P

 

Rugia tajemniczym jeziorem? Chyba ciężko o bardziej rozreklamowane łowisko szczupaków w ostatnich latach :)

Jednak fakt faktem - wielka woda, wielkie rybska :)



#24 OFFLINE   Radek_Olsztyn

Radek_Olsztyn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 174 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Radek

Napisano 17 grudzień 2015 - 18:13

Wiem,że nie cytuje się zdjęć, ale dla Typowego Janusza chyba można zrobić wyjątek ? :) Ładny garbus, moje marzenie- gratuluję !


 

 

c1e4ac6c3b8672d8med.jpg

 

 


  • wobler129 lubi to

#25 OFFLINE   bolek69

bolek69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 19:33

Tutaj są fotki z Rugii , trochę drzew mają :

http://bodden-angeln...und-zander.html

http://bodden-angeln...fotos_hecht.php

Z.

 

Gdyby to była Rugia to dawno bym poznał bo byłem tam parę razy. Zdjęcia z drzewami, które załączyłeś nie są z Rugii tylko dość dobrze znanej niemieckiej rzeki.

Rozumiem, że kolega Wobler jest chętny tylko do chwalenia się zdjęciami, a już namiarów na miejscówkę nie poda. Trudno rozumiem. Może ktoś inny mógłby mnie naprowadzić. Może być na priv. W zamian oferuję dwie fajne mety na sandacze w Niemczech.



#26 OFFLINE   Zbigart

Zbigart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 19:41

Gdyby to była Rugia to dawno bym poznał bo byłem tam parę razy. Zdjęcia z drzewami, które załączyłeś nie są z Rugii tylko dość dobrze znanej niemieckiej rzeki.

Rozumiem, że kolega Wobler jest chętny tylko do chwalenia się zdjęciami, a już namiarów na miejscówkę nie poda. Trudno rozumiem. Może ktoś inny mógłby mnie naprowadzić. Może być na priv. W zamian oferuję dwie fajne mety na sandacze w Niemczech.

Tak ? 

Przeczytaj nagłówek nad zdjęciami ;) .

Z

 

A tu masz mapę gdzie łowić ryby:

http://www.ruegen.de...polowu-ryb.html


Użytkownik Zbigart edytował ten post 17 grudzień 2015 - 19:52

  • wojciiech lubi to

#27 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 17 grudzień 2015 - 22:35

Gratuluję ryb,

Hechten See sam sobie zlokalizuję na niemieckich stronkach i forach :P



#28 OFFLINE   AdamCh

AdamCh

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 906 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Adam

Napisano 18 grudzień 2015 - 12:36

...


Użytkownik chojny83 edytował ten post 18 grudzień 2015 - 12:44


#29 OFFLINE   pitfish

pitfish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 289 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 18 grudzień 2015 - 16:06

w WW jest art o hehten zee



#30 OFFLINE   bolek69

bolek69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 19:12

Tak ? 

Przeczytaj nagłówek nad zdjęciami ;) .

Z

 

A tu masz mapę gdzie łowić ryby:

http://www.ruegen.de...polowu-ryb.html

 

Kolego co jest napisane nad zdjęciami? Nie obraź się ale nie potrzebnie wypowiadasz się w temacie, o którym nie masz pojęcia. Po twojej wypowiedzi wiem, że na Rugii nigdy nie byłeś. Baza przewodników, którą podałeś jest na Rugii, ale łowią nie tylko tam.  Kolego pitfish, w którym WW jest artykuł o Hechten Zee? coś sensownego jest tam napisane?



#31 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 grudzień 2015 - 19:38

Kolego co jest napisane nad zdjęciami? Nie obraź się ale nie potrzebnie wypowiadasz się w temacie, o którym nie masz pojęcia. Po twojej wypowiedzi wiem, że na Rugii nigdy nie byłeś. Baza przewodników, którą podałeś jest na Rugii, ale łowią nie tylko tam. Kolego pitfish, w którym WW jest artykuł o Hechten Zee? coś sensownego jest tam napisane?


4 posty z oczekiwaniami i zadaniami w 1 temacie ? Natarczywy ton glodnego infomacji ?
Jak nie zmienisz podejscia do forum to nie wroze Ci dlugiej kariery na j.Pl

A moze tej kariery nie planujesz ? :(

Pozdrawiam I pod rozwage
  • coma lubi to

#32 OFFLINE   Zbigart

Zbigart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 71 postów

Napisano 22 grudzień 2015 - 19:50

Kolego co jest napisane nad zdjęciami? Nie obraź się ale nie potrzebnie wypowiadasz się w temacie, o którym nie masz pojęcia. Po twojej wypowiedzi wiem, że na Rugii nigdy nie byłeś. Baza przewodników, którą podałeś jest na Rugii, ale łowią nie tylko tam.  Kolego pitfish, w którym WW jest artykuł o Hechten Zee? coś sensownego jest tam napisane?

Witam

Zadziwiająca nerwowość kolegi na temat Rugii.Ktoś napisał na temat Twojego tajnego łowiska ?

Z tego co piszesz rozumiem że nie znasz języka niemieckiego , tytuł głosi : My organizujemy Wasze wyprawy wędkarskie na Rugii .

Jeżeli chodzi o mnie to na Rugii byłem kilka ,a może nawet kilkanaście razy , ale po co komu to liczyć ?.

Pozdrawiam Z.


  • mifek lubi to

#33 OFFLINE   bolek69

bolek69

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 grudzień 2015 - 13:54

Witam

Zadziwiająca nerwowość kolegi na temat Rugii.Ktoś napisał na temat Twojego tajnego łowiska ?

Z tego co piszesz rozumiem że nie znasz języka niemieckiego , tytuł głosi : My organizujemy Wasze wyprawy wędkarskie na Rugii .

Jeżeli chodzi o mnie to na Rugii byłem kilka ,a może nawet kilkanaście razy , ale po co komu to liczyć ?.

Pozdrawiam Z.

 

Nie mam zamiaru się spierać z tobą kolego. Pewnie wiesz lepiej.

Pływałem z wieloma przewodnikami w PL i zagranicą. Dla marketingu robi się różne rzeczy. Przewodnicy ze złowioną rybą potrafią pływać kilometr a nawet więcej by zrobić zdjęcie w innym miejscu niż została złowiona. Ktoś kto zarabia pieniądze nie będzie miejscówek oddawał za darmo na fotkach. Zdjęcia z sandaczami i okoniami na stronie, którą podałeś nie są z Rugii tylko rzeki na którą przewodnicy też łowią. Obecnie po świeżej wlewce słonej wody do Bałtyku ciężko jest o sensowne wyniki. Tak samo było na końcówce zeszłego sezonu i początku 2015.

Co do Hechten Zee to dzięki uprzejmości jednego z kolegów dostałem informacje z kim się umówić na wędkowanie. Kosztowało mnie to parę złotych ale dla mnie pieniądze nie mają znaczenia jeśli w grę wchodzą wielkie ryby.


  • niedzwiecki lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych