Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Boleniowe rozpoczęcie sezonu 2006 - nowy artykuł


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,395 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 17 May 2006 - 10:14

@All,

dziękuję za miłe słowa. Jak wiecie mobilizuje mnie to do dalszej ciężkiej pracy. :mellow:


@Jurek,

tak jak napisał @Friko, piesek wabi się Karat. To stworzenie wychowywane przez naszego przyjaciela Pawła. Niestety psiak miał ostatnio poważną infekcję pokleszczową i prawdę mówiąc ledwo z tego wyszedł. Ale się udało i już powoli nabiera chęci do zabawy. :D


@Adasio,

to nie okolice Kamieńczyka. Na Bugu jest mnóstwo podobnych miejsc do tych ze zdjęć.


@Klon,

ten wobler to nie Kujawiak. To zupełnie inne tajemne dzieło. :lol:


@Zewu,

pierwsze kontakty z wiślanymi bolkami idą bardzo słabo. Ja i @Wujek mamy na razie po jednym na rozkładzie. Co prawda mam namierzone ładne zgrupowanie bolków ale jadę jutro do Szwecji i chyba ich nie połowię. No chyba, że będą tam jeszcze jak wrócę. Szanse zostawiam @Wujkowi i trzymam kciuki. :mellow:


#22 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5,827 posts
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Posted 17 May 2006 - 17:17

Sebek będę się starał i mam nadzieję że na staraniach się nie skończy :D Pamiętaj Ty łowisz metrówę a ja bolka >80 :mellow:
Zewu, z bolkami na razie kiepsko, co prawda już widziałem niezłe ataki ale w trudnych miejscach, jeszcze na wolniakach. Rapy jeszcze nie weszły na powaznie w przelewy co niestety przedkłada się na wyniki. Jak na razie zaliczyłem jedną 60, ale po widowiskowym braniu 2m od nóg. Pocieszmy się że rapy dopiero się zaczynają. Jak tam kijek? Pozdr W

#23 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,338 posts
  • LokalizacjaChicago

Posted 18 May 2006 - 05:39

Dziekuje Friko i Rognis za podanie imienia tego tropiciela sladow :D Mam jednego glidera od Yokozuny bez nazwy , wiec dam mu imie Karat na czesc pieska , powinien przejac cechy tropicielskie i szukac szczupakow a moze i muskie wytropi hi,hi,hi B)

#24 OFFLINE   zewu

zewu

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 359 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 18 May 2006 - 09:22

@Rognis @Wujek

Też mi idzie z rapami jak po grudzie, stąd moje pytanie.

@Wujek

Napisałem Ci na priva elaborat nt. Batsona. Nie czytałeś?