Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Savage Gear - pytania, informacje, opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1736 odpowiedzi w tym temacie

#541 OFFLINE   Kuballa44

Kuballa44

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 701 postów
  • Imię:K

Napisano 17 czerwiec 2016 - 16:36

Adrian płacąc  około 500 zł za kij akceptujesz krzywo wklejone przelotki? Jak dla mnie to niedopuszczalne, ok, jakby kij kosztował 150 to może bym przyknał oko, ale wątpie, wydajemy nasze ciężko zarobione pieniążki za coś co jest niedopracowane?
Jak dla mnie to przymykanie oka na niedoróbki powoduje że kontrola jakości kładzie chu*a na swojej robocie i przez to właśnie trafiają do nas niedoróbki.

Ogółem to jestem wpieniony bo ponad 2 miesiące jestem bez kija i bez hajsu. W poniedziałek sklep dzwoni do serwisu, sam też skrobnąłem maila, ciekawe co powie serwis.
Jak sie wku* to ich obsmaruje na fb, zobaczymy jak sie wtedy zorganizują. :D



#542 OFFLINE   dolot

dolot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kozieł

Napisano 17 czerwiec 2016 - 16:48

Kolega w SG LRF też miał krzywo wklejoną przelotke, jak oddał na gwarancję to mu odpisali, że chce ich naciągnąć na kasę. zwyczajna paranoja na dodatek czekał na wędkę ponad 2 miesiące a naprawy nie wykonali.

#543 OFFLINE   marcin186

marcin186

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 544 postów
  • LokalizacjaRadom
  • Imię:Marcin

Napisano 17 czerwiec 2016 - 19:25

Jak tylko pojawiła się na polskim rynku seria parabellum chciałem kupić model 2,79m 3-16g. Zamówiłem kij przez internet, na moje szczęście sprzedawca był, że tak powiem z prawdziwego zdarzenia i poinformował mnie, że niestety z dwóch sztuk jakie ma na stanie oba mają defekt w postaci krzywo osadzonych przelotek,co sam dopiero przed pakowaniem zauważył.
Zrezygnowałem z kija gdyż w premierowej serii takie niedoróbki to jawne kpiny z potencjalnego klienta.
Skoro już na samym starcie wypuszczali takie kwiatki to widać mają klienta w głębokim poważaniu.

#544 OFFLINE   mav3rick

mav3rick

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 postów
  • LokalizacjaPrzewóz
  • Imię:Emil

Napisano 17 czerwiec 2016 - 21:46

Miałem kiedyś MPP Soft Lurę 2,74 10-30... Bardzo lekki kijek, ale jest to wklejanka. Tak jak krótsze MPP, która nią są wklejką bardzo mi leżą, tak ten jakoś nie odchodził i go sprzedałem po 3 miesiącach...

Także musisz koniecznie go sprawdzić.

Na następny dzień po moim poście stałem się właścicielem tego kija. Jak dla mnie bomba, praktycznie zero wypięć, lekki i czuły. Dla mnie ogromny skok zważywszy na fakt, że przeszedłem z Catany na tego patyka.

#545 OFFLINE   Houdini

Houdini

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 26 czerwiec 2016 - 09:47

Na następny dzień po moim poście stałem się właścicielem tego kija. Jak dla mnie bomba, praktycznie zero wypięć, lekki i czuły. Dla mnie ogromny skok zważywszy na fakt, że przeszedłem z Catany na tego patyka.

Potwierdzam, że to fajny kij. Używałem do opadu i sprawdzał się całkiem nieźle. Dodam tylko, że 2,74 10-30 na pewno nie jest wklejanką... ;)



#546 OFFLINE   VOJT@S

VOJT@S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:Buczkowski

Napisano 26 czerwiec 2016 - 12:38

Witam posiada ktoś może Black Savage Drop shot 223m cw 2-12g rozmyślam nad tym modelem do połowu okoni paprochami na główkach 3g i obrotówkami do nr 2,i czy jest to wklejka czy cały blank?



#547 OFFLINE   rally_Wojtek

rally_Wojtek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 247 postów
  • Lokalizacjapiękne Podkarpacie :)
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:K

Napisano 26 czerwiec 2016 - 14:20

Też pytałem i sprawdziłem w sklepie, szczyt wklejony, ale wygląda na kijek który pociągnie i wobka i obrotka 1-2. Nie wiem jak z czuciem.
Tyle wiem co potelepałem w sklepie:)

#548 OFFLINE   Robert.Bart

Robert.Bart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaBartoszyce

Napisano 04 sierpień 2016 - 10:54

Witam mam pytanie odnośnie walorów użytkowych kija Savage Gear custom verticale cast do 60 g. Dziękuję za informacje.

#549 OFFLINE   deywed12

deywed12

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaPyskowice/Śląskie
  • Imię:Dawid

Napisano 04 sierpień 2016 - 13:07

Adrian płacąc  około 500 zł za kij akceptujesz krzywo wklejone przelotki? Jak dla mnie to niedopuszczalne, ok, jakby kij kosztował 150 to może bym przyknał oko, ale wątpie, wydajemy nasze ciężko zarobione pieniążki za coś co jest niedopracowane?
Jak dla mnie to przymykanie oka na niedoróbki powoduje że kontrola jakości kładzie chu*a na swojej robocie i przez to właśnie trafiają do nas niedoróbki.

Ogółem to jestem wpieniony bo ponad 2 miesiące jestem bez kija i bez hajsu. W poniedziałek sklep dzwoni do serwisu, sam też skrobnąłem maila, ciekawe co powie serwis.
Jak sie wku* to ich obsmaruje na fb, zobaczymy jak sie wtedy zorganizują. :D


Hmm mam st.Croixa Avida i też ma krzywe przelotki, głupia sprawa ale znajomy ma 2 Avidy z tą samą dolegliwością :D Firmy chyba przyzwyczajają nas do niedokładności w produkcji 



#550 OFFLINE   raist

raist

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 11 sierpień 2016 - 18:12

Witam. Uzywa ktos savage black savage spin 231cm cw. 9-32g ? Prosilbym o opinie o tym konkretnym modelu.

Użytkownik raist edytował ten post 11 sierpień 2016 - 18:13


#551 OFFLINE   darkonis

darkonis

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • LokalizacjaGiżycko
  • Imię:Darek

Napisano 15 sierpień 2016 - 04:40

Nas

 

Hmm mam st.Croixa Avida i też ma krzywe przelotki, głupia sprawa ale znajomy ma 2 Avidy z tą samą dolegliwością :D Firmy chyba przyzwyczajają nas do niedokładności w produkcji 

Nas? chyba nas Polaków bo wątpię żeby na swój rynek coś takiego wypuściły ...Ja bym takiego kija nie przyjął za taka kasę .. Już wole rodzime produkcje z niższej półki lub sam sobie złożyć kij ....



#552 OFFLINE   Jozin

Jozin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • LokalizacjaWędkarska Pustynia

Napisano 15 sierpień 2016 - 08:26

Użytkując ten kij od maja do połowu boleni nie zauważyłem żeby im przeszkadzały te krzywo wklejone przelotki więc mnie tym bardziej ;)

#553 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 sierpień 2016 - 12:56

Nas

 

Nas? chyba nas Polaków bo wątpię żeby na swój rynek coś takiego wypuściły ...Ja bym takiego kija nie przyjął za taka kasę .. Już wole rodzime produkcje z niższej półki lub sam sobie złożyć kij ....

 

I tu się zgadzamy w 100%

 

Osobiście nawet kupując szczoteczkę do zębów sprawdzam,czy

ma równo osadzone włosie.  ;) 

Znam jednak gościa,który zakupił borona z koślawą szczytówką

i nadal publicznie wychwala wędzisko i producenta. ???


  • Kuballa44 lubi to

#554 OFFLINE   raist

raist

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 15 sierpień 2016 - 13:43

Czesc, moze kogos zainteresuje opinie o savage gear black savage spin 231cm cw 9-32g. Kupilem w sobote. Jeden wyjazd na sandacza. Miejsce rzeke Lek w nl. Przynety cannibale w rozmiarach 10 I 12cm na glowkach 12 I 14g. Nawinieta plecionka 9kg. Lowilem z brzegu. Po rozpakowaniu wedki troche sie obawialem jak sobie poradzi na rzece. Wydaje sie delikatna ale dala rade. Jest szybka, bardzo ladnie pracuje. Dobrze amortyzuje odjazdy ryby. Jest bardzo czula. Pierwszego zacialem szczupaka +80cm. Doslownie skubnal przynete. Po krotkiej walce wyladowal na brzegu a ja pozbylem sie obaw zwiazanych z delikatnoscia wedki. Wyholowalem jeszcze 3 sandacze. Doskonale czulem kazde branie. Doskonale czulem strukture dna. Kazdy kamyczek, kazda kepe zielska. I na koniec ciekawostka. Holujac sandaczyka takiego 35cm dziabnal go szczupak. Taki na oko 110cm. Dlugo nie chcial go puscic. Trzymal dobre pare minut I wedka doskonale sobie radzila z jego odjazdami. W koncu puscil a pokiereszowany sandaczyk wrocil do wody. Polecam te wedke i wlasnie przymierzam sie do kupna nastepnej 251cm cw 20-60g

Użytkownik raist edytował ten post 15 sierpień 2016 - 13:46


#555 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 15 sierpień 2016 - 14:56

Sandacz przeżył kilka minut szarpania ostrymi jak żyletka zębami szczupaka i do tego wrócił do wody? Nasze krajowe u niektórych nie wytrzymują 3 minut holu i umierają... Zawsze sądziłem, że zed to bardzo delikatna ryba.

 

 

 

Oj grubo...  :rolleyes:



#556 OFFLINE   raist

raist

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 15 sierpień 2016 - 15:02

Nawet nie byl mocno poszarpany. Sam sie zdziwilem.

#557 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 15 sierpień 2016 - 15:31

Ja nadal się dziwię.

#558 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 15 sierpień 2016 - 22:18

Łuska sandacza to nie ludzka skóra. Sandacze to twarde zawodniki. Mnie ta sytuacja nie dziwi.

#559 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 16 sierpień 2016 - 10:27

Spoko :D

#560 OFFLINE   pranagal

pranagal

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów

Napisano 28 sierpień 2016 - 23:51

Adrian płacąc  około 500 zł za kij akceptujesz krzywo wklejone przelotki? Jak dla mnie to niedopuszczalne, ok, jakby kij kosztował 150 to może bym przyknał oko, ale wątpie, wydajemy nasze ciężko zarobione pieniążki za coś co jest niedopracowane?
Jak dla mnie to przymykanie oka na niedoróbki powoduje że kontrola jakości kładzie chu*a na swojej robocie i przez to właśnie trafiają do nas niedoróbki.

Ogółem to jestem wpieniony bo ponad 2 miesiące jestem bez kija i bez hajsu. W poniedziałek sklep dzwoni do serwisu, sam też skrobnąłem maila, ciekawe co powie serwis.
Jak sie wku* to ich obsmaruje na fb, zobaczymy jak sie wtedy zorganizują. :D

 

W pełni się z tobą zgadzam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych