Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Savage Gear - pytania, informacje, opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1736 odpowiedzi w tym temacie

#561 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 29 sierpień 2016 - 06:21

W pełni się z tobą zgadzam

Znafffca... :P


  • lenti20 lubi to

#562 OFFLINE   nitro

nitro

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaTrójmiasto
  • Imię:Pascal
  • Nazwisko:G

Napisano 29 sierpień 2016 - 12:13

Od siebie polecam wędkę Black Savage 2-7g. Cw deczko zaniżone, ale praca kijka na prawdę ładna.

Wyholowałem nim dziś 17 okoni i przyłów w postaci  2 szczupaczków 56cm, i 48cm. Nie zrobiły na kiju wrażenia, a walka była przednia.

 

Co do patyka, wykonany jest przyzwoicie, przelotki prosto wklejone, a chwyt jest naprawdę wygodny. Nie żałuję przesiadki z mikado sicario.


Użytkownik nitro edytował ten post 29 sierpień 2016 - 12:17


#563 OFFLINE   dawidzcm

dawidzcm

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 30 sierpień 2016 - 19:44

Ktoś wie czym się różni parabellum 19O 0-5 cc od wersji wcześniejszej?

#564 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2037 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 30 sierpień 2016 - 20:02

Dłuższa i mocniejsza wersja (Parabellum CC Spin 3-16) różniła się na pewno od poprzednika brakiem uchwytu Fuji, blankiem i przelotkami. Czy czymś jeszcze oraz czy to dotyczy też wersji o którą pytasz nie wiem. Może ktoś jest w stanie porównać.

#565 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3204 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 30 sierpień 2016 - 20:17

Mam wersję 0-7g  i różni się przelotkami a tym samym wagą.

Ich rozmieszczenie też jest inne co wpływa na pracę kija. Ja zauważyłem, że wersja CC jest deczko szybsza od tej starszej (ale to jak najbardziej na plus).


Użytkownik Qcyk edytował ten post 30 sierpień 2016 - 20:18


#566 OFFLINE   Chmura

Chmura

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 10:26

Cześć. Posiada ktoś parabellum cc 2-12? w necie ciężko znaleźć jakąś opinie. Jeśli ktoś może coś powiedzieć na temat tego linka to proszę o info.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

#567 OFFLINE   Chmura

Chmura

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 13:57



Cześć. Posiada ktoś parabellum cc 2-12? w necie ciężko znaleźć jakąś opinie. Jeśli ktoś może coś powiedzieć na temat tego kija to proszę o info.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka




Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

#568 OFFLINE   delux64

delux64

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:delux

Napisano 07 wrzesień 2016 - 16:25

Ja mam ,trzy częsciowy,zarąbisty kij na rzekę na klenia /jazia,okonia,delikatny ale zapas mocy w dolniku ma niezły...niestety miałem go tylko 2 razy na rzece i nie zdążyłem go przetestować należycie,jeszcze to będe robił teraz we wrzesniu, zaczynam urlop wiec przejdzie mam nadzieję test na Odrze... ;)



#569 OFFLINE   Chmura

Chmura

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 18:15

Dzieki niedługo też się zaopaterze w ten kijek

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

#570 OFFLINE   Kuballa44

Kuballa44

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 701 postów
  • Imię:K

Napisano 08 wrzesień 2016 - 20:49

Polecam, super kijek... Klenie 40, 50 z plusem bezproblemowo obsługuje. Fajny zakres przynęt, od najmniejszych woblerków, do minnowów 5 cm itd. :) Bardzo fajny kijek.



#571 OFFLINE   mav3rick

mav3rick

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 postów
  • LokalizacjaPrzewóz
  • Imię:Emil

Napisano 10 wrzesień 2016 - 22:34

A może któryś z kolegów używa SG Black Savage Spin 1.98m 2-7gr i by podzielił się opiniami?

#572 OFFLINE   Persi

Persi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 119 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 13 wrzesień 2016 - 17:05

SG finezze 202cm 4-18g

 

Witam,ostatnio na ebey, kupilem kij jak wyzej. Kij kupilem, jako nowy . Jako ze,( od tego samego sprzedajacego), kupilem inny kij , ten postanowilem sprzedac. Wystawilem go na naszym forum. Kolega ktory chcial kupic ten kij mial pytania o stan przelotek, czy rowno wklejone, nie kilkajace ,brak rysek.Ja nic takiego nie widzialem, ale dalem gwarancje zwrotu pieniedzy , jesli by tak bylo.Kij dotarl do kolegi, z wygladem zewnetrznym bylo wszystko ok. I tu sie zaczyna pytanie. Kolega stwierdzil ze kij ma 9 przelotek zamiast 8. Srednice przelotek ( porownal kij z kijem kolegi) sa innej srednicy. Czy posiadacze tego kija,  mozecie podac  liczbe przelotek i ich srednice? Jak sie na przyszlosc ochronic( jesli to podrobka) przed takimi zakupami, Kij ktory kupilem , dla mnie wygladal na 100% orginalny. Nie mialem  mozliwosci porownania z takim samym. Nigdy sam bym nie wpadl na pomysl ( pewnie jak wiekszosc) liczenia i mierzenia srednic przelotek. Glupio sie czuje jako sprzedajacy.KIj wystawilem w dobrej wierze. Na razie kij jest w Polsce i nie moge zmierzyc przelotek. Bede wdzieczny posiadaczom tego modelu o odpowiedz. Byc moze odezwie sie przedstawiciel SG na Polske. Sam jestem posiadaczem (zadowolonym) czterech (chyba) kiji SG. Z gory dziekuje za odpowiedz.  Pozdrawiam, Adam. :)

 

W jednym ze sklepów spotkałem się z dwoma wersjami tego kija Finezze 4-18 g. starsza wersja jest uzbrojona jest w 8 przelotek drobniejszych a nowsza ma przelotki antysplątaniowe a la Fuji system K. Nawet pokrowce są inne. Stąd jest różnica. Która wersja lepsza? Kto wie. Nowsza wersja może o 1 g pokaże opad mniej czule czyli załóżmy nie od główki 5 g a 6-7 g.


  • adam 13 lubi to

#573 OFFLINE   wicher_dziki_koń

wicher_dziki_koń

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mateusz

Napisano 21 wrzesień 2016 - 19:24

Wie ktoś jak wygląda sprawa z reklamacjami savagegear? Czekam już 3 miesiące i żadnego info na temat odesłanego parabellum cc. :/



#574 OFFLINE   dawidzcm

dawidzcm

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 21 wrzesień 2016 - 19:35

Ja czekam ponad miesiąc, dzwon do Katowic do serwisu tam ci powiedzą co i jak. Ja dostałem informację że coś tam przenoszą i mają zamieszanie.

#575 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 22 wrzesień 2016 - 05:20

Wie ktoś jak wygląda sprawa z reklamacjami savagegear? Czekam już 3 miesiące i żadnego info na temat odesłanego parabellum cc. :/

Ten typ tak ma... :angry:



#576 OFFLINE   wicher_dziki_koń

wicher_dziki_koń

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 676 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Mateusz

Napisano 22 wrzesień 2016 - 06:18

Gdybym wiedział że taki "szybki" jest serwis tej firmy w życiu bym u nich nic nie kupił.
Gdzie tam dzwonić? Na stronie svenden sport klikając w logo savagear przenosi mnie na savage-gear.pl a to jakaś pralnia chemiczna. Po znalezieniu strony Savage Gear w Google ich formularz kontaktowy nie działa, nie da się wysłać wiadomości. :-/

#577 OFFLINE   dawidzcm

dawidzcm

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 22 wrzesień 2016 - 06:37

Dzwon pod ten numer: 32 608 69 56

#578 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 22 wrzesień 2016 - 06:59

Niestety, kupując sprzęt od firm nie krajowych trzeba się liczyć z długimi terminami, choć z krajowymi też bywa różnie. Jak dotąd najszybszą reakcją na reklamację i nie tylko, a także pełnym profesjonalizmem charakteryzuje się serwis JAXON-a.



#579 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 22 wrzesień 2016 - 07:46

Niestety, kupując sprzęt od firm nie krajowych trzeba się liczyć z długimi terminami, choć z krajowymi też bywa różnie. Jak dotąd najszybszą reakcją na reklamację i nie tylko, a także pełnym profesjonalizmem charakteryzuje się serwis JAXON-a.


O wielki znawco! Pełną odpowiedzialność ponosi dystrybutor krajowy firma SportFish a nie ogolnoświatowy Svendsen Sport. Wszystko jest w Polsce. Tak samo twoj hiper super jaxon SportFish kupuje zza granicy i prowadzi DYSTRYBUCJE. Jaxon to nie producent, to importer :D

Aha, ja swoje złamane Finezze i Titanium miałem po 2 tygodniach w domu od momentu wysyłki. O czapce gratis też wspomnę.
  • la-bazooka i coma lubią to

#580 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3746 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 22 wrzesień 2016 - 08:05

Są ludzie i ludziska, niektórzy wszystkowiedzący GURU oczami duszy widzą wszystko, a firmy ze strachu przed nimi obsługują ich na "przedwczoraj". Nie zamierzam dyskutować z ich wszechstronną wiedzą i jasnowidzeniem, nie chcę narazić się na klątwę i rzucenie uroku. :(

 

Gwoli wyjaśnienia, zarówno KONGER, DRAGON, jak i JAXON importują blanki i inne komponenty z dalekiego zachodu, ale finalny produkt powstaje tutaj, w Kraju. Inne firmy jak przykładowo DAIWA, MIKADO, SHIMANO itd itp mają w Polsce tylko przedstawicielstwa, pośredników, czasem umowy serwisowe z krajowymi firmami i dla tego kontakt z nimi jest wydłużony. Z tym trzeba się liczyć nabywając sprzęt sygnowany ich znakiem firmowym.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych