Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ograniczenia na Drwecy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 19 październik 2010 - 08:57

Witam,chcialem sie dowiedziec, czy po zakonczeniu sezonu trociowego 30 wrzesnia obowiazuje calkowity zakaz polowu na odcinku rzeki Drwecy od mlyna w Lubiczu do ujscia do rz.Wisly. Pod rzadami PZW Torun byl to tzw. odcinek gorski i obowiazywal zakaz lowienia do 31.grudnia. Pod rzadami RZGW-Gdansk jest to rzeka nizinna, ale czy obowiazuja jakies ograniczenia.Bo zgodnie z ustawa o Rybactwie na takich rzekach wolno lowic zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Polowu Ryb.to w tym przypadku wolno mi lowic na rzece te ryby ktore nie sa objete okresem ochronym. Czy sa jakies inne zarzadzenia co ja nie wiem co do wprowadzenia calkowitego zakazu polowu. Prosze Kolegow znajacych temat o informacje.Pozdrawiam Kazik Plock


ps.
Prosze nie pomyslec ze chce jezdzic w tym okresie co pisze na Trocie.Jestem za calkowitym zakazem do 31.grudnia.

#2 OFFLINE   tohatsu

tohatsu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 19 październik 2010 - 19:03

W obwodzie dręcwa nr5 obowiązuje teraz całkowity zakaz połowu. Informacja na stronie RZGW gdańsk jest jednoznaczna: Przypomina się, iż zgodnie z ustawą o rybactwie śródlądowym, zabroniony jest połów ryb w obrębach ochronnych, o wymiarach ochronnych oraz w okresach ochronnych. Ustanowione wcześniej obręby ochronne są obowiązujące.
Link do strony http://www.rzgw.gda....nt&path=2,10,76

pozdrawiam

#3 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 19 październik 2010 - 22:51

Dzieki. wiedzialem o obrebie ochronym ale chcalem byc pewny. To dobrze ze nic nie zmienilo sie i nadal obowiazuje calkowity zakaz lowienia.

#4 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 21 październik 2010 - 10:30

ciekawe, czy istnieje też zakaz kontrolowania w tym czasie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych