Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

kto rzadzi rz.Drweca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 19 październik 2010 - 09:20

Witam Kolegow. Czy juz wiadomo cos w sprawie Odwolania sie przez Okreg Torunski do Sadu w sprawie Drwecy, czy doszlo wogole do rozprawy i czy cos wiadomo w tej sprawie. Pozdrawiam Kazik Plock

#2 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 19 październik 2010 - 09:53

moze w temacie Kto rzadzi rz.Drweca napisza koledzy z Okregu u Toruniu. Czy nikogo ta sprawa nie interesuje ?

#3 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 25 październik 2010 - 13:09

...

#4 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 01 listopad 2010 - 21:44

Kolego mi nie chodzi o zezwolenia i lowienie. Tylko chcialem wiedziec co Okreg Torunski zrobil w tej sprawie, cofniecia im zezwolenia na uzytkowanie Rzeki Drwecy i innych wod . Czytac to ja potrafie i doskonale wiem jakie przepisy aktualnie obowiazuja. Dlatego napisalem prowokacyjnie ten temat. Zwrocilem sie do wedkarzy torunskich czy cos wiadomo w tej sprawie i cisza, chyba taki stan rzeczy im odpowiada. Bo dla mnie to nie ma zadnego znaczenia kto jest uzytkownikiem. Ale z samej ciekawosci zapytalem o ten temat.Pozdrawiam

#5 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 02 listopad 2010 - 11:52

...

#6 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 05 listopad 2010 - 22:02

Witam. Wiadomo ze juz wnioski zlozone na przetarg Drwecy. W grudniu powinno byc cos wiadomo w tej sprawie. zostalo piedziesiat pare dni do rozpoczecia sezonu trociowego. Bede czekal na wiesci od Ciebie. Dziekuje i Pozdrawiam. Kazik Plock

#7 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 06 listopad 2010 - 09:35

...

#8 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 07 listopad 2010 - 00:36

Moim zdaniem wprowadzanie coraz wiecej zakazow mija sie z celem.
Wedkarstwo traktuje jako moje hobby i przyjemnosc.Wedkarze etyczny sami wiedza co maja zrobic ze zlowiona ryba. Przewaznie lowia ryby NO KILL W naszym kraju tylko jestesmy przyzwyczajeni przewaznie do zakazow. Obecne przepisy wystarczajaco chronia ryby lososiowate,wystarczy aby te przepisy byly takie same i dla rybakow sieciowych to nie potrzeba wprowadzac dodatkowych zakazow,nakazow i ect.

#9 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 07 listopad 2010 - 09:49

...

#10 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 07 listopad 2010 - 10:47

O jakim przelowieniu kolega mowi . Z moich sprawdzonych informacji to wynika ze styczen nie przyniosl rewelacji, bo i ryby nie bylo . O lososiu metrowym to wiem bo na wlasne oczy widzialem. Wiadomosci ktore przekazuja na forach to lipa . ja obserwowalem Drwece przez dwa tygognie i trafialy sie trotki wedkarzom ale nie codziennie.Widze ze kolega przewrazliwiony jest na plotki,rozsiewane przez niepowaznych wedkarzy. bo oni najwiecej lowia trocie na brzegu w swoich opowiesciach,jaka to on czy inny duza ryb zlowil.Obserwujac i rozmawiajac z tubylcami to zawsze bylo to samo jak bylem w Lubiczu to lowili Nowa Wies,Zlotoria.Gdy bylem w dole rzeki to lowili w Lubiczu.Reasumujac temat przelowienia to kolega przesadzil. Pozdrawiam.

#11 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 07 listopad 2010 - 13:30

...

#12 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 08 listopad 2010 - 09:45

Nadzorujacy jest RZGW w Gansku z ramienia Panstwa,gdyz nie ma uzytkownika.To dlaczego RZGW pobieral oplaty za ten rok jak nie mial odpowiedniego dokumentu z Ochrony Srodowiska w Bydgoszczy,To dlaczego Panstwowa Straz Rybacka notabene tez z Bydgoszczy nie karala wedkarzy za lowienie na Drwecy, podczas kontroli,to dlaczego Policja kontrolujaca wedkarzy nie karala za lowie. Dlaczego ?????????????????.U mnie takze jest Park nad Rzeka Skrwa. i u nas nie ma zadnych zakazow.Jest regulamin dotyczacy zachowania sie wedkarzy na terenie parku i gra gitara. Lowi sie ryby do bolu. A u was to jest miedzy Bydgoszcza a Toruniem zaciecwierzenie. Kazdy by chcial rzadzic w Rejonie ,wojenki podjazdowe.A na tym cierpia ludzie.Widocznie kolega tez jest urzednikiem z tej Ochrony Srodowiska ze takie wyklady mi aplikuje. Ja znam te przepisy ale chcalem miec pewnosc czy ktos respektuje. Na tym koncze na temat KTO RZADI NA DRWECY. Pozdrawiam :angry: :huh:

#13 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 08 listopad 2010 - 09:57

...

#14 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 08 listopad 2010 - 13:04

Sorry za to Ciecwierzenie a co do Parku Kol. ma racje bo jest to Brudzenski Park Krajobrazowy Tez w nim byly zakazy. Ale dobra wspolpraca z bylym Okregem PZW w Plocku zaowocowala. Doszlo do porozumienia.Pozwolenia na polow ryb, byly wydawane tylko czlonkom Okregu. Tak zostalo do dzis chociaz jest teraz Okreg PZW plocko - wloclawski.Ale za to pojawila sie ryba z rodziny lososiowatych,dzieki restytucji pstraga potokowego,ktorej widac efekty.Sam osobiscie przywozilem narybek pstraga z Lopusznej.co roku zarybia sie narybiem potoka.Widze ze moja praca spoleczna nie poszla w las. Pozdrawiam

#15 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 08 listopad 2010 - 14:55

...

#16 OFFLINE   wobler1

wobler1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:kazimierz
  • Nazwisko:pietrzak

Napisano 09 listopad 2010 - 16:25

Panie Tomaszu to jak cos bedzie wiadomo w sprawie Drwecy, odnosnie zezwolen na polow ryb na nowy rok,czy tez zakazow to bardzo prosze o info. Pozdrawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych