Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Musky '10


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 21 październik 2010 - 04:50

.....


Użytkownik Darecki72 edytował ten post 30 kwiecień 2015 - 05:05


#2 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 21 październik 2010 - 05:41

Gratuluje Darku :mellow: dopiero pierwszy muskie zgloszony w tym roku 2010...desen przepiekny :D ...

#3 OFFLINE   universumsandomierz

universumsandomierz

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaSandomierz

Napisano 21 październik 2010 - 14:30

co za ubarwienie! przepiękny gratuluje:)

#4 OFFLINE   papur

papur

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów

Napisano 21 październik 2010 - 15:39

gratki, ale to sa fajne ryby!!! a ja musze lodke sprzedac :(

#5 OFFLINE   Archie

Archie

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 22 październik 2010 - 00:03

Gratulki Darek za rybe i otworzenie watku, patrzac na ten desen to zastanawiam sie czy to nie moze byc tiger muskie.

#6 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 22 październik 2010 - 03:48

....


Użytkownik Darecki72 edytował ten post 30 kwiecień 2015 - 05:06


#7 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 22 październik 2010 - 12:15

http://www.fishingfury.com/wp-content/uploads/2009/05/muskie-and-pike-differences.jpg

#8 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 22 październik 2010 - 16:34

Dziekuje Pitt za te wstawke ...szukalem tego :mellow: . Zauwazcie ze musky Darka jest w polowie spotted a w polowie barret...tyl ma w plamki a przod w paski :mellow:

#9 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 22 październik 2010 - 16:39

w sumie nie, barred z obrazka wyglada tak samo ;)

#10 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 22 październik 2010 - 16:45

masz racje :D

#11 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 22 październik 2010 - 16:47

eeeeeee tam ... a ty? zlapales jakiegos zebacza w tym roku? :D

#12 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 22 październik 2010 - 16:52

Gdybym zlowil to by tu dawno byl . Mialem dwie wyprawy na Wisconsin River ..bez kontaktu . Jeszcze bede probowal . Niestety klasyczne wyjazdy na jeziora wziely w leb ..kryzys niesie zniwo ...i dalej bedzie niosl i sie poglebial ...tu jest zle :unsure: .
Szanse na muskiego mamy do konca roku :mellow:

#13 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 22 październik 2010 - 16:55

pewnie niedlugo turnover, tak wynika z temp. wody podanej wyzej, wiec szanse na jesiennego glodomora rosna ... tight lines!

#14 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 22 październik 2010 - 16:58

catch and release... B)

#15 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 23 październik 2010 - 03:15

pewnie niedlugo turnover, tak wynika z temp. wody podanej wyzej, wiec szanse na jesiennego glodomora rosna ... tight lines!

Dlatego z niecierpliwoscia wyczekuje chlodniejszych dni i wody w jeziorze przynajmniej 50F. Z zwiazku z tym zamowilem dzisiaj u dystrybutora Salmo w Minesocie Giant Chubby Drifter.
Walka do ostatniego dnia sezonu :mellow:

#16 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 23 październik 2010 - 08:57

jak kiedys pisalem o post tunover muskies z bobem meshikomer to mi napisal, ze u niego woda przewala sie w granicach 55°F, on potem szuka ryb pomiedzy 8 a 15 stop i to w trollu, bo ryby tenduja do odwiedzania cieplych partii wody i szukaja bialorybu, ktory z kolei przemieszcza sie na kwatery zimowe co powoduje, ze muskies przestaly oszczedzac energie i sa ciagle w drodze

w granicach 45°F lowi tylko i wylacznie duzymi wabikami w trollingu, ale zeby bylo smiesznie w roznych glebokosciach, nie tylko wokol struktury ale takrze w open water, 10-13 calowe suckery i ciscoes to jego faworyci

ryby w glebokiej wodzie i przy pionowej strukturze szuka od temp. w granicach 35°F, od tych temperatur ryby znowu zajmuja pewne okreslone stanowiska i ponownie oszczedzaja energie

#17 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 23 październik 2010 - 12:54

:D please nie pokazujcie nic już więcej :lol: bo nie wytrzymam :lol:

#18 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 24 październik 2010 - 03:14

.....


Użytkownik Darecki72 edytował ten post 30 kwiecień 2015 - 05:06


#19 OFFLINE   pitt

pitt

    JadÄ™ na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 24 październik 2010 - 12:55

zgadza sie, dlatego napisalem, ze 'woda u niego ...' :D

#20 OFFLINE   Archie

Archie

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 03 listopad 2010 - 03:31

A wiec jak zwykle spozniona relacja z weekendu. Raniutko melduje sie nad tajnym jeziorem,a konkretniej pod tajna zapora ktora slynie z muskaczy. Mimo ze jest sobota I pogoda ladna,Jestem sam nad woda. Zaczyna sie muskowa orka, najpierw leci skinnerek, potem fatso crank,Swimmin Charlie Joe Buchera I cala reszta. Niestety 20 minut I bez zadnego znaku ryb. Woda z zapory ledwo sie saczy, ponizej jest prawie stojaca I dosc metna, widocznosc moze 30cm. Grzebie troche w pudelku szukajac inspiracji az wreszcie wpada mi w lapki jerk glidin rap koloru Metalik gold, co na ta wode powinno pasowac. Co prawda praca daleka od slidera ale jak sie go mocniej szarpnie to ladnie blyska boczkami. Pierwszy rzut, pozwalam troszke zatonac I zaczynam dzerkowac, powoli wobler zbliza sie do kantu sciany I nagle “lup” czyli klasyczne skubniecie ktore malo mi kijka nie wyrywa. Napinam linke ale czuje tylko tepy opor, zaczep? Nagle zaczep odjezdza kilka metrow a szczytowka zaczyna pulsowac. Mysle sobie kurcze, czy przypadkiem jakiegos karpika za chabety nie przyczaczylem, nagle wir na wodzie a potem zielonkawe cielsko strzela metr nad wode w pieknym salcie. O k@#a Muskieee!!!! Rybka robi jeszcze pare skokow I odjazdow ale nagle sie uspokaja I parkuje tuz pod betonowym podestem. Korzystam z chwili spokoju I laduje muskiego chwytem pod brzuszek. Niestety zazarl dzerka dosc gleboko I troche mi zajmuje odchaczanie co sie dla mnie tez troszke krwawo skonczylo. Miarka pokazuje 37 cali, niestety dalej muskowy junior ale pobilem swoj muskowy Rekord o cale 3 cale :mellow: . Wkladam rybka do wody I reanimuje, gdy czuje ze napina ogon puszczam go a muskie odplywa w glebie. Niestety gdy bylem zajety ryba dwoch wedkarzy cumuje w bankowym miejscu ktore oblawialem :angry: . Gadalem potem z jednym z nich I sie okazjue ze to miejscowi spece z lokalnego muskie clubu. Twierdzi ze jego rekord z tego miejsca to “tylko” 12 muskich w jeden dzien :huh: . I chyba mnie nie bajerowal bo w ciagu 2 godzin maja 3 muskie, jeden pistolecik, jeden taki ok 25cali, I jedna metrowka. Ja mam jescze kilka wysc I jedno odprowadzenie. Po 12stej brania I splawy ustaja.Ja lowie jeszcze kilka godzin ale o 3 mowie pas bo zpowrotem do domu mam 3.5 godz jazdy. W nastepny weekend runda 2.

.

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych