Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki St. Croix

blank st.croix

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1076 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 14 grudzień 2011 - 21:39

No cóż, taka firma :mellow:

Hmmm, taki wędkarski Wedel? Jak ptasie mleczko, zjesz kostkę, chcesz kolejną, tylko skala makro. :mellow:

Nabyłem pierwszego StC tej jesieni, przełowiłem 4 dni, w szoku jestem do teraz. Komfort, czułość, niezawodność.
Klasa, co tu więcej dodać.

Sam bym z 3 scIII capnął B)

Ps.
Guzu, jak będziesz wietrzył szafę, to dawaj wcześniejszą zapowiedź na forum, żeby się człowiek przygotował;-) bo czasem człowiek nie nadąży za okazją

#262 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 grudzień 2011 - 18:39

Ciekawe czy u Żbika jest już coś z tych nowości. Moze uda mi się zajrzeć do Łodzi w starym roku, to oblookam :D

@Guzu
wiesz jak to mówią, papier potrafi być cierpliwy

#263 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 16 grudzień 2011 - 20:54

Z przyszłorocznych są tylko : Rage , Tournament na micro i długie Legendy . Resztę już wywiało ..

#264 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 16 grudzień 2011 - 21:34

Ciekawe czy u Żbika jest już coś z tych nowości. Moze uda mi się zajrzeć do Łodzi w starym roku, to oblookam :D

@Guzu
wiesz jak to mówią, papier potrafi być cierpliwy


Pewnie tak, ale akurat jak chodzi o St Croix to wraz z uplywem czasu i lat nad woda nabieram wobec nich i ich oferty coraz wiekszego szacunku i uznania.
Oczywiscie nie twierdze ze wszystko maja super czy extra.
Ale to co maja super jest naprawde SUPER.

To tyle. Nie mam zwiazkow i ukladow z St Croix - jakby ktos pytal




#265 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 16 grudzień 2011 - 21:38

A ja mam , Guzu , bardzo silne związki z nimi . :D Uczuciowe ..

#266 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 grudzień 2011 - 21:42

Niczego nie ujmując tak szacownemu producentowi jakim jest St.Croix, nie ma co się ślinić nad kartką papieru
Ja akurat w nowościach na 2012 nic ciekawego dla siebie nie znalazłem (99% nowości to blanki 1-częsciowe), ale ze starszych modeli kilka chętnie wezmę do ręki, żeby zbudować sobie własne zdanie.

Miałem nadzieję że może wrócą Inshory SCIV w 2012 - ale widzę że niestety nie wróciły. Kryzys jak widać, ma swoje prawa.

#267 OFFLINE   jbk

jbk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1282 postów
  • LokalizacjaKętrzyn , Meolo(I)
  • Imię:Jarosław
  • Nazwisko:Balik

Napisano 16 grudzień 2011 - 21:58

Wczoraj oglądałem nowe legend tournament bass. Dziwny uchwyt. Może po zamocowaniu multika wygodny.Pozytywnym objawem nowości są 30-to procentowe obniżki na tegoroczne modele.

#268 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 16 grudzień 2011 - 22:02

Rozwój w miejsce tak popularnej , taniej wtórności - czyli codziennie niższe ceny , ewidentnie da się lubić . Jesteś malkontent , Friko .. :lol:

#269 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 grudzień 2011 - 22:17

Nie Sławku, nie jestem malkontentem. Po prostu stram się byc obiektywny i nie ulegać stereotypom, ani tym pozytywnym, ani tymi negatywnym. Nie oceniam produktu przez pryzmat tego czy są made in Usa, czy made in China, czy są z Warszawy czy z Gdańska

@jbk
to prawda, w Black Friday sale na mudhole była przecena 50% na SCV :huh:

#270 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 16 grudzień 2011 - 22:24

A mnie zastanawia tylko(apropos gotowców) kto im takie głupie dzielone rękojeści wymyśla.

Całe szczęście mój scIV jest ze starszej serii, jeszcze całość korkowa.


Choć wiadomo, subiektywne.

#271 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 16 grudzień 2011 - 22:37

Jak plusy dodatnie i plusy ujemne , wygodne są te stereotypki ..
Jako tutejszy moher zwyczajowo pomijam uwagą sprzętowy segment rodem z PRC , czyli haniebny owocek z mixu najczerwieńszej komuny z najprymitywniejszym turbokapitalizmem . I się z tym nie kryję .. :D

#272 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 17 grudzień 2011 - 11:08

@Friko
W moim odczuciu to jest wlasnie TO jak chodzi o St Croix. Te 1 sklady.
Na tych blankach widze swoje nowe wedki na 2012.

Odnosnie zbrojenia fabrycznego : przy takim poziomie jaki prezentuja nasi forumowicze w zakresie budowy wedek, zdecydowanie wole kupic blank i przekazac go do uzbrojenia, niz brac firmowo zbrojony patyk. Jakiejkolwiek firmy.
Zastrzegam : na japonczyki nie lowie :D

Pozdrawiam


#273 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 11:37

...
zwyczajowo pomijam uwagą sprzętowy segment rodem z PRC , czyli haniebny owocek z mixu najczerwieńszej komuny z najprymitywniejszym turbokapitalizmem . I się z tym nie kryję ...

ja tez sie z tym nie kryje i bojkotuje wszelakie produkty z krwawym stemplem 'Made in PRC' ...
zdaje sobie doskonale sprawe, ze to walka z wiatrakami ale przynajmiej mam lepsze samopoczucie :D
koniec OT

#274 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 17 grudzień 2011 - 14:40

Tak więc założyliśmy tutaj dwuosobowy front odmowy , czyli doraźną , offtopowa koalicję , Piotrze , co mnie bardzo cieszy :mellow:
Otwarcie artykułowane poglądy , do tego poparte sensownym argumentem , są potrzebne temu portalowi jak powietrze . Plus oczywiście niewinna prowokacja . I nie ma się co boczyć , i tak pozostajemy dozgonnymi przyjaciółmi w wierze . Dodam jeszcze , że otwarta konfrontacja jest niebo lepsza od bezpłciowych ślizgów po wazelinieee ..:huh:

Danielu, fabryczne edycje St Croix są zbrojone poprawnie i w zasadzie wystarczająco dobrze . Nie napiszę że optymalnie , bo nie wiem co to znaczyć by mogło albo i miało :unsure:
My tutaj z racji tak wspaniałej świeżości tudzież intensywności przeżywania rodbuildingowej euforii , jednak jesteśmy nieco przegięci w oczekiwaniach . Są to jednak tylko narzędzia i instrumenty , bez względu na to czy są personalnie naznaczone , którymi budujemy piramidy emocji , oraz wygrywamy prawdziwe symfonie . Przyznam się bez bicia , że nie przykładam się specjalnie do perfekcyjnego loook'u , zostawiam to pracowniom , które muszą i powinny treść umiejętnie opakować . Tak więc babole mi nieobce :blush:

#275 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 16:46

Panowie, ten medal dwie strony. Postawcie się w sytuacji przedsiębiorcy, który buduje z pasją firmę latami i jest to jego życiowe dzieło. Teraz pomyślcie, że wciąż zabiera mu się część jego zarobku, coraz więcej i więcej „na utrzymanie tej hydry nienasyconej, ich dzieci, żon i matek”. Więc postarajcie się zrozumieć, że daje drapaka tam gdzie może zarabiać jak wtedy, kiedy zaczynał, choćby do PRC, gdziekolwiek jest czy będzie w przyszłości. :D

#276 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 17:14

nie, no oczywiscie ... tylko krzysku, dlaczego zarabiac na pracy nieszczesnikow tyrajacych w niewolniczych warunkach foxconu czy innych rajach klasy pracujacej prowadzonych przez skosnookich rudolfow hoessow (mam na mysli bylego naczelnego fabryki smierci w ausschwitz) ... i przede wszystkim: dlaczego supportowac ten wyzysk??? mysle, ze niejednokrotnie juz to pisalem i napisze raz jeszcze: to konsumenci z zachodniej chemisfery sa temu winni ... najpierw wszystko musi byc tanie, potem jeszcze tansze a na koncu najtansze ... tylko, kto ma ten towar kupowac? wkrotce bezrobotny europejczyk czy juz bezrobotny amerykanin??? zaraz zaraz ... dlaczego bezrobotny? moznaby zapytac ... otoz bezrobotny, poniewaz chcial jak najtaniej a najtaniej bylo w chinach ... po zamknieciu fabryki obudzil sie z reka w nocniku ... czego nikomu nie zycze, jednakze widze, ze lekka reka, ale kompletnie bezmozgowo, na to pracujemy

mam nadzieje, ze google pomoze przetlumaczyc?
http://www.zeit.de/o...5/china-sklaven
http://www.zeit.de/politik/ausland/2011-09/china-sklaven-zwa ngsarbeit

#277 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4913 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 17 grudzień 2011 - 17:15

Krzysiek , tylko bezgraniczna chciwość , żądza władzy i ściśle z nią związana potrzeba maksymalnie dużej ilości , taniej , powszechnie paszy dla ludzkiej fermy w którą się powoli , acz nieubłaganie przekształcamy , jest przyczyna tych wszystkich wokół zawirowań . Jesteś jedzony , choć możesz mieć osobiście wrażenie bycia wolnym , niezależnym konsumentem .. :D
Adam Smith umarł ..

#278 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 17:43

Tak, to wszystko prawda. Nie chcę wchodzić w moralne spory. Żal mi wszystkich wykorzystywanych ludzi. Piszę z pozycji konsumenta. A jakże… Jednakże byłbym hipokrytą, gdybym napisał, że będę bojkotował jakiś produkt, ponieważ produkują go niewolnicy. Nie stać mnie, jestem na dorobku, za rogiem czai się inflacja, która wkrótce spowoduje, że będę posługiwał się walutą, wartą tyle co papier na niej wydrukowany. Tak chciwość jest przyczyną tego co nastąpić musi, mam nadzieję że kapitalizm powróci do „państw szczycących się mianem cywilizowanych” , ale to jeszcze nie ten moment. :D

#279 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 18:19

cholera, mlody inteligentny czlowiek ... nawet posprzeczac sie porzadnie nie mozna ... chyba? :mellow:
eeee, zaraz hipokryta, don kichotem moze, robin hoodem moze albo konsumentem bez dlugodystansowej wyobrazni moze ...
ale zeby zaraz hipokryta? ja sie tak nie czuje :D

#280 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 grudzień 2011 - 19:59

bojkotuje wszelakie produkty z krwawym stemplem 'Made in PRC' ...


:lol: i wyrazem tego bojkotu jak sądzę jest odkupienie ode mnie po okazyjnej cenie MHX-a <_<

jak by nie patrzył - hipokryta :lol:






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, st.croix