Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

O co chodzi.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   antoni

antoni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Antoni
  • Nazwisko:Kiepura

Napisano 11 luty 2016 - 17:37

Witam czy trzeba spełniać jakieś specjalne wymagania aby nasz temat został pokazany w nowych na głównej stronie forum bo założony przeze mnie wcale sie tam nie pojawił tylko został z góry odesłany do cafe Jerkbait a według mnie ma troszkę więcej wspólnego z wędkarstwem nizli niektóre tematy sie tam pojawiające .
Czy moze w związku z jego treścią zreszta troszkę kontrowersyjna acz jednak zadana w formie pytania nie powinien nikogo obrazić .
Czy moze muszę mieć 1000 postów ale z tego co widziałem to chyba raczej nie.

#2 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 11 luty 2016 - 17:46

Może został przeniesiony dla tego że nie potrafisz odpowiednio dobrać działu w którym piszesz, teraz też założyłeś temat w dziale ogólnym, choć nie jest on przeznaczony do takich wpisów i tym samym dodajesz pracy moderatorowi.

Kolejnym powodem może być poniższy punkt regulaminu:

 

3. Dzielimy się wiedzą co oznacza, że staramy się wypowiadać przede wszystkim na tematy merytoryczne. Nie powtarzaj cudzych opinii jako własnych. Pisz o własnych doświadczeniach albo podaj źródło informacji, którą zamieszczasz.

 

Czytając Twój wpis to mało tam konkretnych informacji, więc nadaje się raczej do cafe niż do forum ogólnego.

 

"Z nieoficjalnego źrodła doszły mnie słuchy , iż zarząd PZW Nowy Sącz i nie tylko oni ale rownież jakaś grupa ludzi z nimi związana , popadła w spore tarapaty z wymiarem sprawiedliwości .

Powiem szczerze , ze nie wiem do końca ile w tym prawdy ale czyżby w końcu i w wędkarstwie komuna miała dobiec końca i miały nadejść lepsze czasy ?
Jak by kto co wiedział chętnie wysłucham."

 

Co do widoczności nowych tematów na stronie głównej to tematy z cafe są nie widoczne


Użytkownik milupa edytował ten post 11 luty 2016 - 19:06

  • grzesiekp. lubi to

#3 OFFLINE   antoni

antoni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Antoni
  • Nazwisko:Kiepura

Napisano 11 luty 2016 - 18:58

Dziekuje za odpowiedz , prosiłbym o wyrzucenie tematu wiem już co i jak i dalsze ciągniecie go mija sie z celem.